Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Michal | 9. 2. 2016, 11:09:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
Btw pěkný web, vždycky se rád vracím. Jen jedna poznámka, ty vnitřní posuvníky jsou dost neoblíbené, a já nejsem výjimka . |
|||
| Jméno: | Michal | 9. 2. 2016, 00:02:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Není to tu (minimálně jsem nenašel), tak doplňuji. Ve MM6 ve Vyšším chrámu Baa (Poustevníkův ostrov) dostanete +10 odolnosti v kaplích (k), jestliže se v té nejblíže ke vchodu necháte zranit (k). [http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_mapy.ph ... (Vlastně si to celé dovozuji, prostě jsem se nechal zranit už na začátku - ale z minulých her si to nepamatuji. Pozn.: Hraju Chaos of Conspiracy, ale nemyslím, že rozdíl bude v tom.) |
|||
| Jméno: | Elemir | 6. 2. 2016, 09:05:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
A ještě jedna věc, když už dělám pořádek v záložkách ... Filmové postavy bez masky ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 5. 2. 2016, 20:10:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Battalion 1944 ... váhám, pokud by to bylo podobné H&D, byla by to jasná volba. | |||
| Jméno: | Elemir | 4. 2. 2016, 19:55:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Co si vybavuju, tak maximální level zmizí jen odněkud, v kampaních a scénářích zůstane stále fixní. | |||
| Jméno: | Yuyana | 31. 1. 2016, 06:44:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Chodim pěšky a na nic koukat nemusim :-D. A ne, obávám se, že si raději zaplatim za klid. | |||
| Jméno: | flash | 30. 1. 2016, 18:11:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
ještě rada bys jezdila za 3 koruny a koukala při tom na reklamy![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 30. 1. 2016, 15:58:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nah, svět funguje na tom, že jsou lidi slušný a poctiví, alespoň většinově :-D. Pak taky na tom, že 90% lidí naprosto neví, která bije. | |||
| Jméno: | flash | 30. 1. 2016, 15:45:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| kdyby všichni lidi zacli jezdit na cerno tak by to taky někdo zacal resit a třeba by pak jízdenky byli levnejsi, jenze...demagogie | |||
| Jméno: | Yuyana | 30. 1. 2016, 13:16:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Koukejte na reklamy, koukejte, kdyby je měli zablokovaný všichni, tak by to někdo řešil. Takhle mám já osobně klid. | |||
| Jméno: | Yuyana | 30. 1. 2016, 10:47:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Aha, ty jsi poctivej člověk bez Adblocku. To já neznám, promiň :-D. Občas nechám reklamy na nějaký stránce, když je užitečná a nemá tam nic vlezlýho. | |||