Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Chirurg666 25. 1. 2016, 20:17:08 delete
e-mail:
 
Díky za odpověď a za odkaz.jinak sem rad ze tahle stránka furt žije. Pamatuju si když sem začal hrát MaM a hned sem narazil na tuto stránku a od ty doby se sem stále po určité době vracim protože jednou za čas si zahraju MaM 7 nebo 9, 8 mě moc nebavila protože se mi.moc nelíbilo schanet celou družinu během hry, s timhle modem si to rad zahraju.MaM 10 jsem upřímně ještě nehrál.
Jméno: Yuyana 25. 1. 2016, 19:38:30 delete
e-mail:
 
Nemá. NEMÁ! :-D Ale co se dá dělat, kampaň za lidi je krátká :-p. Fakt je, že elfové nemaj ani zdaleka tak sexy jednotky jako lidi. Ne ne. Ale nemrtvý už jsem dohrála, za trpaslíky si dávám pauzu, démony nemám ráda...
Jméno: Richmond 25. 1. 2016, 19:24:39 delete
e-mail:
 
Discples 2 jsem kdysi dohrál jen za lidi. Říkáte tedy, že za další rasy to má smysl?
Jméno: Yuyana 25. 1. 2016, 18:55:16 delete
e-mail:
 
Tak jsem dneska v Disciples 2 dojela kampaň za lidi, zkoušela jsem, kolik hradů dokážu vymlátit. Byla to půvabná jízda, ani jsem tak hladkej průběh nečekala, s melee hrdinou. Devět hradů padlo, považuju to za úspěch.

A teď zpět k elfům.
Jméno: Richmond 25. 1. 2016, 18:41:47 delete
e-mail:
 
Ještě k Forgotten Realms a Driztovi. Mně se právě nejvíc líbíl ten první díl, popis té společnosti drowů. Ale i tak souhlasím s Yuyanou, že i tak jde spíš o béčkové fantasy. Nicméně mně to i bavilo a hlavně se to odehrávalo v lokaci Icewind Dale, že

Z FG jsem četl ještě nedávno trilogii Moonshae, což vyšlo překvapivě kdysi v češtině. Taky spíš taková bíločerná fantasy

Tento týden očekávám zásilku z eBay a je to knížka Curse of the Azure Bonds. Loni jsem dohrál hru stejného jména (i cover na krabic je stejný jako na knížce), tak se docela těším
Jméno: Elemir 25. 1. 2016, 17:07:03 delete
e-mail:
 
V tomhle ohledu funguje MM8 Choose Party, ale jak naznačuje Yuyana, jde to i přes editor save pozic.
Jméno: Yuyana 25. 1. 2016, 17:02:07 delete
e-mail:
 
Jakožto zásadní sólista můžu říct jen to, že jsem o něm taky slyšela :-D.

Varianta B je vzít postavy, který se nabízej samy hned po začátku hry a naeditovat si je jak chceš, akorát je musíš oběhnout a najmout.
Jméno: Chirurg666 25. 1. 2016, 15:40:29 delete
e-mail:
 
čau chci se zeptat někde tady v jednom článku jsem se dočetl že existuje patch který mi v might and magic 8 umožní vytvořit celou skupinu hned na začátku, díky za odpověď
Jméno: Adam23 25. 1. 2016, 15:24:53 delete
e-mail:
 
http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/3 ...

Hezkej ilustracni obrazek tam maj
Jméno: Yuyana 25. 1. 2016, 13:55:08 delete
e-mail:
 
Některý lidi si myslej, že nejrychlejší ze všeho je světlo. Některý lidi zastávaj názor, že tma musí bejt rychlejší, protože je tam vždycky před světlem. Ale kdykoliv v Disciples odkreju tmu, jsou tam trpaslíci.

Z toho vyplývá, že nejrychlejší hmota ve vesmíru jsou trpoši.
Jméno: Yuyana 25. 1. 2016, 10:16:24 delete
e-mail:
 
Ve skutečnosti Drizzt neměl bejt hlavní postava a ty "první" tři díly jsou psaný dodatečně.
Jméno: Elemir 25. 1. 2016, 09:40:08 delete
e-mail:
 
Ještě jsem si teď vzpomněl, pokud byste náhodou někdo sbíral pro změnu Star Wars, tak v Levných knihách jsem zahlídl docela slušnou nabídku novel. Tuším 39 Kč za kus. Pro mě je to skousnutelné akorát v podobě filmu. Ty knižní novely mě obecně neseděj, u Star Treku jsem taky nepřečetl ani jednu.

