Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 17. 3. 2016, 14:40:37 delete
e-mail:
 
Baldur´s Gate 2 EE jsem zrovna nedávno rozehrál, ale zůstal jsem ještě v podzemí, takže nový obsah posoudit nemohu. Jednička byla celkem dobrá, byť mi zrovna nesedlo, že to běží na enginu dvojky. Minimálně nová klerička byla zajímavou postavou. Hlavní postavu jsem však do 2 EE neexportoval, ale vytvořil si úplně novou.

4Uran: Jestli ti jde jen o poměr 4:3, asi bych spíš sáhl po starém LCD.
Jméno: Uran 17. 3. 2016, 07:12:49 delete
e-mail:
 
Zrovna u BG... cekam az vyjdou vsechny rozsireni ap.

Zatim hledam kde koupit nejaky CRT monitor 15 - 17 " pro hrani strasich her jako MM...

Nema nekdo na prodej CRT-ko?
Jméno: Yuyana 17. 3. 2016, 06:32:18 delete
e-mail:
 
Jakožto bezejmennej bys měl jevit víc zájmu o Tormenta :-D.
Jméno: NoName 16. 3. 2016, 22:54:08 delete
e-mail:
 
Baf, chyběl jsem vám? Jak se daří? Koukám že se tu teď řeší planescape, baldury a tak podobně už jste zkoušeli baldurs gate enhanced edition?
Jméno: flash 14. 3. 2016, 09:40:26 delete
e-mail:
 
Ja hraju nebo koukam na hry v praci porad, pac to mam v popisu prace, mimo jine Akorat to vetsinou nejsou hry ktery bych hrat chtel. Ale jinak taky nemam cas v praci hrat neco svojeho a ani by se me nechtelo, hry me pronasledujou prakticky celejch 24h takze na ne taky obcas naladu nemam.
Jméno: Yuyana 13. 3. 2016, 20:01:09 delete
e-mail:
 
Aha, hraní v práci. Ne, jen pracuju u počítače :-D.
Jméno: Elemir 13. 3. 2016, 19:48:24 delete
e-mail:
 
Právě v práci už hrát nemůžu. Měsíc a půl děláme osmičky ve výrobě, neboť jsme byli přeřazeni (degradováni) na jinou pozici Zatím se rozhoduje, co s náma dál, protože dvouměsíční limit končí. O víkendu už pak moc chuť na hraní nemám.
Jméno: Richmond 13. 3. 2016, 19:47:37 delete
e-mail:
 
tak tak, hrani v praci už je dáááávno passé. Horší je, že ke hraní se člověk dostane v podstatě už jenom o víkendu a ještě jen někdy :(
Jméno: Adam23 13. 3. 2016, 18:48:03 delete
e-mail:
 
Teda vy gamesnici, co parite v praci, to mate dobry
Ja hraju tak leda hry psychologicky, se sefem a tak
Jméno: Yuyana 13. 3. 2016, 12:57:53 delete
e-mail:
 
Záleží kam máš směrovaný okna, jak výkonej máš závěs a kde máš monitor . Třeba v práci je to něco, mám monitor přímo proti oknu a kolikrát do něj marně mžourám :-D. Ale doma je to ok.
Jméno: flash 13. 3. 2016, 12:45:23 delete
e-mail:
 
Hry se daji hrat kdykoliv, v lete když jsou vedra to je asi nejmíň prijemny, sviti slunicko a i přes stazeny zaluzie je na monitor/televizi blbe videt a vecer je takovy vedro a dusno ze se hraje taky pitome. Nejlepší je na hrani zima, celej den je dobře videt na monitor a teplotu si clovek muze regulovat sam. taky se hry hrajou blbe když clovek nemá praci a peníze, je z toho ve stresu a nic si poradne neuzije. naopak pak když praci ma i peníze tak na to zase nemá cas. vsadit sportku nebo tak něco
Jméno: Elemir 13. 3. 2016, 09:10:54 delete
e-mail:
 
A do toho ještě ten jarní shon na zahradě ...
Jméno: Yuyana 12. 3. 2016, 15:44:04 delete
e-mail:
 
Oh, jej, všechno začne kvést, lidi budou mít alergie, a budou raději sedět u doma :-D. Venku jsou vřískající děti, to je další důvod. A pak bude léto, horko, horko, raději sedět u počítače. Některý roční období jsou prostě nepřátelský a dělaný na to, aby se hrály hry.
Jméno: Richmond 12. 3. 2016, 13:46:11 delete
e-mail:
 
Jaro je na hry fajn, ne?
Jméno: Elemir 11. 3. 2016, 19:55:18 delete
e-mail:
 
V práci to začíná být čím dál zajímavější, možná ještě na to nerušené hraní dojde Jenomže jako na potvoru se už blíží jaro.
Jméno: Yuyana 10. 3. 2016, 15:48:33 delete
e-mail:
 
A teď jsem dala zákonně dobrý přesvědčení. To šlo rychleji, než jsem čekala, potože mám trošku sklony řešit problémy lhanim a vyhrožovánim :-D. Super. Vzhůru do uličky.
Jméno: Yuyana 10. 3. 2016, 15:01:46 delete
e-mail:
 
Nic nepřeskakuju, teď nacházim tu žlutou kuličku a budu nabírat slečnu krysu.
Jméno: Elemir 10. 3. 2016, 14:36:19 delete
e-mail:
 
Počkej, já jsem v mauzoleu, něco si asi přeskočila I když ono to jako tunely taky vypadá.
Jméno: Yuyana 10. 3. 2016, 12:04:57 delete
e-mail:
 
Elemire, sleduj, jak za tebe budu hrát Tormenta. Už jdu na zombíky do tunelů.
Jméno: Elemir 8. 3. 2016, 19:35:37 delete
e-mail:
 
Podobných služeb teď začíná pomalu přibývat, což je dobře.