Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: flash 15. 11. 2015, 01:54:54 delete
e-mail:
 
hrajete někdo fallout 4? Co? Ne? ok
Jméno: flash 15. 11. 2015, 01:53:39 delete
e-mail:
 
No v kazdem pripade doporučuju zdrzet se navstev mist kde se shrocuje hodne lidi, nebo si porad drzte u ucha mobil, jako ten francouz co telefonoval a střepina z bomby místo jeko hlavy trefila prave ten mobil (mozna to je kec)
Jméno: Yuyana 15. 11. 2015, 00:48:38 delete
e-mail:
 
Hehe, Pink zní jako rozumnej člověk.
Jméno: NoNameThePink 14. 11. 2015, 22:30:33 delete
e-mail:
 
No já jsem v těchto otázkách poněkud mimo, na jedné straně jsem nevěřící, a flegmatik, takže je mi to celkem fuk ať se bude dít cokoliv budu nějak žít, pokud to půjde, pokud ne, pak se zařídím nebo prostě umřu no ... Na stranu druhou jsem se přiženil do katolické rodiny takže to docela dost řeší, ale postoj katolíků je takový že budou vyčkávat a budou doufat že je islám na dlouhé trati prostě nepřeválcuje. Takže můj postoj je jasný, vyčkávat, neřešit, nečíst kraviny, zahrát si gothica, a být vklidu, co nejhoršího se může stát? Přijde islám? Kolik uprchlíků by sem muselo dojít aby nás to v dohledu několika let tak vykolejilo??? tak 5 mega? tolik jich tu nikdy nebude... To je větší šance že do naší země udeří nějakej asteroid a vymřem jak dinosauři
Jméno: Elemir 14. 11. 2015, 21:40:56 delete
e-mail:
 
Asi bychom si měli zvykat, protože podle mě tohle už je v tuhle chvíli nevratné. Vůbec si třeba nedokážu představit, že je EU opravdu začne přerozdělovat, nebo je posílat zpět, protože to je od EU velmi naivní myšlenka. Tihle lidé už nemají co ztratit.

Svět se kolem nás poněkud zbláznil, ale je pravdou, že my už to asi řešit nemusíme a v poklidu si dožijem.
Jméno: Yuyana 14. 11. 2015, 17:45:14 delete
e-mail:
 
Ono těch uprchlíků neni zas takový procento, a určitě maj i jiný starosti než nutit lidi ke svý víře. Vždycky se najde pár hlučnejch extrémistů. Nejvíc jich má amerika. Ti fakt věděj jak masakrovat a likvidovat jiný kultury.
Jméno: flash 14. 11. 2015, 17:13:00 delete
e-mail:
 
No ono by to bylo v delsim casovem horizontu, nas se to asi uz netyka, ale třeba dalších generaci ano. Chapes když bude v nejakem state třeba 10 mega muslimu a 15 mega starousedliku tak volby muzou dopadnout vselijak, pac tech 15 mega bude volit několik stran a muslimaci jen tu jednu.
No doufam ze ted po ty francii se konecne něco zacne dit,a ta pomerne benevolentni situace ohledne prichodu uprchliku se dost priostri. Doufam ze se tohle vrazdeni nebude opakovat třeba i v nemecku, nabeh tam na to mají slusnej
Jméno: Yuyana 14. 11. 2015, 17:03:23 delete
e-mail:
 
Lidi jsou dneska vyděšený jak slepice, tuhle mi zas nějaká ženská říkala, jak se bojí v noci ven. Nejjednodušší je vypnout ty zprávy, který berou největší svinstvo z celýho světa a předstíraj, že nám všem hrozí strašlivý nebezpečí... a žit v klidu.

Flashi, nepanikař, máme tu dost rasistů na to, aby tu islám neuspěl. Nezakazuje náhodou korán šíření islámu na lidi co s tim nesouhlasej? Hehe, to naprosto žeru, když někdo předstírá, že je muslim, a přitom je jen násilnickej šmejd.

