Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 23. 1. 2016, 15:01:02 delete
e-mail:
 
Určitě můžeš, tu bych také uvítal.
Jméno: Richmond 23. 1. 2016, 14:52:34 delete
e-mail:
 
Elemire, koukal jsem na ty tištěné mapy u MM3. Mám kromě klasické anglické i německou tištěnou mapku Jestli chceš, můžu poslat sken.
Jméno: Richmond 23. 1. 2016, 14:46:17 delete
e-mail:
 
Ja tedy ctu imrvere Zrovna Nadaci jsem podruhe dolouskal (7 knih) nedavno.
Jméno: Elemir 23. 1. 2016, 00:35:34 delete
e-mail:
 
Nakonec jsem si našel trochu jinou zábavu Udělal jsem si zálohu webu a pustil se do úpravy. Od hraní si dám teď pauzu, protože mě čeká klasické kolečko činností.
Jméno: flash 22. 1. 2016, 21:21:24 delete
e-mail:
 
zahraj si dragons dogma, to te z te latergie dostane

Knizky, nojo, kdysi jsem cetl jak das, chodil jsem i do knihovny. Ted si občas něco prectu v pdf, naposled asi před dvěma lety Nadaci od Asimova, ale papirovou knizku jsem necetl dobrych 20 let
Jméno: Yuyana 22. 1. 2016, 08:24:44 delete
e-mail:
 
Jen hezky relaxuj, samotnej fakt, že nad tim přemejšlíš, jasně znamená, že se ti nechce :-D.

Já dneska zas loadnula tu kampaň v Disciples 2, akorát jsem to hrála asi hodinu, protože jsem dneska jaksi v práci :-D. Tak snad mi to vydrží a dohraju to zejtra :-p. S trpošema jsou potíže, než se dostanou na tah, tak jim pokape polovina jednotek. Zlatý lidi, furt ještě celkem zlatý nemrtví.

Knížky už nečtu, už jsem dlooouho nenarazila na nějakou, která by mě zaujala. Fakt je, že čtení jako takový mi nechybí, chroupám denně kilometry textu. Možná je to taky tim, nemám absťák :-D. Ale mohla bych něco napsat, když jsem tu v práci bez možnosti úniku. Doma se k tomu rozhoupu málo kdy.
Jméno: Richmond 21. 1. 2016, 21:48:03 delete
e-mail:
 
Dej si týden pauzu Čti knížku a sbírej motivaci
Jméno: Elemir 21. 1. 2016, 21:02:54 delete
e-mail:
 
Nějak tu sedím a přemýšlím, jestli se mi chce vůbec něco začínat ... Otevřel jsem před pár dny Baldur´s Gate II EE, konečně si po letech udělal multiclass klerik-hraničář, ale zastavil se před portálem do druhého patra Irenicova žáláře.

Opravdu se cítím docela vyčerpaně Dragon´s Dogma leží ještě nerozbalené kousek ode mě a navíc na krabici s Risen 3. Chvilku jsem se dneska proháněl i ve Witcherovi 3, ale ani to není ono. Nechce se mi moc v tom maratónu M&M pokračovat, ale nějak ani nemůžu najít, co by mě teď zaujalo.

Zkoušel jsem i vytvořit nějaké komentované video, ale technika nebyla zrovna na mojí straně První pokus dobrý, ale jen do poloviny, u druhého jsem si zapomněl zapnout narávání a u dalších už prostě selhalo vše Nicméně jsem díky tomu objevil pár věcí, kterých jsem si za celou dobu hraní M&M III nevšiml

Možná je spíš čas otevřít zas pro změnu nějakou knihu ...
Jméno: Richmond 20. 1. 2016, 18:45:13 delete
e-mail:
 
Jo souhlas, to je celkem velká kaňka na jinak pěkným balení MM:X
Jméno: Elemir 20. 1. 2016, 17:52:00 delete
e-mail:
 
Velikostně je to o krapet menší, než-li krabička s Wasteland 2, plastový box by se do toho asi vešel hodně natěsno. Bigbox bych určitě bral, ale to už dneska asi nehrozí. Poslední bigbox, který jsem zachytil, byl Lionheart.

