Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Flaymer 2. 3. 2016, 14:03:29 delete
e-mail:
 
Zkoušel už někdo MaM na android ? mě by zajímalo jestli by to bylo alelspoň trochu hratelný na tell s uhlopříčkou 5´
Jméno: Yuyana 29. 2. 2016, 23:11:42 delete
e-mail:
 
Staty umožňujou dostat informace. Čim víc moudrosti, tim víc příběhu.

Jde o staty :-D.
Jméno: flash 29. 2. 2016, 22:21:12 delete
e-mail:
 
ja myslel ze tam slo vždycky o pribeh a ne staty
Jméno: Elemir 29. 2. 2016, 18:08:53 delete
e-mail:
 
Píše mi to opravdový neutrál.

Řekl bych, že to odehraju jednou a nejspíše se k tomu už vracet nebudu.
Jméno: Yuyana 29. 2. 2016, 16:03:35 delete
e-mail:
 
Zas je fakt, že sjet tu hru za pitomce bez moudrosti a pak s inteligencí a moudrostí člověku umožní vidět ten rozdíl :-D. Je na to skvělej návod, kde je přesně napsaný, kolik kterýho statu musí člověk mít na který dialogy.
Jméno: Yuyana 28. 2. 2016, 22:18:14 delete
e-mail:
 
Však jeď svoje, já jen říkám, že moudrost je způsob, jak dostat ze hry co nejvíc, vzpomínky, dialogy... Já to poprvé jela klasicky podle pravidel DD, vidim bojovníka... :-D musela jsem si to zkusit, než mi došlo, kam ty staty patřej . Ale tahle hra se dá hrát různě.

Jaký máš přesvědčení? Jen tak, že zvědavosti? Změnilo se ti?
Jméno: Elemir 28. 2. 2016, 21:02:14 delete
e-mail:
 
Bezva, ty vždycky dokážeš potěšit Takže si zas prostě pojedu to svoje
Jméno: Yuyana 28. 2. 2016, 20:08:58 delete
e-mail:
 
Pozdě, pozdě, už to nedoženeš :-D. No, každopádně je to dobrej stat, ta odolnost neni tak klíčová, Morte je solidní tank a má taunt, Dakkon je monstrum (a s inteligencí 19 máš nárok na to ho hned vylepšit, když povýšíš na mága a rozluštíš jeho kolečko).

Odolnost se začíná projevovat nad dvaceti, na 24-25 je to už na anormální obtížnost taková jako nesmrtelnost.
Jméno: Elemir 28. 2. 2016, 19:26:06 delete
e-mail:
 
Dobře, moudrost ještě během pár levelů opravím. Nevím, proč jsem tam tu odolnost cpal. Nějak jsem si říkal, že mi to vylepší regeneraci a pojedu si to jako hybrid. Ostatně pár prvních tipů mě v tom skoro ujistilo Hlavně jsem úplně přehlídl, že to jede podle AD&D.
Jméno: Yuyana 28. 2. 2016, 19:11:07 delete
e-mail:
 
Jinak na charisma je kouzlo (Friends), takže když máš přístupnýho mága, můžeš se prokouzlit a žádný pevný charisma nemít. Jak máš v partě Dakkona, můžeš přepínat mezi bojovníkem a mágem jak se ti to hodí.

Obratnost dává nějaký dialogový možnosti, hlavně když tě okrádaj :-D.
Jméno: Yuyana 28. 2. 2016, 19:08:47 delete
e-mail:
 
Moudrost 18 je podmínka, inteligence je dobrá, ale neni nutná.

Moudrost ti dává hromadu dialogovejch možností, je to uplně jiná hra, když jsi dost moudrej.

Beru int 18 wis 18 a zbytek klidně cha, a prostě ze začátku nechávám bojovat miniony. Dakkon a Morte to dávaj dobře, zvlášť když s dostatečnou inteligencí můžeš začít hned vylepšovat.

Válečník je nejlepší, co můžeš mít, kouzla jsou v týhle hře potíž. Ale ono to obecně neni moc bojový.
Jméno: Elemir 28. 2. 2016, 18:38:06 delete
e-mail:
 
Inteligenci mám už 19, tam jsem si toho popisu s dialogovými možnostmi všiml, ale u toho ostatního jsem váhal. Místo charisma jsem proto dohodil odolnost na 18 a do moudrosti jen zbylé 3 body na 12. Válečníka jsem moc nechtěl, byť se právě kladivem oháním
Jméno: JCMurphy 28. 2. 2016, 18:23:11 delete
e-mail:
 
v Planescapu jsem hrál právě za kouzelníka... abych měl mega moudrost, intelekt a charisma... člověk si tak odemyká v dialozích další věcičky a o ta hra je hlavně od tom...
Jméno: Yuyana 28. 2. 2016, 18:05:46 delete
e-mail:
 
Ono to je takový tmavý a špinavý, člověk si zvykne. Problém bejvaj efekty kouzel. No, ale kdo by kouzlil, když může vzít kladivo a zatloukat nepřátele.
Jméno: Elemir 28. 2. 2016, 17:30:27 delete
e-mail:
 
To je dobře, dlouhou hru už bych asi nedal Na notebooku mám akorát problém se zobrazením, je to moc tmavé, takže mi to často různě splývá.
Jméno: Yuyana 28. 2. 2016, 17:23:55 delete
e-mail:
 
Ta hra je nesmírně krátká :-D. Každá vteřina se počítá.
Jméno: Elemir 28. 2. 2016, 17:12:06 delete
e-mail:
 
Tak jsem teprve na začátku, to se hůře posuzuje
Jméno: Yuyana 28. 2. 2016, 14:02:26 delete
e-mail:
 
No jo. To jsou ty hry, který se líběj mě :-D. Nikdo je tu pořádně neocení.
Jméno: Elemir 27. 2. 2016, 21:28:37 delete
e-mail:
 
Prosekal jsem se dál, než-li před lety, ale zatím mě to moc nechytlo. Postavě jsem navýšil inteligenci a odolnost, zbytek do moudrosti. Zatím netuším, jak jí povedu. Zdánlivě jsem toho dost minul, ale po vylezení z márnice jsem zjistil, že ono není zas tak složité se do ní vrátit Rozhovorů jsem absolvoval haldu, stejně tak mi přetéká inventář, ale už jsem se dostal do čtvrti ke kupcům. Trošku si připadám jako na začátku NWN, jen to osazenstvo města je jiné.
Jméno: Yuyana 26. 2. 2016, 07:01:46 delete
e-mail:
 
Vždycky je čas na Planescape Torment.