Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 16. 11. 2015, 19:44:13 delete
e-mail:
 
Joo, fousy jsou prevít, ještě že mi to neroste.
Jméno: Elemir 16. 11. 2015, 17:28:14 delete
e-mail:
 
Jo, to byl asi on. Říkal jsem si, že v tom bude nějaký háček
Jméno: JCMurphy 16. 11. 2015, 16:44:15 delete
e-mail:
 
švýcarský holící strojek zadara + poštovný, že? já ho tenkrát vzal, akorát že je to ten nejslabší z celé jejich série a musel jsem ještě volat ať zrušijou objednávku na další žiletky

Jméno: Yuyana 16. 11. 2015, 16:34:27 delete
e-mail:
 
My bydleli v baráku, kde bylo absolutní ticho. A v noci byla naprostá tma, žádný lampy z venku, nic. Moc mi to chybí.
Jméno: Elemir 16. 11. 2015, 10:33:15 delete
e-mail:
 
Myslel jsem, že dneska si odehraju hezký kus WoX, ale pomalu zjišťuju, že začínám být háklivý na každý rušivý element v okolí. Když jsem nastoupil do laborky a žil ve velmi, ale opravdu velmi tiché ubytovně, tak jsem si toho nevážil. Dneska bych dal asi cokoliv za to, abych se mohl na den ulít někam, kde mě nikdo nenajde

Do toho všeho mi volá nějaká slečna, co mi za mé předchozí odpovědi v telefonní anketě ... na kterou si mimochodem vůbec nevzpomínám ... nabízí švýcarský holící strojek. Kurňa, to je asi totéž, jako kdyby nabízela holící strojek Billy Gibbonsovi z kapely ZZTop
Jméno: Yuyana 16. 11. 2015, 02:50:14 delete
e-mail:
 
Dostuduju angličtinu, pak e vrhnu na ruštinu a možná španělštinu. Kdyby náhodou došlo na arabštinu, tak spáchám sebevraždu, smrti se nebojim, žádnej problém .
Jméno: flash 16. 11. 2015, 02:42:18 delete
e-mail:
 
Ja hral Origins bez DLC nejakych 80 hodin, s DLC to je tak na 100, mozna o něco malo vic.

juju-spis se zacni ucit arabsky, mozna se to bude hodit..hehe
Jméno: Yuyana 16. 11. 2015, 00:34:00 delete
e-mail:
 
Já nějak poslední dobou nemám potřebu nic hrát. Gothic byl fajn, ale už je taky dohranej, tak si užívám pauzu a koukám na Buffy :-D. Ty efekty jsou tak špatný, že mě to místy nutí přetáčet to dopředu :-D, ale to nevadí, ono je tam na přetočení víc věcí :-D. Ale Spike je super. Obecně nemám ráda upíry, ale myslim, že ho zařadim mezi těch pár výjimečnejch, vedle Kaina a Raziela z LoK :-D.

Poslední dobou poctivě cvičim anglickou gramatiku v nějakym online kurzu, moje angličtina je stále aktivnější :-D.
Jméno: Yuyana 16. 11. 2015, 00:27:17 delete
e-mail:
 
No, pár desítek hodin určitě, pokud tě to chytne. Nevim, 50? Už si nevzpomínám, jak dlouho mi to zabralo. Máš to s datadiskem?
Jméno: Adam23 15. 11. 2015, 23:52:41 delete
e-mail:
 
Jako hrani ty hry, jako ze je rozsahla?
Jméno: Yuyana 15. 11. 2015, 23:36:29 delete
e-mail:
 
V jakym slova smyslu na dlouho?
Jméno: Adam23 15. 11. 2015, 23:02:29 delete
e-mail:
 
No ja Fallouty taky nehral
Ted stahuju Dragon Age: Origins UE, to bude asi taky nadlouho ze?
Jméno: Elemir 15. 11. 2015, 22:14:14 delete
e-mail:
 
Fallout + Fallout 2 + Fallout Tactics, jsem získal před nějakou dobou za směšný peníz na GOG. Bylo to v té době, kdy se nějak měnila vlastnická práva - přecházelo to komplet na Bethesdu. Ale řekl bych, že to tu mám snad někde i na CD. Svého času jsem nakoupil některé hry v tzv. White Edition, což byla taková edice pro sociálně slabší ... no, dneska by se asi řeklo předzvěst digitálních distribucí Všechny doprovodné materiály byly už jen v elektronické podobě.

Jeden čas se ale třeba komplet Baldur´s Gate u nás ani jinak sehnat nedal. Výhoda byla hlavně v tom, že to mělo international patche. Ostatně, kdo zná peripetie se zprovozněním US verze Baldurů, tak zajisté tuší, co mám na mysli Ostatně podobné hrátky si zažili i vlastníci prvních verzí Heroes 3.
Jméno: Elemir 15. 11. 2015, 21:44:39 delete
e-mail:
 
Já to mám teď na několik týdnů jasné. Už jsem zase obklopen poznámkami a náčrty. Tužky mám naostřené, stejně tak vyskládanou řádku barevných fixek a popisovačů ...
Jméno: NoNameThePink 15. 11. 2015, 17:02:52 delete
e-mail:
 
No několikrát jsem dohrál jak Fallout 1 tak 2, trojka mi přišla slabší, las vegas jsem neměl zatím chuť si zahrát, mám to v pořadníku, čtyřku pak někdy potom, až si pořídím lepší stroj, stejně je toho dost co můžu ještě hrát se svou současnou mašinou, např pillars of eternity, novej torment nebo hero-u až konečně vyjde, fallout už není to co býval, kdysi měl atmosféru... Dlouho jsem nenarazil na nějakou novou hru co by mě opravdu nadchla, gothic je fajn, ale opět jde o hru z dřívějších časů
Jméno: JCMurphy 15. 11. 2015, 12:38:18 delete
e-mail:
 
Fallout 2 jsem dohrál 4x a když se k tomu ještě stáhne nějakej ten mód či co to je, tak je to mega dobrá hra... určitě se to nacpe do TOP 10
Jméno: Richmond 15. 11. 2015, 08:40:57 delete
e-mail:
 
Falout 4 neláká, co jsem slyšel, jak je to prý skoro střílečka Ale já hrál jenom kdysi pár hodinek jen první díl, takže stejně bych musel zakít o píky
Jméno: Elemir 15. 11. 2015, 06:19:55 delete
e-mail:
 
Fallout 4 mě moc neláká. Nehrál jsem ani trojku a ani starší díly - ty stále ještě čekají (narozdíl od těch novějších je mám na seznamu). Obecně bych si teď rád na nějakou dobu od novějších a AAA her obzvláště, odpočinul.
Jméno: Yuyana 15. 11. 2015, 03:44:51 delete
e-mail:
 
Flash bude muset začít hrát Gothic, když Fallouta lidi nehrajou.

Nebraň se tomu, víš že to chceš.
Jméno: Yuyana 15. 11. 2015, 03:02:12 delete
e-mail:
 
To je přesně to, co člověk nikdy neví. Co z toho co slyší je kec.

Bratr je fanoušek Fallouta, ale neni s těma novejma dílama nějak extra spokojenej, co jsem si všimla.