Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 16. 1. 2016, 02:00:28 delete
e-mail:
 
Jakožto člověk, kterýmu nejde nainstalovat steam, to zkoušet nebudu, ale jako informace je to zajímavý .

Včera jsem byla ve Wizards and Warriors v trpoších jeskyních. Sice jsem tam nemusela, protože protidračí plátovky máme, ale říkám si, udělám přestupák na assassina a další zbroj, se neztratí. No, přes hodinu to řešim, a pak zjistim, že se nedostanu ven z dungu. Bug. V týhle hře se OPRAVDU vyplatí mít save před vstupem. Měla jsem ho poctivě, takže hraju dál, ale šťastná jsem nebyla.
Jméno: Elemir 15. 1. 2016, 21:56:48 delete
e-mail:
 
Když tu na Bowieho padl dotaz, tak si dovolím jeden odkaz na akci ...

https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games ...

Ta hra je totiž z části dobrá právě kvůli Bowiemu Bohužel je to můj další rest a moc tomu naneštěstí nenahrává zrovna to prvotní období 3D. Nicméně je to hodně atmosférická hra.
Jméno: Yuyana 15. 1. 2016, 00:53:09 delete
e-mail:
 
No jo, fakt že jo. Všichni jsou už mrtví, Dejve.
Jméno: Adam23 14. 1. 2016, 18:31:04 delete
e-mail:
 
To ne, ale neni ti 69.
Jméno: JCMurphy 14. 1. 2016, 18:25:46 delete
e-mail:
 
tak přijdu dom, zapnu facebook a Severus Snape je taky mrtvej... hmm... jenom já jsem tak levej, že se mi to nikdy nepovede, nebo jsou neurochirurgové takoví majstří?
Jméno: Adam23 14. 1. 2016, 18:20:43 delete
e-mail:
 
Jen jsem se zeptal, protoze ja sam jsem ho moc neposlouchal. Spis me zajimalo jestli je holka nebo kluk
Jméno: Elemir 14. 1. 2016, 14:05:39 delete
e-mail:
 
Bowie byl experimentátor, takže jeho hudba nemusí každému sednou. Ostatně o Pink Floyd byste taky neměli ani páru, pokud by neexistovalo populární spojení jejich jména s berlínskou zdí. Před rokem 89 to byli u nás celkem známí interpreti. Roger Waters přitom navíc patří mezi světovou špičku baskytaristů.
Jméno: Yuyana 13. 1. 2016, 23:11:43 delete
e-mail:
 
Joo, to je ten maník co umřel, jsem to včera zjistila na tumblru. Nemám páru kdo to byl, nějakej zpěvák? Viditelně měl hodně fanoušků.

Myslim, že jsme tady se smrtí celkem smířený, zvlášť se smrtí cizejch zpěváků :-D, takže se neboj, Murphy.
Jméno: JCMurphy 13. 1. 2016, 22:59:46 delete
e-mail:
 
já nevědět kdo být bouví... já muset hledat v kameník... možná slyšet něco... být já hloupý... otazník... každopádně všichni jednou umřou a měli byste se s tím smířit
Jméno: Elemir 12. 1. 2016, 22:23:17 delete
e-mail:
 
Určitě, dám pak vědět.
Jméno: Richmond 12. 1. 2016, 15:34:46 delete
e-mail:
 
Elemit : dej prosim echo, pokud by ten PS:T byla krabice papirová Dík
Jméno: Elemir 12. 1. 2016, 08:44:13 delete
e-mail:
 
Informativně, pokud by se to někomu hodilo. Na XZone už jsou předobjednávky k Dragons Dogma: Dark Arisen (plánováno na pátek 15.1.) a při té příležitosti jsem zjistil, že v nabídce obchodu je celkem levně k dostání komplet edice Gothicu v CZ lokalizaci (pokud by někdo potřeboval zálohu) a jako další se v nabídce objevil Planescape Torment Leč netuším, co je to za edici. Moje White edice není zrovna v dobrém stavu, tak jsem se rozhodl to prubnout. Asi to bude obyč plasťák, ale to pro běžné užití nevadí.
Jméno: Adam23 11. 1. 2016, 22:30:38 delete
e-mail:
 
Je tu nejakej velkej fanda Bowieho?
Jméno: Yuyana 8. 1. 2016, 14:52:10 delete
e-mail:
 
Na Win98 se bbbblbě sháněj ovladače. Já žádný starý nemám, my snad ani 98ičky doma neměli. Milenia a pak XPčka (od těch nějaký CDčka mám, ale nebyly nutný). Výhoda těch XPček je, že jsou podporovaný samotnym VirtualBoxem a tudíž je to takřka bez práce. Stejně, ukázalo se, že důvod, proč to nejede pod XPčkama leží jinde než v kompatibilitě, což mi došlo teprve ve chvíli, kdy jsem narazila na navlas stejný obtíže u dvou jinejch her (ten Thief 3 byl zlomovej, jak jsem to pustila, hned jsem poznala, že jsem celou dobu hledala blbě).

