No tak je otrhanej, Kain zas vypadá jak když na něm roste plíseň :-D.
Myslim, že chyba byla v tom, že jsi čekal něco jinýho. To je dobrej způsob jak přijít ke zklamání. Já hrála Reavera jako prvního. Měla jsem CDčko z nějakýho časopisu, LEVEL? asi? Blood Omen jednička neni hra, která by se dala rozchodit na dnešních systémech, alespoň dle mejch zkušeností :-D, ale bratr to hrál. Nevim jak se mu to povedlo. Každopádně já se musela spokojit s videem. Ono to nejde ani nainstalovat, protože ta hra nemá tušení, co znamená GB a stále řve, že nemá dostatek místa :-D. Nějak se s tim poperu, až budu mít celej den čas, stejně jako s tim WW, mám to naplánovaný.
Příběhově je to dobrá série, ač nemám ráda cesty časem :-D, stejně tak charaktery jsou zajímavý, Kain je rozhodně charakter :-D. Trvalo mi dlouho, než jsem ho přestala nenávidět :-D. Raziel je můj. S tim je velmi snadný se ztotožnit :-D.
Bych mohla mlet dál a dál, ale udělám všem službu a nebudu. |