Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 14. 2. 2016, 16:54:48 delete
e-mail:
 
v tomhle s mi právě líbí Neverwinter čím víc to taháš nahoru, tím je to dražší, takže s touhle postavou bys mohla mít tak možná 14 a charisma na 8
Jméno: Yuyana 14. 2. 2016, 05:44:18 delete
e-mail:
 
:-D Tak nějak. Občas se bavim představou, jak by se tyhle postavy asi RPily :-D. Ale tak, co má člověk dělat, když má multiclass, kterej aktivně využívá 5 ze šesti statů :-D. To jinak nejde.

Síla se nedá použít jako dump stat u žádný postavy, protože každej potřebuje tahat vybavení + nějakej náklad, obratnost dává zbroj, takže taky ne, odolnost musí mít každej, 16 pro nebojovníky, 18 pro, a zbytek jsou buď casterský staty nebo zbytečnej bordel :-D.

Ve dvojce navíc musej mít všichni moudrost, protože záchranný hody. Fakt je, že můj superklerik s moudrostí 40 tam tu hru totálně rozbil a neresistoval už nic, asi byl statově uplně mimo :-D.
Jméno: Elemir 13. 2. 2016, 20:18:02 delete
e-mail:
 
Hmm, nerudný magič
Jméno: Yuyana 13. 2. 2016, 13:13:39 delete
e-mail:
 
Tak to vypadá, že mám partu. A naházela jsem i decentní staty. Některý postavy jsou na tom hůř než jiný, ale obecně maj všichni to co potřebujou.

Mám skoro chuť tohodle maníka rozkopírovat, myslim, že se povedl. Diplomat z něj nebude, ale na to máme tote.. tedy barda, že. http://i1303.photobucket.com/albums/ag157/IRaziel/ ...
Jméno: Yuyana 12. 2. 2016, 20:43:46 delete
e-mail:
 
A jak vidíš, nevytáhneš ze mě ani korunu . Teď už to víš, a příště to nezkusíš .
Jméno: flash 12. 2. 2016, 20:30:53 delete
e-mail:
 
juju - ja na tebe nejsem hodnej, jen jsem chtěl udelat nejakou tržbu
Jméno: Yuyana 12. 2. 2016, 16:55:40 delete
e-mail:
 
Já mám samozřejmě taky stabilní jména, ale ty patřej ke konkrétním portrétům, hlasům a povoláním. Takže když chci hrát za něco jinýho, musim doplnit tým "bardama". (Bard je v IW super classa, dává skvělý bonusy a zároveň za něj vůbec nemusíte hrát. Je to totem, kterej navíc dokáže přenášet předměty.)

(Jinak jsou to Jack, Steve, Brian a Anita.)
Jméno: JCMurphy 12. 2. 2016, 15:41:21 delete
e-mail:
 
já mám stabilní jména takže jsem v pohodě! ha!
Jméno: Elemir 12. 2. 2016, 15:34:28 delete
e-mail:
 
Jména jsou problém. Ve starých Might and Magic jsem se u nich docela zapotil. Mám vždycky svých pár stálých jmen, co tak nějak točím dokola, ale vždycky se najdě nějaká postava, které musím vymyslet jméno nové, protože mám jména spřažená rovnou s povoláním.
Jméno: Yuyana 12. 2. 2016, 15:29:48 delete
e-mail:
 
Vy jste na mě všichni takový hodný :-D. Ale už jsem upirátila angličtinu, je to dobrý. Nejdřív tam byl malej omyl s ruštinou :-D, ale nakonec se něco anglicky našlo. Chce to jen udělat partu, což je u mě vždycky dilema.

Alespoň že jsem vyzrála na jména. To bejvalo vždycky hrozný, jak naběhla kolonka "jméno", tak jsem najednou nevěděla, co tam napsat :-D. Jména jsou prostě podstatný a stále vymejšlet nový a nový je záhul :-D.

Navíc je to teď přehledný, když se bard jmenuje bard a mnich mnich a tak dále.
Jméno: Elemir 12. 2. 2016, 14:58:11 delete
e-mail:
 
Teoreticky ti můžu zkusit nahodit dialog soubory z EE edice IWD, měly by být shodné.
Jméno: Yuyana 12. 2. 2016, 13:46:39 delete
e-mail:
 
Každopádně teď budu dva dny hledat po netu dobrý portréty, jeden den dělat teoretickou partu a dumat nad pravidlama, pak ještě jeden den nahazovat dobrý staty... no a pak se možná i dostanu ke hře :-D. Už se znám.
Jméno: Yuyana 12. 2. 2016, 12:31:26 delete
e-mail:
 
Nj, to bude ono. Tak víme, čí je to chyba. Rozhodně nebudu kupovat další originálku, jen kvůli angličtině (na rozdíl od Elemira nejsem sběratel), i když díky za tip.
Jméno: flash 12. 2. 2016, 12:18:58 delete
e-mail:
 
jestli mas tu verzi od CD projektu tak ta ma cestinu na pevno, oni to tak proste delali, nahradily angličtinu cestinou bez moznosti hrat hru anglicky, v te době to bylo povazovano spis za plus, málokomu to vadilo. Existuje taky verzw od jiz zanikle firmy SevenM kde jsou oba dily i s datadiskem a je to pouze anglicky.
Komercni vsuvka
kdybys ji chtěla tak dej vedet.
http://www.hry-presto.cz/icewind-dale-1-heart-of-w ...
sleva 50 kc + 75kc postovne
Jméno: Yuyana 12. 2. 2016, 08:12:08 delete
e-mail:
 
Myslíš v průběhu tý český instalace, která se vůbec na nic neptá? Bohužel se zdá, že ne.
Jméno: Elemir 11. 2. 2016, 17:48:39 delete
e-mail:
 
Není ona ta čeština náhodou volitelná během instalace? Nedávno jsem měl CD venku a koukám, že je to White Label edice, tedy to na CD by měl být podle mě originál EN výlisek. U Hearth of Winter mám určitě EN verzi.
Jméno: Yuyana 11. 2. 2016, 16:11:28 delete
e-mail:
 
No, zatim jedničku, ale já je mám koupený obě, že jo :-D.
Jméno: JCMurphy 11. 2. 2016, 14:58:55 delete
e-mail:
 
jedničku, nebo dvojku? u jedničky je to jedno, ale u dvojky to taky nemusím...
Jméno: Yuyana 11. 2. 2016, 08:45:12 delete
e-mail:
 
Mám chuť hrát Icewinda. Jediný co mě od toho odrazuje je fakt, že disponuju jen českou verzí.

Hrůza, člověk za to zaplatí a oni mu to lokalizujou :-D.
Jméno: Elemir 9. 2. 2016, 16:37:14 delete
e-mail:
 
Díky, připíšu si na seznam a o víkendu kouknu.

Vnitřní posuvníky budu ještě do budoucna řešit, měly by tedy zmizet i z hlavní strany. Je to takový relikt, který se mi kdysi líbil a celý web navrhl podle toho. Je fakt, že když jsem tu poslední dobou častěji něco dohledával, tak to není zrovna ideální, o nepoužitelnosti kotev ani nemluvě.