Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 30. 1. 2016, 09:47:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Funguje to pěkně, jen musim vyřešit co s postavama, který dávaj dvě rány. Zatim to sčítám a maj maximum 600 místo 300.
http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ... Do zelenýho políčka se zadá množství získanejch XP, vzorec odečte minimum nutný k vývinu postavy, vydělí expama nutnejma na level, a pak se to všechno prodírá skrz ty dvě If funkce a zase se to sčítá, což vyflusne krásný čísla který odpovídaj realitě ve hře :-D. Původně jsem měla systém, kterej umožňoval zadat level postavy, ale jelikož každej leveluje jinak, nechala jsem to na expech, kde se dá něco srovnávat. Chápu, že z toho nejste tak nadšený jako já, ale já mám z hotový tabulky vždycky radost :-D. Chh, tabulky tabulky. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 30. 1. 2016, 08:08:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Už jsem to vyřešila IF funkcí. Nejtěžší bylo vyznat se ve včerejších výpočtech :-D. | |||
| Jméno: | Yuyana | 28. 1. 2016, 17:16:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To neni o pocitu, to je o realitě :-D. Každopádně člověk je neporazitelnej i tak. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 28. 1. 2016, 16:54:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
škoda... s tím artefaktem jsem se cítil... tak nějak... neporazitelnej? ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 28. 1. 2016, 05:42:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hele, pamatuju si to taky, ale už jsem ho teď nenašla. Začínám podezírat datadisk. Neni to tak, že bych nechávala nějaký nevybraný místa. | |||
| Jméno: | Yuyana | 27. 1. 2016, 03:09:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tu mapu kde se objevujou nemrtváci jsem hrála zrovna předevčírem. Komplet čistá, oba hrady vybitý, pegasojezdec si to užil a já taky. S ostatníma hrdinama to taková sranda neni, je tam moc vody. Inkvizitoři měli na konci 27lv :-D.
Ale prosimtě, obránce víry je vzhledově jedna z nejhnusnějších jednotek :-D (ostatně proto je nepoužívám). Damage neni nijak výjimečná, ta zvyšující se zbroj je decentní, ale neni potřebná (vážně, mám healera a v krizi defenduju, nemluvě o počtu zkušeností, který jsou na ně potřeba) a iniciativa 50 bohatě stačí, hodně nepřátel má mnohem míň. + mám kouzlo na bonus k iniciativě, kdyby něco. Střeleckej hrdina vytáhne bez artefaktů iniciativu 90, takže bez potíží zničí hned první tah cokoliv, co by mohlo ohrožovat miláčky inkvizici :-D. Jako že toho moc neni. Samozřejmě nejvíc sexy a cool jsou císařský vrazi. Jinak tady http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ... si můžete užít můj srovnávací test s pracovnim názvem "dej všemu 6500XP a sleduj co se stane". Je tam napsanej dosaženej level a efektivně využitý expy. Mohla jsem napsat i kolik XP by bylo nutnejch na další level, ale to mě napadlo až teď, tak to tam neni :-p. Samozřejmě jednotky dostávaj různě velký bonusy za level, takže za několik levelů to může vypadat zas uplně jinak, ale zas tak závislá na dělání tabulek nejsem, takže jindy. |
|||
| Jméno: | Elemir | 26. 1. 2016, 16:08:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
Teď mě tak napadá, že tomu pořád zarytě říkám NPC, ale snad je jasné, co tím myslím ![]() |
|||