Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 31. 12. 2015, 03:31:21 delete
e-mail:
 
já jsem stabilně na 12 - 14 palcovým monitoru teda... protože... noťas... a stejně nic novějšího než je Titan quest nehraju (leč dosboxový hry mě taky těžce minuly)
Jméno: rengo 30. 12. 2015, 19:54:38 delete
e-mail:
 
https://ctrlv.cz/MrRt
Original jsem to měl a stejně mi to nejde.. Fullresolution funguje
Jméno: Richmond 30. 12. 2015, 16:18:37 delete
e-mail:
 
Ja si prave doma drzim zcela zamerne 19" LCD monitor, protoze pak dosovsky hry v okne vypadaji porad skvele a nikoliv jako prtave okenko.
Jméno: Elemir 30. 12. 2015, 16:07:54 delete
e-mail:
 
Dneska jsem zakoupil provizorní klávesnici, takže zas sedím u stolního PC a schválně jsem zkusil, jak vypadá WoX u mě ve fullscreenu na 24´´ ... no, na mě je to už moc zvětšené. Na druhou stranu tolik nevadí to zdeformování dle stran, protože i originál DOSBox okno je u WoX v poměru 16:10.
Jméno: Richmond 30. 12. 2015, 13:59:30 delete
e-mail:
 
Ja jeste upravuj v configu Dosboxu filtr, davam normal3x, okno je vetsi a na mem 19" monitoru nesirokplatenem uplne ideal
Jméno: Elemir 30. 12. 2015, 13:42:08 delete
e-mail:
 
Koukni do configu DOSBoxu hned na pvní sekci. fullresolution a windowresolution jsou položky, které tě zajímají. Obě nastav na original. Pak bude fungovat i to přepínání Alt + Enter. Pokud navíc chceš, aby se to rovnou otevíralo v plném okně, tak nastav ještě fullscreen na true.
Jméno: rengo 30. 12. 2015, 11:36:35 delete
e-mail:
 
Nevíte někdo jak vyřešit problém s tím že hry v dosboxu mám v malém okně? I po alt+enter jsou v malém a všude okolo je černá plocha.
Jméno: Yuyana 29. 12. 2015, 18:44:16 delete
e-mail:
 
Mě se líbí, jak v Blood Omenu nejsou "HPčka" jen nějaká zjednodušená metafora, ale tvrdá realita. Znáte to, hrajete, spadnete z vejšky, vrazej vám meč do břicha, střelej vás do hlavy... a všechno to ubere nějaký číslo z HPček, a vaše postava je stále plně funkční, logika nelogika. Tady prostě má Kain v sobě vypitou krev, která mu umožňuje ve vteřinách zregenerovat jakýkoliv zranění, a když mu dojde krev na regeneraci, tak umře :-D.
Jméno: Yuyana 28. 12. 2015, 22:21:54 delete
e-mail:
 
Myslim, charakterem, ne vzhledem :-D. Přísahám, že mám spodní čelist.
Jméno: Yuyana 28. 12. 2015, 22:21:22 delete
e-mail:
 
:-D Máš pravdu, taky mi ho připomínal. Hned se mi líbil. A ten jeho Kůň.

Ale je jasný, že nemůžeš mít rád postavu, která mi připomíná mě :-D.
Jméno: flash 28. 12. 2015, 22:14:56 delete
e-mail:
 
Jo, hlavni hrdina Darksiders 2 mne Raziela dost pripomina, a taky me dost iritoval
Jméno: flash 28. 12. 2015, 22:12:26 delete
e-mail:
 
Ja ten první dil hral kdysi na playstationu. idealni reseni jak to rozchodit je emulator playstationu, bezi na všech systémech dobře
Jméno: Yuyana 28. 12. 2015, 22:01:33 delete
e-mail:
 
No tak je otrhanej, Kain zas vypadá jak když na něm roste plíseň :-D.

Myslim, že chyba byla v tom, že jsi čekal něco jinýho. To je dobrej způsob jak přijít ke zklamání. Já hrála Reavera jako prvního. Měla jsem CDčko z nějakýho časopisu, LEVEL? asi? Blood Omen jednička neni hra, která by se dala rozchodit na dnešních systémech, alespoň dle mejch zkušeností :-D, ale bratr to hrál. Nevim jak se mu to povedlo. Každopádně já se musela spokojit s videem. Ono to nejde ani nainstalovat, protože ta hra nemá tušení, co znamená GB a stále řve, že nemá dostatek místa :-D. Nějak se s tim poperu, až budu mít celej den čas, stejně jako s tim WW, mám to naplánovaný.

