Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: ivo 7. 3. 2016, 18:11:01 delete
e-mail:
 
tak ten odkaz se nepovedl
http://doupe.zive.cz/clanek/kultovni-retro-parby-o ...
Jméno: ivo 7. 3. 2016, 18:10:19 delete
e-mail:
 
dnes vyšel článek - Kultovní retro pařby online: staré dosovky kdekoliv a kdykoliv -
Jméno: Elemir 6. 3. 2016, 18:55:25 delete
e-mail:
 
K PT jsem se dostal přesně obráceně. Když už jsem BG hrál (Gamestar edice), tak jsem si po dohrávce pořídil i PT, ale rozehrál jsem ho až o dost později (nepamatuju si přesně, ale to už jsem snad měl dohrané i IWD). Pak už přišel i Morrowind a spol. Rozhodla tedy v podstatě náhoda.

Ono nebýt BG, tak bych se k IF hrám asi nedostal vůbec. Je klidně možné, že jsem jen z tohoto typu her už dost unavený, proto mi asi nesedli ani Pillars of Eternity, nebo mě nezaujala ukázka nového Tormentu.
Jméno: Yuyana 6. 3. 2016, 18:44:20 delete
e-mail:
 
Aha, tak to je pochopitelnej problém. I když je teda zvláštní, že jsi se k tomu dostal až teď. Já v době, kdy jsem to hrála poprvé, o nějakym BG nikdy neslyšela :-D Už je to velmi dávno.
Jméno: Elemir 6. 3. 2016, 18:21:35 delete
e-mail:
 
U mě bude asi problém i ten, že celá léta slýchávám, jak je Torment nepřekonatelný a teď nějak podvědomě hledám moment, kdy si z toho na ten zadek sednu.

Štít u nekrouše si taky dobře vybavuju.
Jméno: Yuyana 6. 3. 2016, 17:54:54 delete
e-mail:
 
Hrozný, jsem hrála Diablo 2 za nekrouše a pořád ještě mám před očima ten jeho kostěnej štít. Štíty co rotujou kolem postav by měly bejt zakázaný :-D. Zanechává to následky.

Jsem zkusila loadnout starý savy. Obávám se, že jsem tenkrát musela bejt hodně opilá, když jsem stvořila něco takovýho.
Jméno: Yuyana 6. 3. 2016, 17:12:30 delete
e-mail:
 
Tak u Tormenta je jedno, na jakejch pravidlech je založenej :-D. Však se to hraje tak, že mluvíš :-p.

Já obvykle nemám ráda, když se mi ve hře plete pod nohy příběh, ale v Tormentovi je to ok.
Jméno: flash 6. 3. 2016, 15:33:15 delete
e-mail:
 
No vidíš, a ja nejsem schopnej hrat skoro zadnou hru zalozenou na DaD pravidlech, výjimka je NWN 1+2..a pak taky baldurs gate Dark Alliance 1+2, ale to je spis hra ve stylu diabla pro konzole
Jméno: Yuyana 6. 3. 2016, 06:11:01 delete
e-mail:
 
Fakt, že existujou idi, co dokážou hrát BG, a ne Tormenta, svědčí o tom, že na tomhle světě je možný uplně všechno.
Jméno: Elemir 5. 3. 2016, 19:45:04 delete
e-mail:
 
ad Planescape Torment - zatím flintu do žita ještě neházím, ale asi to bude nějaký čas trvat. Poslíčkování je ještě dobré, neboť jsem na moc úkolů nenarazil Baldur´s Gate mě bavily, ale to přeci jen odsýpá poněkud jinak.
Jméno: Elemir 5. 3. 2016, 19:41:56 delete
e-mail:
 
Na hezký grind jsem narazil nedávno ve Swords of Xeen. V dračí pyramidě je za každou špatnou odpověď u sfingy vyvolaný ohnivý drak, jenomže tou dobou je družina už na tom tak dobře, že ho sundá prakticky bez boje. Každý tak dostane 1333 xp. Teoreticky to lze opakovat stále dokola.

U MM3 a Xeenů je to však celkem málo, protože ty odskoky mezi levely jsou už pak dost vysoké. U MM2 netuším, jak to je, ale jestli by ti to až moc pomohlo, tak bych to taky vynechal. Za sebe si podobné věci nechávám obvykle až na konec jako pojistku, kdyby náhodou nastala nějaká krize v budoucnu.
Jméno: Richmond 5. 3. 2016, 19:41:40 delete
e-mail:
 
ad Planescape Torment - je to vyborne RPG, kteremu jsem ty sahodlouhe dialogy odpustil, byt mene je nekdy vice. Mne tam vadilo nejvic to poslickovani. Fakt jsem si pripadal jak zamestnanec posty Tohle mi vadilo i na Baldurech. A proto mam vlastne nejradeji ten Icewind Dale
Jméno: Richmond 5. 3. 2016, 19:21:43 delete
e-mail:
 
Elemir: Zvlast kdyz to porovnas s tim, kolik XP ziskavam bezne s tou svou partou a to je tak 2 - 10 tisic! Ale pocit to byl bozskej, to je pravda. Nicmene po tom milionovem souboji jsem uz si rekl, ze to praktikovat nebudu, zatim mam postavy na 16.levelu a budu se holt protloukat dal bez pomoci Ono v MM2 tim, ze to je vlastne otevrenej svet, tak teoreticky se k tomu muzes dostat docela i brzo. U mne to byla nahoda, ze jsem jel systematicky od A1 - E1, pak A2 atd.
Jméno: Elemir 5. 3. 2016, 19:01:32 delete
e-mail:
 
Ještě jsem zapomněl info k Planescape Torment ... myslel jsem, že bych tomu věnoval topic na fóru, ale pořád se v tom nějak nemůžu herně najít, tudíž mě nějak ani nebaví si deník psát.

Příběh bude asi dobrý, zatím mi to odkrylo nějaké náznaky, že jsem musel být za přechozího života asi docela velká svině, ale nedokážu se u hry na delší dobu udržet. Kupodivu mi v tom nesedne ani ta přemíra texu.
Jméno: Elemir 5. 3. 2016, 18:55:53 delete
e-mail:
 
Hezké číslo na ten počet kol. V Xeenu si maximálně vybavuju, že to při troše štěstí může být 1/4 hodnota toho čísla, ale to musíš mít vysokou iniciativu a štěstí. O levelu samozřejmě ani nemluvím.

Koukal jsem, že jsi našel dobrý zdroj xp, já mám na tohle štěstí pravidelně až ke konci hry
Jméno: Richmond 5. 3. 2016, 18:02:28 delete
e-mail:
 
Hehe, nevím jestli se mi někdy stalo v Might&Magic, abych za souboj, který trval 2 kola a soupeř mě ani neškrábnul, dostal (pro každou postavu) 1,333 miliónu expů
Jméno: Elemir 4. 3. 2016, 14:41:03 delete
e-mail:
 
Koukni na mapku, je to bod označený jako S.
Jméno: Monča 4. 3. 2016, 12:22:04 delete
e-mail:
 
kde v kriegspire najdu podstavec na sošku? Jsem tam už po 3tí nemůžu ho najít
Jméno: Elemir 2. 3. 2016, 18:21:59 delete
e-mail:
 
4Flaymer: nezkoušel jsem, ale 5´ mi přijde už docela málo. Každopádně pokud to prubneš, tak dej kdyžtak vědět, jak to vypadá.
Jméno: Adam23 2. 3. 2016, 18:00:44 delete
e-mail:
 
To je jak se zivotem, jde spis o pribeh nebo staty?