Za sebe bych rád dohrál alespoň to, co jsem si vytyčil. Ono se to zdá jako málo, ale když vidím, jak rychle mi jde WoX, tak je to až až Problém je, že i mezi těmi novými hrami je pár kousků, kterým neodolám a to si taky vezme svůj čas ... byť teď budu asi hnusný, ale bez Witchera 3 bych se nejspíše obešel. Já nevím, když jsem dneska musel od WoX odběhnout, tak jsem se těšil na návrat, vlastně jsem si přál, abych nemusel odběhnout, ... to se mi u Witchera 3 nikdy nestalo ...
Kolega se mě včera ptal, jestli už jsem rozehrál Fallout 4 a já mu po pravdě odpověděl, že ne. On taky zrovna nepospíchá, ale asi chtěl mít jistotu, jestli jsem si to přeci jen nerozmyslel Ono není co. Sledoval jsem Fight Club, kde byl Červ a ten mi prostě jen potvrdil, že Fallout 4 je jen o něco vyšperkovanější systém ze Skyrimu. Jo, je to dobré, chválím, ale když už, fantasy středověku dávám prostě přednost, Fallout 4 tedy není v tuhle chvíli zrovna nic, co by mě lákalo. Anebo jinak, nemá me prostě čím nalákat.
Nedělám si iluze, že ta recyklace tu nebyla už dříve, ale ... pro mě to to hraní degraduje. Přesně proto jsem nepřišel na chuť Pillars of Eternity. |