Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Uran | 17. 3. 2016, 07:12:49 | ![]() |
| e-mail: | uranit(z)post(tečka)cz | ||
| Zrovna u BG... cekam az vyjdou vsechny rozsireni ap.
Zatim hledam kde koupit nejaky CRT monitor 15 - 17 " pro hrani strasich her jako MM... Nema nekdo na prodej CRT-ko? |
|||
| Jméno: | Yuyana | 17. 3. 2016, 06:32:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jakožto bezejmennej bys měl jevit víc zájmu o Tormenta :-D. | |||
| Jméno: | NoName | 16. 3. 2016, 22:54:08 | ![]() |
| e-mail: | svitorek(z)seznam(tečka)cz | ||
Baf, chyběl jsem vám? Jak se daří? Koukám že se tu teď řeší planescape, baldury a tak podobně už jste zkoušeli baldurs gate enhanced edition? |
|||
| Jméno: | Richmond | 13. 3. 2016, 19:47:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| tak tak, hrani v praci už je dáááávno passé. Horší je, že ke hraní se člověk dostane v podstatě už jenom o víkendu a ještě jen někdy :( | |||
| Jméno: | Adam23 | 13. 3. 2016, 18:48:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
Teda vy gamesnici, co parite v praci, to mate dobry
Ja hraju tak leda hry psychologicky, se sefem a tak ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 11. 3. 2016, 19:55:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
V práci to začíná být čím dál zajímavější, možná ještě na to nerušené hraní dojde Jenomže jako na potvoru se už blíží jaro. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 10. 3. 2016, 15:01:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nic nepřeskakuju, teď nacházim tu žlutou kuličku a budu nabírat slečnu krysu. | |||
| Jméno: | Elemir | 10. 3. 2016, 14:36:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
Počkej, já jsem v mauzoleu, něco si asi přeskočila I když ono to jako tunely taky vypadá. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 10. 3. 2016, 12:04:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemire, sleduj, jak za tebe budu hrát Tormenta. Už jdu na zombíky do tunelů. | |||
| Jméno: | Elemir | 8. 3. 2016, 19:35:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Podobných služeb teď začíná pomalu přibývat, což je dobře. | |||