Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 7. 1. 2016, 02:31:28 delete
e-mail:
 
Strašný s tim Torrentem. To se mi ještě nestalo. Ts, normálně jsem musela jít do kumbálu pro originálku a osobně si udělat image, protože nebyli seedi. Moje víra v tento svět byla otřesena.
Jméno: Richmond 5. 1. 2016, 14:47:09 delete
e-mail:
 
Souhlas. Taky občas potřebuju "vypnout" a nahodím nějakou odreagovávačku. Naposledy to byl Secret Agent. Děsně mi šla do noty, krátké levelíky, nic složitého a přitom mě to bavilo, takže jsem to nakonec i docela rychle dohrál.
Jméno: Yuyana 5. 1. 2016, 00:49:14 delete
e-mail:
 
Tak jsem hrála Get Medievala a došlo mi, že ta hra je letos dost stará na to, aby mohla legálně pít alkohol, takže má moje gratulace.

Člověk občas potřebuje něco rychlýho a "jednoduchýho", snadný pravidla, jedno/dvě akční tlačítka, od čeho může kdykoliv odejít, úroveň nebo dvě, vyblbnout a pryč. Tohle je jedna z her, který na to považuju za ideální.
Jméno: Elemir 2. 1. 2016, 09:20:48 delete
e-mail:
 
Na Silvestra preventivně moc ven nechodím. Kdysi dávno jsem si to takhle vydal domů a chytil jsem zrovna půlnoc ... doma jsem zjistil, že mi petarda urvala podrážku
Jméno: Yuyana 1. 1. 2016, 13:42:15 delete
e-mail:
 
Všichni koukaj na StarWars, já volim alternativu a hraju Soul Reavera :-D. Taky mám maníka se světelnym mečem. Už jsem tu hru nehrála dloooouhý roky, pořád omylem zahazuju zbraň místo dorážení nepřátel :-D:
Jméno: Yuyana 1. 1. 2016, 12:25:40 delete
e-mail:
 
No, mě včera hodili za zadek nějakou extra vydatnou, naštěstí pískání v uchu brzo ustalo a slyšim normálně. Každopádně ta banda vožralejch hovat co pálila ohňostroje do lidí byla k sežrání. Vracim se ke svý normální zásadě "vyhejbat se lidem a na silvestra kašlat". Nevim, co mě to popadlo, že jsem vylezla ven.
Jméno: JCMurphy 1. 1. 2016, 12:20:46 delete
e-mail:
 
tož ok... ještě chci dodatečně odsoudit pouštění petard, protože to leze na nervy těžké většině zvířat a rozumný lidi to taky sere, leč chápu, že malým dětem se to asi celkem líbí, jenže na to je prostě čistě půlnoc a ne, že to někteří magoři zkoušejí týden před a týden po...
Jméno: rengo 1. 1. 2016, 11:42:10 delete
e-mail:
 
Šťastný nový rok
To já si pustím na rozehřátí FIFU a pak Lord of the rings volume 1
Jméno: Richmond 1. 1. 2016, 11:06:01 delete
e-mail:
 
Jak na Nový rok, tak...Takže první hra, kterou jsem v roce 2016 spustil a hrál je Might&Magic 2! Stylově do toho nového roku!
Jméno: Richmond 1. 1. 2016, 01:10:04 delete
e-mail:
 
Tak ať ten Nový rok je lepší než ten (již) minulý
Jméno: Adam23 1. 1. 2016, 00:11:24 delete
e-mail:
 
Šťastný Nový rok (tady to je jak ve valecny zone :o)
Jméno: Elemir 31. 12. 2015, 23:31:24 delete
e-mail:
 
Střelba už je za mnou

Tak Šťastný Nový rok.
Jméno: Yuyana 31. 12. 2015, 20:18:28 delete
e-mail:
 
Hlavně pánové pamatujte, opatrně s pyrotechnikou, na hraní jsou potřeba obě pracky.

Jinak šťastnej novej rok.
Jméno: rengo 31. 12. 2015, 16:55:08 delete
e-mail:
 
Richmond: tak to já třeba u warcraft 2 vůbec nemám
Jméno: Richmond 31. 12. 2015, 10:35:21 delete
e-mail:
 
rengo: Např. Gog mi nainstaloval Falcona 3.0 a na plochu přidal zástupce s tímhle parametrem:
"C:GOG GamesFalcon GoldDOSBOXDOSBox.exe" -conf "..dosbox_falcong.conf" -conf "..dosbox_falcong_single.conf" -noconsole -c exit

Já pak pozměním ten soubor dosbox_falcong_single.conf, upravím tam, že nechci fullscreen, ze chci filtr normal3x a pak když hru spustím, jede to přesně jak jsem chtěl
Jméno: rengo 31. 12. 2015, 10:30:16 delete
e-mail:
 
Elemir: to semi hra ani nespustí
Richmond: jak s tím configem? Ve složce dosboxu můžu přepsat soubor DosBox0.74 options.bat
a pak přetáhnu spouštěcí soubor z total comandru na ikonku dosboxu
Jméno: Elemir 31. 12. 2015, 10:25:27 delete
e-mail:
 
4rengo: Ještě mě napadla jedna věc, v souvislosti s tím, jak Richmond zmínil filtry ... nemáš náhodou u položky scaler hodnotu none? Pokud ano, tak není definována metoda pro zvětšení obrazu a pak to právě dělá ony černé rámečky.
Jméno: Richmond 31. 12. 2015, 09:38:43 delete
e-mail:
 
4rengo: a spouštíš dosbox s tím configem? Já mám pro každou hru trochu jiný config. I když instaluju z Gogu, tak potom přepisuju ten konkrétní config podle svého.
Jméno: Elemir 31. 12. 2015, 09:34:00 delete
e-mail:
 
4rengo: Zkus tomu tedy namísto original určit přímo konkrétní rozlišení, např. fullresolution=1680x1050.

4JCMurphy: Mě obecně dokáže zaujmout sitace, kdy vidím ty nervózní lidičky, kteří před půl minutou strčili mobil do pouzdra a už jsou celí nesví ... Ale nejde jen o hospodu, vidím to i v práci. Ono to asi nebude už ani tak nadšení, jako o závislosti.
Jméno: JCMurphy 31. 12. 2015, 03:33:08 delete
e-mail:
 
a ještě když jsme u toho, tak mě neodsuzujte... je to v podstatě jak v té reklamě, že každá generace říká, že nejlepší je to, co zažila právě ona... já zas třeba nechápu to nadšení okolo tabletů a dotykový telefony v hospodě místo normálního pokecu