U FR by mě docela zajímaly zpracované příběhy okrajových postav z Baldur´s Gate, např. kouzelník z High Hedge nebo klerik z Lanthaderova chrámu u Beregostu. Podle mě je Drizzt zrovna jednou z těch méně zajímavých postav. Na počátku to možná byla lákavá látka ke zpracování, ale to asi jen kvůli tomu, že jde o drowy. Pokud jde o ty první díly, tak tam mě nakonec mnohem více zaujal život temných gnómů, protože ty drowy už člověk přeci jen tak nějak zná.

Jméno: Yuyana 25. 1. 2016, 04:38:45 delete
e-mail:
 
Ano, Drizzt a jeho klesající tendence a 100 let time-skip. Nenuťte mě o tom mluvit. Rozhodně nový díly nečtu a už je ani neprolistovávám. Heh, ony i ty první tři díly stojej za prd, ta tendence zas o tolik neklesla, jen moje tolerance opadla.

V disciples souhlasim s Murphym :-D. Až na ty démony a obránce víry :-D. Já jsem zásadně inkvizitor, ale to tu všichni víme, že. Ale nic neni tak sexy jako císařský vrazi.
Jméno: Elemir 24. 1. 2016, 23:16:44 delete
e-mail:
 
Mě z těch dílů zaujala spíš až ta pozdější část, kdy došlo ke konfrontaci s orky, protože mi to nejvíce evokuje události okolo Neverwinter Nights, kde se lze s Obouldem utkat.

Zabil to pak až konec samostatné "mise" za Wulfgara, což mi na té sérii přišlo taky jako příjemné osvěžení. Vlastně v té době to bylo celkem vítané vytržení z událostí okolo Drizzta. Jinak to bylo místy opravdu hodně nastavované. Na ty nověší díly jsem pak už nekoukal vůbec, což jak vím od Yuyany, se už odehrává beztak v jiné době.

Mám tu však jednu trilogii od nějakého rusa, která vypadá být těm sériím z prostředí FR světa podobná, ale ještě jsem neměl čas se do toho začíst.
Jméno: JCMurphy 24. 1. 2016, 20:35:26 delete
e-mail:
 
první tři díly byly dobrý.. nejraději mám právě třetí, je pravda, že teď už to ale tak nějak pokulhává...
Jméno: Richmond 24. 1. 2016, 19:23:35 delete
e-mail:
 
Drizzty jsem četl, tuším snad 14 knih. Ale po prvních třech dílech byla klesající tendence, přišlo mi to už, že to byla trochu nastavovaná kaše.
Jméno: JCMurphy 24. 1. 2016, 19:05:53 delete
e-mail:
 
no a když jsme teda u toho... tak za trpoše pregeruju mágič specializaci, protože pak mají ten epickej spell, kterej za 75 runové a nekro many nahodí zase 100% pohybu a navíc mají spelly na negaci vody a stromů

u nemrtváků to neřeším... upíři vysávají životy, nosferatu to taky umí, mají duchy na paralýzu a přízraci mají taky šanci na paralýzu
Jméno: JCMurphy 24. 1. 2016, 19:02:20 delete
e-mail:
 
Disciples 2 teď právě hraju... supr hra a přestože trpaslíky miluju, tak se mi taky přestali líbit, nejradši mám právě démony jeden kouzelnickej hero a k němu 2x gargoyly, specializace, že se každej den vyléčí 15% hp... za lidi jsem zase guildmaster a mám hraničáře hera, vzadu 2x plošný healery, vepředu 2x obránce víry a pak tam střídám mága a assasina, nemrtví jsou dobří až v těch poslednějších mapách a štve mě tam ta mapa, kde se musí bojovat proti jinejm nemrtvejm s imunitou zbraň/smrt... a u trpaslíků je pravda, že jsou strašně pomalí, ale zase poustevníci umí redukovat iniciativu a synové ymira mají incku 50 a dmg 150 + 30 za kolo

s knížkama jsem na štíru i já... mám v poličce vyskládaný všechny ty Drizzty a přestože už hodně dílů vyšlo, tak jsem je ani nekoupil, nevím... mým pobytem ve špitále to asi nebude, lidi se takhle prostě mění
Jméno: Adam23 24. 1. 2016, 10:57:40 delete
e-mail:
 
Hustý to menu, konečně to je jak z teorie sjednocení
Jméno: flash 23. 1. 2016, 17:34:41 delete
e-mail:
 
ja jak jsme ji cetl tu nadaci nedavno, tak mi to prislo uz trosku naivni v nekterych aspektech. když jsem ji cetl poprvé, coz je uz drahno let tak mi to tak neprislo, krapet to zestarlo, ale porad to je hodne dobra cetba.