Jen hezky relaxuj, samotnej fakt, že nad tim přemejšlíš, jasně znamená, že se ti nechce :-D.
Já dneska zas loadnula tu kampaň v Disciples 2, akorát jsem to hrála asi hodinu, protože jsem dneska jaksi v práci :-D. Tak snad mi to vydrží a dohraju to zejtra :-p. S trpošema jsou potíže, než se dostanou na tah, tak jim pokape polovina jednotek. Zlatý lidi, furt ještě celkem zlatý nemrtví.
Knížky už nečtu, už jsem dlooouho nenarazila na nějakou, která by mě zaujala. Fakt je, že čtení jako takový mi nechybí, chroupám denně kilometry textu. Možná je to taky tim, nemám absťák :-D. Ale mohla bych něco napsat, když jsem tu v práci bez možnosti úniku. Doma se k tomu rozhoupu málo kdy. |