Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 17. 1. 2016, 15:21:19 delete
e-mail:
 
(Mě se na tý hře nejvíc líbí, že můžete sólovat bez hrobů :-D. To je plus. A hra aktivně odměňuje sólisty. V šesti lidech je to fakt těžký. Sehnat výbavu, sehnat dejchací přístroje, sehnat dost expů, dělat povyšováky na všechny lidi, fuuj, fuška. A všechno nabuffovat před bojem, to člověku ty kouzla dřív vyprchaj, než to naháže :-D. Nebo dojde mana.)

No, a já zase spamuju, sakra, holt jsem v práci, no. Jdu hrát solitaire, ať si dáchnete :-D.
Jméno: Yuyana 17. 1. 2016, 15:16:21 delete
e-mail:
 
Mám to až překvapivě prolezlý (na to, kolikrát jsem to reálně dohrála - jednou :-D), navíc už odmala trpim velmi dobrou pamětí :-D.

Je to štreka, od vodního města do města, to je teda fakt. Ale jde to. Je problém, že je to v jiný lokalitě, a tak nefunguje teleport. Takže domů se člověk dostane v mžiku, ale nazpátek musí jít pěšky :-D. Ne celou cestu, jak načneš další lokaci můžeš portovat. Ale chápu, že to někoho odradí, zvlášť když třeba nemá tyhle kouzla.

Ta hra má obecně velmi přátelskou magii, spousta užitečnejch kouzel. Jen škoda, že můžeš mít jen jednu uloženou pozici na teleport. MM jich má pět, a to je akorát :-D.
Jméno: Richmond 17. 1. 2016, 14:51:23 delete
e-mail:
 
Po těch 12 letech už nemohu dobře argumentovat, spousta věcí se mi z hlavy vypařila Nějak ale si pamatuju, že jsem zkoušel sehnat další vybavení a fakt to nešlo. Ale jestli říkáš, že to jde, tak asi máš pravdu, určitě máš hru víc prolezlou.
Jméno: Yuyana 17. 1. 2016, 14:20:40 delete
e-mail:
 
Jinak, co se týče těhle divnejch pádů, Thief 3 mi jel na počítači jen po restartu. I když jsem nic jinýho nespouštěla a komp byl čerstvě zapnutej, prostě se to muselo restartovat :-D.
Jméno: Yuyana 17. 1. 2016, 14:17:09 delete
e-mail:
 
To neni bug, opravdu ne :-D. Zvlášť když dopředu víš, že jdeš pod vodu. Já beru tradičně dva lidi, letos mám tři, zvažuju, že nechám Doriho doma a půjdu jen s vílama.

Každopádně ve vodnim městě je hodně míst, kde jde dejchat, je kouzlo, co doplňuje dech, perk, co zpomaluje topení, + nekecej, že jsi se nemohl vrátit, tam se jde vrátit odkudkoliv.

No a nakonec je tu ještě možnost nechat dva lidi utopit :-D. Saďárna, ale funkční. Neni tam žádná kontrola, jestli maj všichni potápěčskou výbavu, jako třeba v mm7. Ve hře je k dispozici res, žádnej problém. Pokud nemáš v týhle fázi hry nikoho na dostatečný spirit magii, tak děláš něco blbě, ale ani tak neni nic ztracený, protože takovou postavu si doexpíš během minut.
Jméno: Richmond 17. 1. 2016, 13:55:38 delete
e-mail:
 
No já se dostal do situace, že jsem potřeboval jít se svou partou pod vodu a měl jsem mít spešl vybavení, jenže to jsem měl pouze pro asi 4 členy party ze 6. Bohužel jsem se ale už nemohl vrátit někam to koupit. Možná, že to nebyl bug, ale jen moje nedůslednost, měl jsem na to myslet

Tenkrát jsem to hrál na Win98 a musel jsem hru spouštět na 2x. Poprév jsem pustil hru, vždy jsem zakouzlil nějak kouzlo a hra zamrzla. Hru jsem shodil a spusti znovu a pak už to fungovalo Nechápačka, ale tohle byla prostě jediná cesta.
Jméno: Elemir 17. 1. 2016, 13:11:08 delete
e-mail:
 
To já vím, kam ten klíč patří, chodil jsem kolem toho hooodně dlouho a hledal, jak to otevřít

... možný SPOILER ... Než přijdeš do místnosti, kde je úzká díra v podlaze, tak je pod schodištěm na zdi klíčová dírka. Podle mě patří ten klíč do ní.
Jméno: Yuyana 17. 1. 2016, 12:40:36 delete
e-mail:
 
Mě ten klíč dává, ale já tu místnost stejně nikdy nenašla :-D. Každopádně k němu vždycky přijdu a řeknu mu "klíč" :-D. Baví mě ta představa, že jen tak přijdeš k cizímu týpkovi a naprosto bez kontextu mu něco řekneš a on ti to dá.
Jméno: Elemir 17. 1. 2016, 12:28:53 delete
e-mail:
 
Jak ti stojí ten bývalý člen řádu venku, co ho na konci kapitoly drak zabije. Měl mi dát klíč od tajné místnosti se sochou Kerah a nedal mi nic.

