Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 16. 11. 2015, 17:28:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jo, to byl asi on. Říkal jsem si, že v tom bude nějaký háček ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 16. 11. 2015, 16:34:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| My bydleli v baráku, kde bylo absolutní ticho. A v noci byla naprostá tma, žádný lampy z venku, nic. Moc mi to chybí. | |||
| Jméno: | flash | 16. 11. 2015, 02:42:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ja hral Origins bez DLC nejakych 80 hodin, s DLC to je tak na 100, mozna o něco malo vic.
juju-spis se zacni ucit arabsky, mozna se to bude hodit..hehe |
|||
| Jméno: | Yuyana | 16. 11. 2015, 00:27:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No, pár desítek hodin určitě, pokud tě to chytne. Nevim, 50? Už si nevzpomínám, jak dlouho mi to zabralo. Máš to s datadiskem? | |||
| Jméno: | Adam23 | 15. 11. 2015, 23:02:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
No ja Fallouty taky nehral
Ted stahuju Dragon Age: Origins UE, to bude asi taky nadlouho ze? |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 15. 11. 2015, 12:38:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Fallout 2 jsem dohrál 4x a když se k tomu ještě stáhne nějakej ten mód či co to je, tak je to mega dobrá hra... určitě se to nacpe do TOP 10 | |||
| Jméno: | Richmond | 15. 11. 2015, 08:40:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
Falout 4 neláká, co jsem slyšel, jak je to prý skoro střílečka Ale já hrál jenom kdysi pár hodinek jen první díl, takže stejně bych musel zakít o píky ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 15. 11. 2015, 03:44:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Flash bude muset začít hrát Gothic, když Fallouta lidi nehrajou.
Nebraň se tomu, víš že to chceš. |
|||