Stát jsou lidi, ne politici. Můžou si odhlasovat co chtěj... a taky je za to může někdo postřílet. Lidi to dramatizujou, politiků je málo a jsou smrtelný :-D.
Jméno: flash 14. 11. 2015, 16:00:00 delete
e-mail:
 
ach jo , pisu jak prase..sorry.)
Jméno: flash 14. 11. 2015, 15:59:18 delete
e-mail:
 
Me ani tak nestrasej tihhle zabijáci IS, ale spis samozni (jakoby ti hodni) migranti, je jich moc a když se dokážou domestikovat muzou pak třeba taky volit, a to by teprve byla teprve nestesti když by vyhrali volby, zensky satky přes oblicej a každý rano hura do mesity modlit, to je teprve ta prava hruza:(
Jméno: Elemir 14. 11. 2015, 15:29:20 delete
e-mail:
 
Zas tak černě bych to neviděl. Tyhle útoky mají vždycky stejný cíl - lidi vystrašit a zasít mezi ně nedůvěru a to jak na úrovni státu, tak v případě Evropy i napříč EU. Zcela postačilo, že první pozornost se opět stočila k uprchlíkům. Spíš doufám, že si konečně to slavné vedení EU sedne a dá hlavy dohromady, protože tohle už je jen krůček od novodobého honu na čarodějnice.
Jméno: JCMurphy 14. 11. 2015, 12:38:06 delete
e-mail:
 
mám luk, šípy, meč, tesák, dvě dýky a pěstní štít... no ok... na veřejnosti to moc nepomůže, ale v uzavřeným prostoru to stačí...

každopádně já jsem těžce proti nárůstu lidské populace... a víte to jenže jak to rozumně vyřešit? neřešitelnej problém... nikdy se na ničem neshodneme... a mohl bych psát ještě dlóuho, ale utnu to a počkám na vaše reakce...
Jméno: Elemir 14. 11. 2015, 12:01:49 delete
e-mail:
 
Jj, narážím přesně na to.
Jméno: Adam23 14. 11. 2015, 11:28:21 delete
e-mail:
 
Jo je to nahovno a nikdo nevi jak sto hoven :(
Vazna otazka, ma tu nekdo zbrojni pas a zbran? Ja o tom vazne uvazuju.
Jméno: JCMurphy 14. 11. 2015, 10:52:11 delete
e-mail:
 
teď narážíš na teroristy ve Francii?
Jméno: Elemir 14. 11. 2015, 10:29:13 delete
e-mail:
 
Sleduju, že jsem si šel včera v klidu lehnout s tím, že zas jeden pátek 13., co se nic nestalo a ráno čtu ty titulky ve zprávách. Mno, nějak se to začíná vymykat kontrole.
Jméno: Elemir 13. 11. 2015, 20:23:46 delete
e-mail:
 
Na GOG kdyžtak vrcholí podzimní výprodej. Mají tam opět M&M sérii a možná by někdo ocenil i Wing Commander sérii. Slevy jsou to opravdu více než slušné.
Jméno: Yuyana 13. 11. 2015, 16:42:11 delete
e-mail:
 
Předevčírem jsem dvojku to dohrála. 46lv. Klasika, drakobijci a jednoruční zbraně. Až na ten začátek, kdy jsou všechny boje náhodný a člověk se bojí i vlastního stínu je to velmi dobrý.
Jméno: JCMurphy 13. 11. 2015, 15:22:42 delete
e-mail:
 
Gothic 2 bych hrál jenom s datadiskem, kde je to levelování už těžší záležitost
Jméno: NoNameThePink 12. 11. 2015, 22:41:49 delete
e-mail:
 
Ještě žiju! Jo toho gothica 1 jsem dohrál za žoldáka, teď jsem se trochu vrhnul na gothic 2, ale když já vždycky hraju podle sebe, zatím jsem stále v první kapitole, ale lvl 25 ale už se asi pohnu, začíná to být nějak hard