Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 20. 11. 2015, 21:19:39 delete
e-mail:
 
Jak je mozny ze tak konzolovita hra jako Dragon Age Origins nepodporuje gamepad?
Jméno: Yuyana 19. 11. 2015, 21:10:34 delete
e-mail:
 
Chápu. ale uklidnim tě, když to budeš zkoušet trhat nějakou dobu, tak to bolet přestane, a pak si budeš moct trhat i knír :-D.
Jméno: JCMurphy 19. 11. 2015, 14:59:50 delete
e-mail:
 
bradku bych si nechal narůst, jenže s mojí obsesivně kompulzivní poruchou trhání si vousů z nudy, toho nejsem schopen... naštěstí na kníru to sviňsky bolí
Jméno: Adam23 19. 11. 2015, 08:47:08 delete
e-mail:
 
Tak chlupaty zada to je next level.
Miluju tuhle knihu, co se tady vsechno neprobere.
Jméno: flash 19. 11. 2015, 01:02:32 delete
e-mail:
 
znal jsem jednoho před lety v jedne praci. Velkej chlap, cernej plnovous ala kanadskej drevorubec, prakticky holou lebku a po celem tele (zada, hrud, bricho, nohy atd) mel hustou cernou srst. Když byl svlecenej vypadal jak yeti. Kazdej se ho bal pac mel strasnou silu a umel asi pet jazyku
takovy clovek ma naprosto zbytecne snazit se o jakekoliv holeni, tam je všechna práce marna
Jméno: NoNameThePink 18. 11. 2015, 23:16:41 delete
e-mail:
 
No to já si nechávám mírné strniště, někdy až skoro plnovous (bohužel moje žena potom řekne a dost, musíš se oholit...) Je tak krutá... Každopádně kdybych si nenechával to strniště tak vypadám naprosto retardovaně!!! Never again, ale na movember nemám teda, minulej rok jsem to na chvíli zkusil, ale nemám moc rád pozornost a když se za mnou otáčely krom slečen i muži raději jsem to vzdal
Jméno: Yuyana 18. 11. 2015, 22:04:14 delete
e-mail:
 
Když knír, tak k němu potřebujete bradku. Jinak je to nevyvážený.

A to vzdělání si nechám ujít, díky za návrh :-D.
Jméno: JCMurphy 18. 11. 2015, 14:37:08 delete
e-mail:
 
já si zase pěstuju knír... :P dlouhý vlasy a knír je nejvíc cool věc! potřebuju taky vypadat někdy na víc, než na 15...
Jméno: Adam23 18. 11. 2015, 11:04:04 delete
e-mail:
 
Asi se shodneme, ze Yuyana by si mela doplnit vzdelani
Ja nikdy knirek nezkousel, a to ani v listopadu, nemam na to asi koule a takova ta hipster fousata moda, kdy chlapci okolo 20 vypadaji jako Karel a Bedrich, tak to nevim, jestli se tom smat, ci brecet
Jméno: Elemir 18. 11. 2015, 08:43:39 delete
e-mail:
 
U té rýmy je to sporné, mě to naopak pomáhá k tomu, že se mi tolik nerozedírá kůže mezi rtem a nosem - sená rýma je v tomhle potvora. Samozřejmě musíš používat kapesník

Knír byl docela populární záležitost a je docela legrace, že to dneska vidíš na chlapech, kteří prostě aktivně patří do těch 70.-80. let. Stejně tak ta kombinace knír a dlouhé vlasy. Samotný knír by mě asi nevyhovoval, za bradku se lépe tahá
Jméno: Yuyana 18. 11. 2015, 02:38:45 delete
e-mail:
 
Uff. Flashi, jestli se tobě líběj chlapi s knírem, tak mě tedy ne :-D. Německý porno z tý doby jsem neviděla, ale asi je to dobře.
Jméno: flash 18. 11. 2015, 02:26:18 delete
e-mail:
 
Vousy potažmo kníry, prirodu napadlo stvorit proto aby v 70 - 80 letech mělo nemecky porno ten spravnej smrnc
Jméno: Yuyana 17. 11. 2015, 21:09:37 delete
e-mail:
 
Nebudu vám vyprávět, jak vypadal knír našeho učitele biologie, když měl rýmu. Dodnes je mi špatně. Nechápu, co to přírodu napadlo, vytvořit fousy. A jak ty mrchy škrábou, když dorůstaj. A kolik času to sežere.
Jméno: Elemir 17. 11. 2015, 15:41:56 delete
e-mail:
 
No, fousy jsou první, co si meju Ale pivo a becher znám, jeden čas jsme to taky zkoušeli
Jméno: Adam23 17. 11. 2015, 15:33:29 delete
e-mail:
 
Tahle debata o tom, co zustava na vousech mi pripomnela:
https://www.youtube.com/watch?v=MY_bvoN5HeI

D
Jméno: Elemir 17. 11. 2015, 15:27:03 delete
e-mail:
 
Pokud jsou krátké chlupy na nohou, ale vlastně kdekoliv jinde, funguje to jako suchý zip Čím větší plocha, tím více to tahá

Zbytky jídla ve vousech jsou problém, obzvláště rajská se dobře vyjímá Obávám se, že v tu chvíli by mě ani burka nezachránila
Jméno: Yuyana 16. 11. 2015, 21:40:55 delete
e-mail:
 
Holítka pro ženy můžou nabízet jak chtěj :-D. Chlupy na nohou ničemu nepřekážej, jsou krátký, nezůstává v nich jídlo, a drtivou většinu času nejsou ani vidět, protože mám kalhoty :-p. Fousy překážej a většina mužů nenosí burku :-D.
Jméno: flash 16. 11. 2015, 21:20:52 delete
e-mail:
 
ja když mam volno a nemusim ven, tak jsem kolikrat tak linej ze si třeba dopoledne oholim polovinu obliceje a druhou az vecer nebo druhy den rano
kdybych si mel holit nohy, podpazi a tak, jako zensky asi by me kleplo. i když nektery chlapi to delaj
Jméno: Adam23 16. 11. 2015, 21:04:31 delete
e-mail:
 
Holeni me nebavi, ale bez nej je to jeste horsi
Jméno: Elemir 16. 11. 2015, 20:10:05 delete
e-mail:
 
Neboj, oni nabízejí i holítka pro ženy