Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Richmond 23. 12. 2015, 11:07:40 delete
e-mail:
 
Elemir: Úplně Ti rozumím s tím dilematem ohledně toho, zda věnovat úsilí a čas na vytvoření nějakého většího obsahu ke hře WoX a potažmu i ke starším dílům. Je to asi tak, že to bude zajímat (bohužel) jen fakt skalní, drtivá většina začínala na šestce a níž odmítá jít. A ti, co jsou z dílů 1-5 nadšení zase to buď znají, nebo si budou chtít to objevovat sami. Já sám jsem Tvou exkurzi do Xeenovského světa četl s přimhouřenýma očima, což je škoda
Jméno: Yuyana 23. 12. 2015, 07:55:27 delete
e-mail:
 
MM6 jsem taky jela bez levelování co šlo, ale normálně s partou (oh ty hroby). Je fakt, že to byla sranda.

A teď mě omluvte, jdu si vyběhat vánočního skřítka Doriana na zítřejší slavnostní nájezd na Emprise du Lion :-D.
Jméno: Elemir 22. 12. 2015, 23:51:31 delete
e-mail:
 
S aktualizacemi to bude ještě nějakou chvilku všelijaké, ale pomalu během hraní zpracovávám materiály získané z odehraného WoX, takže je sem postupně začnu umisťovat. Akorát mi do toho teď skočila rozehrávka MM3, což mě dneska docela vtáhlo

Musím přiznat, že to nadšení pro aktualizace už není takové, co bývalo. Konečně však mám více času na hraní. Údržbu provádím jinak pravidelně, byť to není moc vidět.
Jméno: StriderCZ 22. 12. 2015, 21:39:22 delete
e-mail:
 
Star Wars- zakoupením Disneym asi začíná nová série filmů . Doufám, že z toho neudělají do očí bijící komerční slátaninu...

Jinak rozehrál jsem MM VI, jedna postava Lučištník, s tím, že chci už na prvním levelu splnit povyšovací úkoly na mistra i velmistra. Zatím to mám docela rozjeté (expy nasbírané už na možná desátý level), ale těch nepřátel v pevnoce Icewind je zatím stále neskutečné množství. A tak v mezidobí jsem oběhl pár lokací, pomodlil se u oltáže v Mrazivé vvrchovině ( + 10 rychlost), zkusím splnit quest s obelisky (hodnotná odměna), zkusím doletět (najal jsem si patřičnou NPC) na zlaté písky (bez použití cheatu- teleportu v Sorpingalu). Prostě, co to pude, tak zkusím splnit na 1. level. Je to totiž ohromná zábava.

Jinak Elemire, stránkám se věnuj, nevěnuj, jen je prosím Tě neruš !!!
Jméno: flash 22. 12. 2015, 21:00:56 delete
e-mail:
 
V tvem pripade to ohledne DA:I nebyli rozhodne vyhozene peníze juju. Tomu se říká vytezit z hry maximum
Jméno: Yuyana 22. 12. 2015, 15:07:59 delete
e-mail:
 
Na štědrej den si vybiju Emprise du Lion. Preci si nenechám zkazit svátky tim že je teplo a bláto, že jo :-D.
Jméno: Yuyana 22. 12. 2015, 15:00:37 delete
e-mail:
 
Bloumám tady po první lokaci v DA:I a užívám si krásný bílý vánoce plný sněhu a zasněženejch smrčků. Je to velmi slavnostní.
Jméno: Elemir 20. 12. 2015, 20:12:51 delete
e-mail:
 
Trilogie z toho nejspíše bude, mělo to dost jasný náznak ve finále, ale že by to bylo jen na 60% ?? No, je pravda, že v tom kině nás starších sedělo jen pár, ale nevšiml jsem si, že by byl někdo nespokojen. Jediná věc, co mi vadila, byl tvar světelného meče hlavního záporáka. Bylo v tom i dost odkazů na původní sérii ... možná ten příběh až moc kopíroval původní schema, což nemusí každému sednout. Určitě to není pro lidi, co o Star Wars slyšeli jen z doslechu, těm to opravdu nic neřekne.
Jméno: JCMurphy 20. 12. 2015, 19:30:00 delete
e-mail:
 
na nový Star Wars jsem chtěl jít ve čtvrtek... jenže... na fb dva lidi postli zprávu o tom, že je to nedomrlej film a pak jsem ještě viděl souhrn recenzí a dostalo to jenom 60%...

a jako bonus to má být další trilogie? ehm... nevím... radši jsem si zašel do kina na Monthy Python a hledání svatého grálu
Jméno: Yuyana 20. 12. 2015, 16:53:22 delete
e-mail:
 
https://youtu.be/u-xHso660tA na tohle jsem včera narazila.

(Fakt je, že kdybych dělala myslivce já, tak maj všichni vysílač a takovou jako kulatou minimapu, kde se budou všichni zobrazovat, jako čarodějovo oko :-D.)
Jméno: Yuyana 20. 12. 2015, 16:46:34 delete
e-mail:
 
No jo, všude se píše o Star Wars :-D. Já tuhle sérii moc neznám (ostuda, já vim), ale možná na to kouknu, až bude čas a nálada. Do kina mě ale nedostanou :-D. Zatim jsem viděla nějaký obrázky a spoustu výhružek lidem, který se opovážej prozradit dopředu děj :-D.

