Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: flash 5. 12. 2015, 15:37:41 delete
e-mail:
 
Ja uz leta pouzivam Alcohol 120, uplne bezproblemovy program jak na vypalovani, vytvareni image a virtualni mechaniky. Samo je placeny, ale kdo hleda najde
Jméno: Yuyana 4. 12. 2015, 22:04:41 delete
e-mail:
 
Možná jsi měl špatnou verzi Daemona pro svůj počítač.
Jméno: Ivo 4. 12. 2015, 22:01:05 delete
e-mail:
 
Tak na to používám v pc Virtual clone driver .
Když sem naposled zkoušel toho Deamona ,tak se mě nechtěl ani nainstalovat . Nebo na jiném pc dělal problémy .A byl problém s jeho odstraněním.
Jméno: Elemir 4. 12. 2015, 22:00:20 delete
e-mail:
 
Mimochodem, nevím jestli jste to zaregistrovali, ale na Originu jsou zdarma Jade Empire. Celkem zapomenutá hra od Bioware a je to navíc komplet v češtině.
Jméno: Elemir 4. 12. 2015, 19:38:10 delete
e-mail:
 
Akorát jsem dneska potřeboval ještě něco na tvorbu image cedéček a to už jsem v systému nenašel. Nakonec jsem zjistil, že Ashampoo má do konce roku zdarma svoje Burning Studio 2016, tak jsem sáhl po něm. Dělá to sice jen bin, ale ten už se dá kdyžtak zkonvertovat (hodilo by se mi čistě jen iso, protože takhle jsou to dva soubory - bin a cue).
Jméno: Adam23 4. 12. 2015, 00:42:55 delete
e-mail:
 
Prave ze pecu, pac co si neudelas sam to nemas
Ne, delam si srandu, pecu jen kachny a spol, cukrovi ne. Budu ale delat nepeceny vosi hnizda a neco z marcipanu
Jméno: Yuyana 3. 12. 2015, 22:40:08 delete
e-mail:
 
Maj to i osmičky, ale jejich schopnosti jsou... omezený. Rozhodně se tam vypladí ten Daemon.

To bys rád věděl, co, Adame. Jestlipak doma poctivě pečeš.
Jméno: Elemir 3. 12. 2015, 19:58:24 delete
e-mail:
 
Tam jsem měl právě Daemona, takže netuším.
Jméno: Adam23 3. 12. 2015, 19:45:00 delete
e-mail:
 
Jo, ale to snad je uz is v osmickach, ne?
Jméno: Elemir 3. 12. 2015, 19:04:45 delete
e-mail:
 
Teď jsem zůstal s údivem koukat na novou "schopnost" Windows 10. Potřeboval jsem otevřít iso-image CD a jaksi jsem nenašel nainstalovaný Daemon Toools (asi ho to při upgrade nepobralo), tak jsem jen tak z legrace zkusil dvojklik a ono se to mountnulo. Pořád mi vrtalo hlavou, proč se mi mezi zařízeními objevuje BD-ROM jednotka, když žádnou fyzicky nemám a ona je to ve skutečnosti virtuální mechanika, kam se mi to iso připojilo.
Jméno: Adam23 3. 12. 2015, 17:29:19 delete
e-mail:
 
A co jeste neumis?
Jméno: Yuyana 3. 12. 2015, 05:52:45 delete
e-mail:
 
Juju neumí péct, neboj se.

Díky že jsi mi připoměl, že jsou vánoce, mě to jinak vždycky dojde až tak na štědrej večer :-D.
Jméno: flash 3. 12. 2015, 00:36:59 delete
e-mail:
 
ja zas vyuzil slevy na Steamu, GoG delam ze neexistuje Jsem zvedav kdy to všechno budu hrat..clovek furt kupuje a kupuje..

Juju asi pece cukrovi..
Jméno: Elemir 2. 12. 2015, 21:21:57 delete
e-mail:
 
Mno, já už se musím mírnit Vybral bych si a bez váhání, ale to by můj seznam nedohraných her akorát narostl Star Wars byly vždycky můj sen ..., byť nakonec jsem větší zalíbení našel ve Star Treku.
Jméno: Richmond 2. 12. 2015, 20:07:25 delete
e-mail:
 
Na Gogu zase slevy...Zase jsem nevydržel a pobral Shadow of the Comet a Pacific General. Tím to doufám už letos hasne
Jméno: Elemir 2. 12. 2015, 19:47:03 delete
e-mail:
 
Nj, Yuyanu jste vyhnali sledovat seriály a tak to tu podle toho vypadá
Jméno: Adam23 2. 12. 2015, 18:11:02 delete
e-mail:
 
Skoro tejden a zadnej novej spam tu?
Jméno: Elemir 27. 11. 2015, 09:08:26 delete
e-mail:
 
Včera jsem si docela dobře naběhl. Některé dungeony ve WoX jsou dělané jakoby s dvojí obtížností. Celou dobu celkem pohodička, pak mě to teleportlo někam, odkud nebylo úniku a tam potvorák zřetelně nad moje síly Když už jsem ho po xy-tém pokusu udolal, za zdí byl další ... no, a o kus dál jich bylo asi 6 Rázem jsem zjistil, jak užitečné je kouzlo Teleport.
Jméno: Richmond 27. 11. 2015, 08:06:03 delete
e-mail:
 
Tak pokud chce Yuya výzvu, tak může zkusit první dva díly série V prvním díle jsem i nasamotném konci hry občas jen tak náhodně potkal skupinky nepřátel, že jsem měl během 2 kol po celé partě a ni jsem nikoho neškrábnul.

Osobně mám díly MM3-5 úplně nejvýš, 6-9 mám až za nimi a uvidíme, jak s tím vším zahýbě druhý díl, který zatím se jeví ještě lepší než ten první a to je co říct!
Jméno: Elemir 26. 11. 2015, 22:39:12 delete
e-mail:
 
WoX určitě nenadchne každého, ostatně on je zrovna na té hranici, kdy krokovací dungeony začaly ustupovat. Po nich nastala přechodná éra, což je hezky vidět na turn based modu M&M, ale u i Wizards & Warriors. Ale bylo by zajímavé, pokud by to někdo zkusil odsólovat.