Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Flaymer | 2. 3. 2016, 14:03:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zkoušel už někdo MaM na android ? mě by zajímalo jestli by to bylo alelspoň trochu hratelný na tell s uhlopříčkou 5´ ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 29. 2. 2016, 23:11:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Staty umožňujou dostat informace. Čim víc moudrosti, tim víc příběhu.
Jde o staty :-D. |
|||
| Jméno: | Elemir | 29. 2. 2016, 18:08:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Píše mi to opravdový neutrál.
Řekl bych, že to odehraju jednou a nejspíše se k tomu už vracet nebudu. |
|||
| Jméno: | Elemir | 28. 2. 2016, 21:02:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
Bezva, ty vždycky dokážeš potěšit Takže si zas prostě pojedu to svoje ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 28. 2. 2016, 18:05:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ono to je takový tmavý a špinavý, člověk si zvykne. Problém bejvaj efekty kouzel. No, ale kdo by kouzlil, když může vzít kladivo a zatloukat nepřátele. | |||
| Jméno: | Elemir | 28. 2. 2016, 17:30:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
To je dobře, dlouhou hru už bych asi nedal Na notebooku mám akorát problém se zobrazením, je to moc tmavé, takže mi to často různě splývá. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 28. 2. 2016, 14:02:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No jo. To jsou ty hry, který se líběj mě :-D. Nikdo je tu pořádně neocení. | |||