Obsahem to nebude nic, co bych tu neměl, takže nutkání otevřít to asi udržím Hlavně to není nutné otevírat kvůli klíči. Wasteland 2 třeba nakonec otevřít budu muset, protože je tam Steam klíč, podobně Heroes 7. Bylo to i u MMX. Tohle mě teď na hrách docela štve.
Jméno: Yuyana 20. 1. 2016, 13:54:46 delete
e-mail:
 
Náh, Elemir je silnej, on to dokáže.
Jméno: Richmond 20. 1. 2016, 13:49:31 delete
e-mail:
 
Jo nerozbalit zatavený bigboxy, věčný to boj sám se sebou!
Jméno: Elemir 20. 1. 2016, 10:18:06 delete
e-mail:
 
Asi nechám Tohle jsem od toho opravdu nečekal, navíc při tý ceně.
Jméno: Yuyana 20. 1. 2016, 10:12:48 delete
e-mail:
 
No tak to nerozbaluj! Vždyť nemusíš, nech si to jako artefakt.
Jméno: Elemir 20. 1. 2016, 09:46:21 delete
e-mail:
 
Dorazila objednávka z Xzone, takže mohu poreferovat. Planescape Torment je opravdu jen plasťák, ale má to klasický cover a nosičem je DVD. Dragons Dogma jakbysmet, ale u toho jsem nic jiného ani nečekal Ovšem Gothic přátelé, ten překvapil. Objednával jsem sice verzi bez artbooku, která uváděla lokalizaci (chtěl jsem to kvůli jedničce), ale vypadá to, že dorazila EN verze ... stylová dvoudílná krabička z pevného kartonu. Skoro se zdráhám to rozbalit
Jméno: Richmond 20. 1. 2016, 07:34:00 delete
e-mail:
 
MM2 nabizi fakt hodne, manual nekeca (precetl jsem ho nekolikrat a porad do nej koukam, i kvuli kouzleni, protoze nazvy kouzel pri sesilani nevidis).
Jméno: Elemir 19. 1. 2016, 21:13:33 delete
e-mail:
 
Pracovní nasazení polevilo, vlastně skončilo úplně, tak jsem se dneska vrhl do práce na stránkách. Nikdy bych netušil, kolik věcí jsem předtím ohledně starších dílů připravil a nikdy je už nedodělal. Každopádně i to co je uveřejněné, bude muset projít korekcí ... nejhorší je to s příběhem, teď mi ty spekulace kolem něj přijdou úsměvné, ale ještě nějakou chvilku potrvá, než to přepíšu.

Překvapilo mě však, kolik společného má systém trojky s Xeenem. Je sice bohatší, ale odlišnosti jsou spíše kosmetické, takže jsem mohl začít stavět právě na materiálech Xeenu. Přesto to při hraní poskytuje trochu odlišný zážitek. I když raději nebudu předbíhat, třeba negativní stavy mi tak úplně nesedí. Pořád je tu pak ještě trojice kouzelnických kategorií a hlavně se to hodně liší v počtu nošených předmětů, nebo mi to tak alespoň přijde. Holt je toho ještě dost k otestování, ale je alespoň na čem stavět.

Když jsem však nakoukl do Striderovo manuálu ke dvojce, tak mi přišlo, že dvojka mi nakonec nabídne ještě více
Jméno: Elemir 17. 1. 2016, 20:48:43 delete
e-mail:
 
No, rozšíření stránek je hotovo ... chvilku jsem teda docela tápal, proč jsem některé věci dělal tak či onak, holt za ta léta jsem si navykl, že už jen přidávám odkazy, ale do praxe to ještě neuvedu.

Ta horší část mě totiž teprve čeká a to rozdělit stávající sekci starších dílů a sjednotit obsah. Vzhledem k tomu, že jedničku a dvojku ještě nemám dohranou, bude to trošku problém. Tedy hlavně problém pro mě, protože mi to bude připomínat, že bych je měl urychleně začít hrát

Z toho praktického hlediska tu přeci jen jeden problém bude a to jsou odkazy, které právě směřují do současné sekce. Budu muset rozhodnout, jak se k tomu postavit.

Jméno: Yuyana 17. 1. 2016, 18:08:13 delete
e-mail:
 
Já si vždycky udělám portál u třetího města (za jeskyní), zaběhnu do druhýho, a pak vzumm, magií zpět. Chce to trošku plánovat, s tim cestovánim, no.

To je právě ono, tady maj všechny postavy jeden portál, můžeš mít tu magii kolikrát chceš. Zas je fakt, že mám všechny magie u všech postav, většinou se ani nedívám, kym kouzlim :-D.
Jméno: Elemir 17. 1. 2016, 17:52:25 delete
e-mail:
 
Dýchací přístroje pro komplet družinu jsem scháněl taky dlouho. V jednu chvíli se respwanovali jen krabi bez ulit, nebo převažoval respawn žraloků.

Ve starších M&M má Lloydův maják taky jen jeden slot, ale zase lze využít víc postav, které ho znají, nebo mají předmět s patřičným bonusem. Ve W&W jsem cestovní kouzlo využíval snad až na konci. Ohledně cestování mě tam vadila akorát jedna věc a to byla cesta mezi městem druhé a třetí kapitoly, kdy se to muselo procházet skrz dračí jeskyni (zůstal mi tam tuším nějaký úkol - oznámení výsledku). Přitom tohle právě šlo obejít nějak kouzlem, ale už jsem neměl čas to ozkoušet.