Proč choděj myslivci zelený? Tady čtu, že zas nějakýho omylem (asi omylem :-D) zastřelili. Kdyby byli oranžoví, tak by se vzájemně viděli líp. Prasatům je to jedno, ty oranžovou stejně neviděj a zrak maj mizernej, ne? :-D
Jméno: Elemir 19. 12. 2015, 22:39:25 delete
e-mail:
 
Zrovna jsem se vrátil z kina ze Star Wars a dobré to bylo ... jednu postavu dabovala stejná dabérka, jako vypravěčku z Icewind Dale Drží si to pořád laťku stejne vysoko, trochu jsem se obával, aby se to nevydalo jiným směrem, ale přijde mi, že se to vrátilo k původní sérii mnohem více, než-li ta minulá trilogie ... ano, má to otevřený konec, takže čekám, že to bude mít ještě nějaký přídavek.
Jméno: Yuyana 19. 12. 2015, 13:01:13 delete
e-mail:
 
Oh, moje srovnávací tabulka na jednotky a hrdiny k Disciples 2. Je tak krásná.. a jako vždy, jí nikdy nikdo neuvidí :-D.
Jméno: flash 18. 12. 2015, 23:52:01 delete
e-mail:
 
On ten blahobyt je vykoupenej nedostatkem casu, unavou a tak. No..proste bud se mas dobře ale na nic nemas cas, nebo se mas blbe a casu plno. Obcas si rikam co z toho je vlastne lepsi..

Jméno: Elemir 18. 12. 2015, 21:22:33 delete
e-mail:
 
Tak se nám ty Vánoce zase přiblížily na dosah a jak jsem tipoval, ode dneška už jsem doma. V lednu si odkroutím svých 14 dní a pak těžko říci ... Po letech blahobytu si asi zas zopakuju jednu dřívější éru Nj, v dnešní době se nedá spolehnout už na nic.
Jméno: Elemir 16. 12. 2015, 08:07:08 delete
e-mail:
 
Včera mi dorazilo oznámení, že Siege of Dragonspear (prequel k Baldur´s Gate II od Beamdog), je kompletní a nyní přechází do fáze testování. Jsem zvědav, jak se s tím poprali.
Jméno: Elemir 15. 12. 2015, 22:22:59 delete
e-mail:
 
Právě, jsou 3D hry, které jsou udělané dobře. Ale je to právě v tom, že jsou pojaté jinak, takže nezapadají do té kategorie tuctovek pokusů na přelomu milénia, nebo sterility současnosti. Umějí prostě pracovat s tou atmosférou a přizpůsobit se jí. Byť bych tomu přelomu milenia křivdil, ono na něm vzniklo dost originálních her, ale ta technika prostě byla taková, jaká byla.

Pixelart by to asi postihlo také, ale to už se dneska nedozvíme. U 3D prostě vidím ten základní problém v assetech. Kde kdo má pocit, že dneska je grafika druhořadá a prostě se to slepí nějak dohromady, obzvláště pamětníky to přeci nezajímá ... a to je ta chyba. I když něco lepím, pořád to musí mít nějakou návaznost, rukopis. Dungeons of Aledorn jsou krásným příkladem, kterak kočička s pejskem vařili dort ... Snaha tu je, ale o kolik ta hra bude po grafické stránce odlišitelná třeba od HD remake Blade of Destiny? A to je přesně to, oč mi jde.
Jméno: flash 13. 12. 2015, 00:45:27 delete
e-mail:
 
Fallout 4 je fajn, ale az na par novinek (staveni vesnic, power armor atd) to jede podle osvedceneho bethesda mustru, ja ho mam rad, ale mam takovy neodbytny pocit ze by mozna bylo na case aby se nekam posunuly, preci jen to je v uvozovkách porad to same dokola, a nejsem si jisty jestli jim to priste hraci ještě takzvane sežerou.

Nektere 3D hry zas tak rychle nestarnou. Ale tohle cele je dane tim ze 3D se neustale vyviji a meni, kdezto ona ,,pixelova,, grafika dosahla kdysi svého stropu, kdyby se mohla vyvíjet dal tak by zrejme starla stejne rychle jako 3D grafika.
Jméno: Elemir 12. 12. 2015, 22:34:22 delete
e-mail:
 
Za sebe bych rád dohrál alespoň to, co jsem si vytyčil. Ono se to zdá jako málo, ale když vidím, jak rychle mi jde WoX, tak je to až až Problém je, že i mezi těmi novými hrami je pár kousků, kterým neodolám a to si taky vezme svůj čas ... byť teď budu asi hnusný, ale bez Witchera 3 bych se nejspíše obešel. Já nevím, když jsem dneska musel od WoX odběhnout, tak jsem se těšil na návrat, vlastně jsem si přál, abych nemusel odběhnout, ... to se mi u Witchera 3 nikdy nestalo ...

Kolega se mě včera ptal, jestli už jsem rozehrál Fallout 4 a já mu po pravdě odpověděl, že ne. On taky zrovna nepospíchá, ale asi chtěl mít jistotu, jestli jsem si to přeci jen nerozmyslel Ono není co. Sledoval jsem Fight Club, kde byl Červ a ten mi prostě jen potvrdil, že Fallout 4 je jen o něco vyšperkovanější systém ze Skyrimu. Jo, je to dobré, chválím, ale když už, fantasy středověku dávám prostě přednost, Fallout 4 tedy není v tuhle chvíli zrovna nic, co by mě lákalo. Anebo jinak, nemá me prostě čím nalákat.

Nedělám si iluze, že ta recyklace tu nebyla už dříve, ale ... pro mě to to hraní degraduje. Přesně proto jsem nepřišel na chuť Pillars of Eternity.
Jméno: Richmond 12. 12. 2015, 21:38:11 delete
e-mail:
 
Tak to už vím pár let, že přírůstek nově pořízených her jasně převyšuje počet dohraných her a to každý rok a navíc značně!!