Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | rengo | 1. 1. 2016, 11:42:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
Šťastný nový rok
To já si pustím na rozehřátí FIFU a pak Lord of the rings volume 1 ![]() |
|||
| Jméno: | Richmond | 1. 1. 2016, 11:06:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jak na Nový rok, tak...Takže první hra, kterou jsem v roce 2016 spustil a hrál je Might&Magic 2! Stylově do toho nového roku! ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 31. 12. 2015, 20:18:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hlavně pánové pamatujte, opatrně s pyrotechnikou, na hraní jsou potřeba obě pracky.
Jinak šťastnej novej rok. |
|||