Jsi štedrej, ale... Ne, proboha, začátek se dvouma slabejma mágama co nemaj vůbec nic je nejlepší část hry :-D. Já jen že jsem byla zvyklá mít v hospodě ty svý nadupaný machry, co jsem tak piplala. I když je fakt, že mě zajímá, jak vypadá tvoje parta. Ty máš vždycky tak kompletně odlišnej styl hraní.
Jméno: Elemir 8. 1. 2016, 14:26:24 delete
e-mail:
 
Co jsem na svůj záložní PC instaloval Win98, tak to taky byla zábava V jednu chvíli jsem si sám sobě položil otázku, jak jsme to tenkrát vlatně dělali, že se to nainstalovalo napoprvé A to jsem měl ovladače v zálohách, takže jsem pracoval jen s tím, co předtím v pohodě fungovalo. Hlavně už nějak na to řešení problémů nejsem, resp. dneska už to neberu ani jako výzvu. V tomhle jsem dost zlenivěl.

Ale jestli chceš nějakou partu do začátku, můžu ti postnout svojí, někde tu mám ještě zálohy save pozic.
Jméno: Yuyana 8. 1. 2016, 13:52:40 delete
e-mail:
 
No, já včera proti svojí vůli začala hrát ty WW a po chvíli jsem zjistila, že mě to docela chytlo :-D. Sice to mám bez hudby, ale atmosféra tam furt je. Přišla jsem o svou nabušenou superpartu, což mě značně mrzí, ale co se dá dělat, budu to muset dohnat :-p. Sakra, já to vůbec neplánovala hrát. Ale tak když už jsem to rozchodila, že :-D. Taková fuška to byla. Tolik věcí jsem zkusila. Dokonce jsem si omylem zavirovala počítač :-D. Jako to největší tele. Naštěstí to šlo jednoduše řešit.

Ale sakra byla to zábava. Myslim instalování různejch winů, hrabání se v ovladačích, nastavovat, a tak. Sice bylo řešení nakonec jednoduchý :-D a většina práce byla na prd, ale bylo to poučný a nějak jsem to musela řešit, dokud jsem to nevyřešila. Chvála googlu. Bez jeho asistence bych byla ztracená.
Jméno: Elemir 8. 1. 2016, 07:52:01 delete
e-mail:
 
Zrovna jsem narazil na článek o předběžném datu vydání Elexu (od Piranha Bytes) a jeho hardwarové nároky. To vypadá, že bych si to mohl v pohodě zahrát. Je vidět, že se toho svého enginu nechtějí jen tak vzdát Jen škoda, že se to příběhově posouvá do post-apo světa. Snad to bude mít alespoň gothicovskou hratelnost.
Jméno: Yuyana 7. 1. 2016, 22:55:33 delete
e-mail:
 
Nečekaný updaty jsou ty nejlepší. Koukám, že už se mi tu nenabízej win 10, snad je konečně po všem. Už začínali fakt clickbaiterovat :-D. Ve stylu "víme jak se zbavit tehle otravnejch upozornění!" (Stáhněte si winy a neětvěte nás.)
Jméno: Elemir 7. 1. 2016, 22:43:01 delete
e-mail:
 
U mě nepomohlo nic, ostatně dneska jsem zase zažil jeden prima nečekaný update ... ono se to snad stáhlo během režimu spánku ?? Pomalu se čím dál více přesouvám na notebook. Ke starším a starým hrám holt patří i staré systémy.
Jméno: Yuyana 7. 1. 2016, 22:09:26 delete
e-mail:
 
Oslavme nyní moje vítěství nad Wizards and Warriors. Neměli šanci, přinutila jsem je fungovat. Muhahahaha. Taky už můžu hrát Thiefa trojku, i když se mi furt nepovedlo vyřešit neviditelnej kurzor, a tak navigace vyžaduje značnou obrazotvornost :-D.