Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | JCMurphy | 14. 2. 2016, 16:54:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
v tomhle s mi právě líbí Neverwinter čím víc to taháš nahoru, tím je to dražší, takže s touhle postavou bys mohla mít tak možná 14 a charisma na 8 |
|||
| Jméno: | Yuyana | 13. 2. 2016, 13:13:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak to vypadá, že mám partu. A naházela jsem i decentní staty. Některý postavy jsou na tom hůř než jiný, ale obecně maj všichni to co potřebujou.
Mám skoro chuť tohodle maníka rozkopírovat, myslim, že se povedl. Diplomat z něj nebude, ale na to máme tote.. tedy barda, že. http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ... |
|||
| Jméno: | Yuyana | 12. 2. 2016, 20:43:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
A jak vidíš, nevytáhneš ze mě ani korunu . Teď už to víš, a příště to nezkusíš .
|
|||
| Jméno: | flash | 12. 2. 2016, 20:30:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
juju - ja na tebe nejsem hodnej, jen jsem chtěl udelat nejakou tržbu ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 12. 2. 2016, 14:58:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Teoreticky ti můžu zkusit nahodit dialog soubory z EE edice IWD, měly by být shodné. | |||
| Jméno: | flash | 12. 2. 2016, 12:18:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| jestli mas tu verzi od CD projektu tak ta ma cestinu na pevno, oni to tak proste delali, nahradily angličtinu cestinou bez moznosti hrat hru anglicky, v te době to bylo povazovano spis za plus, málokomu to vadilo. Existuje taky verzw od jiz zanikle firmy SevenM kde jsou oba dily i s datadiskem a je to pouze anglicky.
Komercni vsuvka
kdybys ji chtěla tak dej vedet. http://www.hry-presto.cz/icewind-dale-1-heart-of-w ... sleva 50 kc + 75kc postovne ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 12. 2. 2016, 08:12:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Myslíš v průběhu tý český instalace, která se vůbec na nic neptá? Bohužel se zdá, že ne. | |||
| Jméno: | Yuyana | 11. 2. 2016, 16:11:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No, zatim jedničku, ale já je mám koupený obě, že jo :-D. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 11. 2. 2016, 14:58:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| jedničku, nebo dvojku? u jedničky je to jedno, ale u dvojky to taky nemusím... | |||
| Jméno: | Yuyana | 11. 2. 2016, 08:45:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mám chuť hrát Icewinda. Jediný co mě od toho odrazuje je fakt, že disponuju jen českou verzí.
Hrůza, člověk za to zaplatí a oni mu to lokalizujou :-D. |
|||