To neni bug, opravdu ne :-D. Zvlášť když dopředu víš, že jdeš pod vodu. Já beru tradičně dva lidi, letos mám tři, zvažuju, že nechám Doriho doma a půjdu jen s vílama.
Každopádně ve vodnim městě je hodně míst, kde jde dejchat, je kouzlo, co doplňuje dech, perk, co zpomaluje topení, + nekecej, že jsi se nemohl vrátit, tam se jde vrátit odkudkoliv.
No a nakonec je tu ještě možnost nechat dva lidi utopit :-D. Saďárna, ale funkční. Neni tam žádná kontrola, jestli maj všichni potápěčskou výbavu, jako třeba v mm7. Ve hře je k dispozici res, žádnej problém. Pokud nemáš v týhle fázi hry nikoho na dostatečný spirit magii, tak děláš něco blbě, ale ani tak neni nic ztracený, protože takovou postavu si doexpíš během minut. |