Příběhově je to dobrá série, ač nemám ráda cesty časem :-D, stejně tak charaktery jsou zajímavý, Kain je rozhodně charakter :-D. Trvalo mi dlouho, než jsem ho přestala nenávidět :-D. Raziel je můj. S tim je velmi snadný se ztotožnit :-D.

Bych mohla mlet dál a dál, ale udělám všem službu a nebudu.
Jméno: flash 28. 12. 2015, 21:17:24 delete
e-mail:
 
Mno, ja radsi Bloodrayne, ale první dil Omena nebyl spatnej.
me na Soul reaverovi tenkrat nastavalo to ze uz nemuzu hrat za Kaina, ze proste prehodily tu serii na jinou kolej. Cekal jsem vic hru která se bude blížit rpg jako byl první dil, a oni udelali takovyho Tomb Raidera s otrhanym Razielem bez spodni celisti..
Dvojka Blood Omen me taky celkem zklamala, ale bylo to o dost lepsi nez Soul reaver..aspoň pro me.
Mozna to je skoda, ona cela ta Legacy serie je dobra pribehove, jenze clovek musí hrat všechno co k ni patri, aby to dalo globalne pochopit, a ja holt Raziela nemuzu ani videt..skoda no.
Jméno: Yuyana 28. 12. 2015, 20:34:32 delete
e-mail:
 
(Jinak, -30 approvalu pro flashe za to, že nemá rád Soul Reavera. Sakra první Reaver je můj nejoblíbenější díl. Mám na Razielovo jméno mail a několik účtů různě po netu a vůůůbec se za to nestydim.)
Jméno: Yuyana 28. 12. 2015, 20:32:26 delete
e-mail:
 
Obávám se, že jsi :-D. Viditelně máš rád Blood Omena, takže taky žereš upíry :-D. Zatím co já je nemám ráda. Vidíš, vidíš, zase jsi se sám usvědčil :-D.
Jméno: flash 28. 12. 2015, 20:12:31 delete
e-mail:
 
Juju - ony divky a zeny nejak na ty upiry trpi, jestli to ma něco spolecneho s vysavanim krve z krku nevim, ale kazdopadne je mají z nejakeho duvodu rady. (a ted zas dostanu vynadano ze sem sexista

Jinak Blood Omena mam taky rad, ale spis ten první dil..ale třeba Soul Reaver se me nelibil vubec
Jméno: Elemir 28. 12. 2015, 19:27:56 delete
e-mail:
 
Ahoj, abych řekl pravdu, používám už několik let HoMM3 z GOG a ty fungují dobře.

Podle té chyby jde o problém s implementací knihoven "rozhraní" C++ (teď mě vypadlo, jak se to přesně jmenuje, občas si toho můžeš všimnout u některých instalací, podobně jako třeba rozhraní .NET, takové to redistributable). Hodně opatrně bych poradil reinstall ovladačů grafiky/DirectX. Pokud ovšem nemáš Heroes z Complete edice, pak zcela určitě začni patchema ke hře.
Jméno: Jasman Dragon 28. 12. 2015, 19:04:10 delete
e-mail:
 
Opět zdravím všechny milovníky Might and Magic,
děkuji za pomoc s M&M VI, hru jsem úspěšně dohrál. Rád bych však začal další poklad - Heroes of Might and Magic III. Nelze ale spustit. Na černé obrazovce se objeví pouze:
DirectDraw Error (16385):
´DDERR_UNSUPPORTED´
File: ´C:DevHeroes3 Exp 2GameWINGRAPH.CPP´
Line:164
Projížděl jsem různá fóra, ale nikde jsem nenašel nic, co by mi pomohlo. I různá nastavení kompatibility. A nic. Neví někdo, co s tím? Předem děkuji za odpověď.
JD
Jméno: Yuyana 28. 12. 2015, 11:39:15 delete
e-mail:
 
"Experimentální" je takový děsivý slovo :-D, ale zatracenej Blood Omen 2 kterýho jsem si chtěla z nostalgie zahrát jede hezky, a to je tak nějak to co jsem chtěla. Občas prostě člověk potřebuje upíra, kterej nemá problém žrát lidi a je skutečnej upír. To je v dnešní době vzácnost.