Disciples 2 teď právě hraju... supr hra a přestože trpaslíky miluju, tak se mi taky přestali líbit, nejradši mám právě démony jeden kouzelnickej hero a k němu 2x gargoyly, specializace, že se každej den vyléčí 15% hp... za lidi jsem zase guildmaster a mám hraničáře hera, vzadu 2x plošný healery, vepředu 2x obránce víry a pak tam střídám mága a assasina, nemrtví jsou dobří až v těch poslednějších mapách a štve mě tam ta mapa, kde se musí bojovat proti jinejm nemrtvejm s imunitou zbraň/smrt... a u trpaslíků je pravda, že jsou strašně pomalí, ale zase poustevníci umí redukovat iniciativu a synové ymira mají incku 50 a dmg 150 + 30 za kolo
s knížkama jsem na štíru i já... mám v poličce vyskládaný všechny ty Drizzty a přestože už hodně dílů vyšlo, tak jsem je ani nekoupil, nevím... mým pobytem ve špitále to asi nebude, lidi se takhle prostě mění  |