Na to otevření mříže jsem úplně zapomněl, to mě taky zaseklo, ale po loadu v pohodě. V dungeonech jinak žádný další problém, akorát tedy v hrobce toho hodného faraóna trochu blblo nošení sloupků.
Jméno: Yuyana 17. 1. 2016, 11:49:33 delete
e-mail:
 
Každopádně je tam vdycky možnost resnout příběh a jít s původní partou znova. Neni to ideální, ale když člověk ví co a jak a dává všechno na ránu, tak rychle dožene původní pozici :-D. Samozřejmě pokud trčíte v dungu, nemůžete ven a nemáte savy mimo, tak jste v řiti.
Jméno: Yuyana 17. 1. 2016, 11:48:07 delete
e-mail:
 
Jakej klíč? :-D Sakra, ta hra se vám za něco mstí, jinak to neni možný, já tam žádný bugy nemám :-D.

Podvodní město je poněkud fuj. Taky mě to brzo čeká. Možná může bejt problém vymámit otevření dveří z mořský holky. Každopádně i z tohodle důvodu: Před řešenim jakýhokoliv dungu save a nepřeukládat, dokud není komplet hotovo.
Jméno: Elemir 17. 1. 2016, 11:18:19 delete
e-mail:
 
Mě tam nejvíc rozhodil ten chybějící klíč ve druhé kapitole. Naštěstí nebyl podstatný, ale to se člověk dozví až později. Jestli on Richmond nezůstal viset v podvodním městě Ta kruhová místnost byl pořádný bug a nebýt toho, že jsem si všiml, jak to obejít, tak bych to asi vzdal.
Jméno: Yuyana 17. 1. 2016, 10:38:39 delete
e-mail:
 
Na co konkrétně jsi narazil? Protože když nepočítám občasný uváznutí v dungu (hrozí to ve dvou konkrétních) a nestabilitu, tak ta hra nijak zbugovaná neni.
Jméno: Richmond 17. 1. 2016, 09:00:39 delete
e-mail:
 
Ja Wizards&Warriors nedohral taky kvuli bugum a to jsem byl uz hodne daleko.
Jméno: Yuyana 17. 1. 2016, 01:47:05 delete
e-mail:
 
Ano, je to poněkud ostuda, udělat hru pro Windows, která nefunguje pod Windows, ale je tomu skutečně tak :-D. Občas to padá, sem tam se podělaj nějaký savy, nebo celá hra a je potřeba to přeinstalovat a zásadně se to ukončuje pádem celýho systému :-D, ale běží to slušně :-D. Navíc jak to mám v emulátoru tak k tomu můžu poslouchat hudbu a dělat další věci ve winech, ta hra je normálně velmi citlivá na minimalizování. Jako tak citlivá, že ti to automaticky vysklí okna :-D.

Potvora je to, potvora. Ale já vyhrávám. Už jsem v poslední části.
Jméno: Elemir 16. 1. 2016, 19:47:47 delete
e-mail:
 
Koukám teď na Mobygames a tam je to uvedené čistě pro platformu PC, takže to bylo opravdu napsané jen pro Windows. Asi mě zmátlo to, že celá série je mnohem starší.
Jméno: flash 16. 1. 2016, 17:11:07 delete
e-mail:
 
pardon ze vam skacu do reci. Vysla Dragons Dogma Dark Arisen. Ja vim ze na to uz Elemir upozornoval, ale jelikož to je dle mojeho nazoru asi nejlepší hra za poslednich par let tak s tim musim otravovat. ne ze by jste to měli jit hned hrat nebo tak něco, ale vyhledove si to nekam zaradte do poradniku. dekuji

PS:
Jméno: Yuyana 16. 1. 2016, 12:12:33 delete
e-mail:
 
O jaký originál konzolový verzi se tu bavíme :-D.

Ta hra je guláš, ale už s ní umim vycházet, teď trochu expim, dodělávám magie. Nebudu mít dost levelů na všechny kouzla, nějak jsem byla líná expit a jak mám tři postavy, tak mám málo levelů. Blbý je, že za warlocka nemůžu nosit svoje meče. Ještě že umíme kung-fu :-D.
Jméno: Elemir 16. 1. 2016, 11:57:33 delete
e-mail:
 
Aha, na to jsem nekoukal. Já mám Omikron z GOG. Což mě tak napadá, nedávno jsem si všiml docela zajímavého chování Galaxy. I když hru nainstaluju přímo z exe, tak po spuštění mi jí Galaxy automaticky přiřadí do své databáze. Nemám s tím problém, pořád je to volitelná platforma, ale překvapilo mě to. U starých her je to dobré ale leda tak na počítání odehraných hodin, byť k tomu je potřeba být online, což u mě ne vždy jde.

U W&W by mě docela zajímalo, jak je na to z pohledu bugů originál konzolová verze, protože PC verze je v tomhle dost nevypočitatelná.
Jméno: Yuyana 16. 1. 2016, 02:02:50 delete
e-mail:
 
Jinak, super den v práci, akce, lidí jak mravenců a do toho přišla inspekce :-D. Bylo veselo.