Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Michal 9. 2. 2016, 11:09:46 delete
e-mail:
 
Btw pěkný web, vždycky se rád vracím. Jen jedna poznámka, ty vnitřní posuvníky jsou dost neoblíbené, a já nejsem výjimka .
Jméno: Michal 9. 2. 2016, 00:02:08 delete
e-mail:
 
Není to tu (minimálně jsem nenašel), tak doplňuji. Ve MM6 ve Vyšším chrámu Baa (Poustevníkův ostrov) dostanete +10 odolnosti v kaplích (k), jestliže se v té nejblíže ke vchodu necháte zranit (k). [http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_mapy.ph ...

(Vlastně si to celé dovozuji, prostě jsem se nechal zranit už na začátku - ale z minulých her si to nepamatuji. Pozn.: Hraju Chaos of Conspiracy, ale nemyslím, že rozdíl bude v tom.)
Jméno: Elemir 6. 2. 2016, 09:05:36 delete
e-mail:
 
A ještě jedna věc, když už dělám pořádek v záložkách ... Filmové postavy bez masky
Jméno: Elemir 5. 2. 2016, 20:10:43 delete
e-mail:
 
Battalion 1944 ... váhám, pokud by to bylo podobné H&D, byla by to jasná volba.
Jméno: Yuyana 5. 2. 2016, 14:17:16 delete
e-mail:
 
A ono je tam víc takovejch nevyváženejch potvor. Vem si Overlordy od démonů a Ymmiry. První dávaj 170 zbraní a maj iniciativu 40. Sruhý dávaj 150+30 omrzliny vodou a maj iniciativu 50, a to je jednotka, co má o level míň.

V elfim datadisku se ten rozdíl pokusili dorovnat a dali jim debuff a 50 ini, ale stejně tim nevyvážili fakt, že 4500g za budovu je malinko, malilinko nadsazený, i kdybys jiný jednotky neměl. A i v tom datadisku z toho Ymmiři vycházej jako silnější, když zvážim přírůstky damage za level a přesnost.
Jméno: Yuyana 5. 2. 2016, 11:38:55 delete
e-mail:
 
Iniciativa 50 je dostačující, 60 je příjemnej luxus, víc nemá u jednotek moc smysl, koho chceš pořád předbíhat :-D. Možná elfy někde v PvP. Nebo šílence se dvouma gargoylama.

Kouzlo na iniciativu je první level.

U trpaslíků maj význam jen Ymiři, maj 50 iniciativu a způsob, jakym si podaj 900 na hradě... no jéje. Zlatíčka to jsou. Ti trpaslíci jsou naprosto na nic a jejich damage je směšná. To je radši vyvinout na ty plošnící potvory nebo si vzít nějakýho supporta.

Oni trpoši nejen že maj malou damage od začátku, ale oni i veeelmi pomalu dostávaj další. Prostě jsou to nejslabší jednotky ve hře. Lidi a nemrtví jsou na tom ale zatraceně dobře.
Jméno: JCMurphy 5. 2. 2016, 09:45:35 delete
e-mail:
 
a právě proto žeru iniciativu 70 u obránce víry... těžce nevyvážený... když se podíváš třeba na runovýho krále u trpaslíků, tak to nikdy nepochopím... budova na krále stojí 4500 zlata, má prd životů, iniciativu 20, dmg 100 a jediný co hraje v jeho prospěch je odolnost na vodu a mysl
Jméno: Yuyana 5. 2. 2016, 07:19:14 delete
e-mail:
 
Oh, fuj, maximálnní levely.
...
Moje party v Disciples jsou taky celkem stabilní, ale občas přizpůsobim. 99% času nepotřebuju dva healery, akorát na první misi základní kampaně je beru, aby přehealovali tu zlou čubku bossini. Mám ráda solidní útočnou sílu, aby mi počítač nestíhal zdrhat, což on s radostí a často dělá. Vzhledem k tomu, že boj stojí 50% kroků mi to vadí.

Je fakt, že dvě healerky dávaj větší šanci odolat plošnýmu znehybnění, ale kolikrát stojej obě jak trubky.

Takže je to buď 3x kvizík, assassin, healerka a ranger (kterýho nechávám vzadu, zvlášť ze začátku je křehkej a je paralyzovatelnej, mám ráda svojí imunní linii), nebo vyměnim assassina za mága.

