Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 15. 1. 2016, 21:56:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Když tu na Bowieho padl dotaz, tak si dovolím jeden odkaz na akci ...
https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games ... Ta hra je totiž z části dobrá právě kvůli Bowiemu Bohužel je to můj další rest a moc tomu naneštěstí nenahrává zrovna to prvotní období 3D. Nicméně je to hodně atmosférická hra. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 14. 1. 2016, 18:20:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jen jsem se zeptal, protoze ja sam jsem ho moc neposlouchal. Spis me zajimalo jestli je holka nebo kluk ![]() |
|||
| Jméno: | Richmond | 12. 1. 2016, 15:34:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
Elemit : dej prosim echo, pokud by ten PS:T byla krabice papirová Dík |
|||