No já jsem v těchto otázkách poněkud mimo, na jedné straně jsem nevěřící, a flegmatik, takže je mi to celkem fuk ať se bude dít cokoliv budu nějak žít, pokud to půjde, pokud ne, pak se zařídím nebo prostě umřu no ... Na stranu druhou jsem se přiženil do katolické rodiny takže to docela dost řeší, ale postoj katolíků je takový že budou vyčkávat a budou doufat že je islám na dlouhé trati prostě nepřeválcuje. Takže můj postoj je jasný, vyčkávat, neřešit, nečíst kraviny, zahrát si gothica, a být vklidu, co nejhoršího se může stát? Přijde islám? Kolik uprchlíků by sem muselo dojít aby nás to v dohledu několika let tak vykolejilo??? tak 5 mega? tolik jich tu nikdy nebude... To je větší šance že do naší země udeří nějakej asteroid a vymřem jak dinosauři  |