Melee hrdina stojí samozřejmě vpředu (a narušuje linii, buran), má k sobě healerku a dva assassiny/mágy. Někdy beru od každýho jednoho, někdy oba stejný, většinou už vim, co ta mapa vyžaduje :-D.
Jméno: Elemir 4. 2. 2016, 19:55:19 delete
e-mail:
 
Co si vybavuju, tak maximální level zmizí jen odněkud, v kampaních a scénářích zůstane stále fixní.
Jméno: JCMurphy 4. 2. 2016, 19:16:01 delete
e-mail:
 
tak jsem dneska ze neznámých důvodů zapl heroes-centrum.com a tam jsem se dozvěděl, že v patchi 1.7 už nebude maximální level... sice jsem heroes VII ještě nehrál, ale i tak mi to udělalo ohromnou radost
Jméno: JCMurphy 4. 2. 2016, 17:52:15 delete
e-mail:
 
já mám stabilní sestavu za lidi... v pozdějších misích dám řadu obránce víry, ranger hero, obránce víry a dozadu dám 2x prorokyni a buď asasína, nebo mága když vím, že narazím na něco co bude imunní na zbraň a s touhle sestavou není šance aby mě někdy něco omráčilo a když už jo, tak to prorokyně healne
Jméno: Yuyana 4. 2. 2016, 13:49:01 delete
e-mail:
 
Jednou. Jednou jedinkrát vemu poníky místo inkvizice a už trčim v permastunu. Už nikdy. Vim proč miluju svý kvizíky. A navíc to neustálý řechtání. V příští misi se vracim ke klasice.
Jméno: Elemir 2. 2. 2016, 20:08:53 delete
e-mail:
 
Mno, tak nás firma přeřadila na jinou práci, jenomže jaksi nikdo neví, co s náma Druhý den se tedy kopeme do zadku a v čistém pracovním oděvu dráždíme úderníky kolem. Chodím si to tedy jen odsedět, protože i to málo je max. na 1/2 hodinovou aktivitu, takže hezká zábava, k tomu jsme ve třech.

Domů tak chodím značně otráven, tudíž nemách chuť cokoliv dělat/hrát. Zjistil jsem akorát, že je pro mě ideální odehrát max. jednu misi v Hidden and Dangerous 2 a tím to hasne. Vzhledem k tomu, že tenhle stav má trvat minimálně 2 měsíce, bude to ještě zábava.
Jméno: Yuyana 31. 1. 2016, 06:44:46 delete
e-mail:
 
Chodim pěšky a na nic koukat nemusim :-D. A ne, obávám se, že si raději zaplatim za klid.
Jméno: flash 30. 1. 2016, 18:11:47 delete
e-mail:
 
ještě rada bys jezdila za 3 koruny a koukala při tom na reklamy
Jméno: Yuyana 30. 1. 2016, 15:58:04 delete
e-mail:
 
Nah, svět funguje na tom, že jsou lidi slušný a poctiví, alespoň většinově :-D. Pak taky na tom, že 90% lidí naprosto neví, která bije.
Jméno: flash 30. 1. 2016, 15:45:22 delete
e-mail:
 
kdyby všichni lidi zacli jezdit na cerno tak by to taky někdo zacal resit a třeba by pak jízdenky byli levnejsi, jenze...demagogie
Jméno: Yuyana 30. 1. 2016, 13:16:42 delete
e-mail:
 
Koukejte na reklamy, koukejte, kdyby je měli zablokovaný všichni, tak by to někdo řešil. Takhle mám já osobně klid.
Jméno: flash 30. 1. 2016, 12:53:04 delete
e-mail:
 
Boj s reklamou, no ja addblock taky nemam,povazoval byh to za osobni prohru, takze jsem se naucil reklamy ignorovat, kdyz na me vyskoci nejaka pres celou stranku s ledovym klidem vyhledam kde se zavira a delam jako by se nic nedelo
taky bych se pripravil o perly jako reklama na sazkovou kancelar kde je Jaromir Jagr ktery kyve hlavou a rukama jak drevena loutka a vypada jako totalni idiot, ze to ma zapotrebi
Jméno: Yuyana 30. 1. 2016, 10:47:42 delete
e-mail:
 
Aha, ty jsi poctivej člověk bez Adblocku. To já neznám, promiň :-D. Občas nechám reklamy na nějaký stránce, když je užitečná a nemá tam nic vlezlýho.