Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 27. 3. 2016, 11:11:47 delete
e-mail:
 
tss... a to se ozveš až teď!?
Jméno: imlak 27. 3. 2016, 10:12:59 delete
e-mail:
 
Pardon trochu od veci, ale :

zboznujem tuto stranku, chodim sem uz roky (7-9 ?), genialne urobene navody, ku podivu stale aktualizovane a dokonca este dobry vkus na hry ako je napr Lords of Xulima (odporucil by som este Legend of Grimrock a pillars of eternity ).
Pardon za maly emocialny vylev, len chcem podakovat Elemirovi, ze to tu stale zije a za velmi kvalitne navody a prevedenie. Dakujem
Jméno: Elemir 26. 3. 2016, 07:48:58 delete
e-mail:
 
Vůbec nemám ponětí, musel bych to dopočítat zpětně z map, ale u WoX to asi bude číslo okolo 18 000 (venkovní oblast je zhruba 12k, podzemí pak může odpovídat přibližně polovině venkovní mapy). U MM3 to může být zhruba právě ta velikost venkovní mapy WoX.
Jméno: Richmond 25. 3. 2016, 19:46:45 delete
e-mail:
 
Elemire, počítal jsi kolik políček jsi navštívil při hraní Wox nebo MM3? Já teĎ v MM2 už jsem přelezl číslo 10 000 a každé to políčko jsem navíc pracně zanesl do Excelu (barvičky,ohraničení, legenda) Tipuju, že mě ještě tak 7-8 tisíc políček čeká.
Jméno: Elemir 24. 3. 2016, 14:12:19 delete
e-mail:
 
Kolegové mě překecali do Neverwinter Nights Online, tak jsem to dneska spustil, naklikl si trpasličího paladina a chvilku po startu se objevilo, že za 30 minut bude zahájena údržba ... Tohle mi faaakt chybělo Stihl jsem dokvačit akorát na level 4 a další levelovací rozhovor jsem už vynechal. Z města jsem tedy zatím neviděl skoro nic. Myslel jsem si, že si dám takový oddechový odpoledne
Jméno: Richmond 24. 3. 2016, 13:01:36 delete
e-mail:
 
akorát tedy zatím odehrána asi hodinka jenom. Byl jsem hodinu běhat, pak nákup, děti jsem nutil do luxování, teĎ jsem jim dělal oběd. Ale po obědě už mě nic nezastaví, dětičky mažou ven a já zmapuju sektor A4 a dungeon pod městem Atlantium
Jméno: Elemir 24. 3. 2016, 11:59:45 delete
e-mail:
 
Původně jsem si chtěl udělat delší dovolenou, ale vzhledem k tomu, že mě k pondělku skolila chřipka, tak bych si toho ani moc neužil. Odteď mám však do úterý taky volna dost
Jméno: Richmond 24. 3. 2016, 07:48:02 delete
e-mail:
 
Dnes konečně dovolená! Pořeším domácí popelkovské úkoly a vyrážím na CRON! Mám tam spoustu rozpracovaných úkolů Hlavně pořád nevím, kde je to Corakovou tělo...
Jméno: Elemir 23. 3. 2016, 18:45:45 delete
e-mail:
 
S tím Unity už na tom taky pracují delší dobu, narazil jsem na to dříve někde na fóru o herních enginech, či tak nějak. MM 8,5 mi však přijde reálnější, že bude dokončeno.
Jméno: NoName 23. 3. 2016, 14:43:37 delete
e-mail:
 
No co jsem právě tak zkoumal tak jsem narazil na několik "pokusů" ale myslím že z nich by mohli vyjít tak dva, první je might and magic 8,5 od autora maestra módu, už na tom makají asi 4 roky ale asi to ještě nějakou dobu zabere, a teď jsem nedávno narazil na facebooku na pokus o převod mm do unity, což taky vypadá docela nadějně, hlavně píšou že i spolupracují s těmi co dělají tu 8,5. Tak jsem zvědavý jestli se třeba po pár letech dočkáme
Jméno: Richmond 23. 3. 2016, 07:37:34 delete
e-mail:
 
Remaky snad radsi ne-e. Predstava, ze nekdo udela remake MM1-5 me budi ze sna!
Jméno: flash 21. 3. 2016, 20:47:54 delete
e-mail:
 
Nedostal a nikdy ani nedostane, aspoň ne v takove kvalite která by se blizila originalu. Vzdyt jen kolik pokusu od fanousku zazily TES hry a nikdy nevzniklo nic co by se dalo v pohode hrat, myslim tim remaky do lepšího enginu atd.
Pokusu ohledne MM taky par bylo ale taky to nikam moc nevedlo, dokonce fandove delali Might and Magic X svého casu. Hodne aktivni u MM serie jsou rusove, však většina modifikaci co stoji za rec je prave od nich. Takze pokud mas chut na pruzkum azbukou mluviciho světa tak to muzes zkusit, třeba něco kutej a ani to nikdo nevi
Jméno: Elemir 21. 3. 2016, 19:44:25 delete
e-mail:
 
Rubrika modifikace je tu opravdu už dlouho O remake nebo modifikace se však nijak aktivně nezajímám, jedinou vyjímku jsem zatím udělal jen u Swords of Xeen. Netuším, jestli se něco chystá nebo ne. Z těch fanouškovských pokusů se zatím nikdo moc daleko nedostal.
Jméno: NoName 20. 3. 2016, 20:07:29 delete
e-mail:
 
Přísahal bych že ta rubrika "modifikace" tam před mým příspěvkem nebyla... čestně!!! Tak doplněk k předešlému, zajímáš se o "nové remaky?"
Jméno: NoName 20. 3. 2016, 20:05:35 delete
e-mail:
 
Elemire? zajímáš se i o remaky might and magic? Teď nedávno jsem se koukal na netu jestli třeba nějaký není, ale všechno na co jsem narazil bylo zatím ve vývoji, tak jsem se chtěl zeptat jestli ty jsi třeba na něco nenarazil Nebo klidně kdokoliv jiný
Jméno: Elemir 20. 3. 2016, 19:29:38 delete
e-mail:
 
Ahoj, kupodivu to překvapuje i mě Rozehrávkou starších dílů se web zase trochu rozjel, ale nic hektického, jako na počátku. Bestiář Xeenu je opravdu zajímavý, navenek (ve hře) se ani nezdá, kolik toho v něm je.
Jméno: Winterson 19. 3. 2016, 19:12:00 delete
e-mail:
 
Zdravím. Ty brďo, přijdu a žasnu že stránky jsou ještě v provozu. Příjemné překvapení abych řekl pravdu. A dokonce se to trochu rozrostlo jak koukám
Nikdy by mě nenapadlo že Xeen bude mít tolik roztodivných a bizarních příšer. Z toho aby se jednomu zdály děsivý sny
Jméno: NoName 18. 3. 2016, 20:25:29 delete
e-mail:
 
No jo to já mám teď rozehraných asi 10-15 her a nevím co dřív... ale postupem času se k tomu zase dostanu
Jméno: Elemir 18. 3. 2016, 19:55:47 delete
e-mail:
 
Trochu více času bych taky uvítal. Po práci ještě chodím předělávat byt, takže na hraní už moc chuť nemám. Mám toho navíc rozehráno nějak moc a nemůžu se rozhodnout, čemu dát přednost. Zvažuju i nějakou méně prudící onlineovku ... do oka mi padl Black Desert.
Jméno: NoName 17. 3. 2016, 15:53:55 delete
e-mail:
 
No já dohrál nedávno Baldurs gate 1 EE, a jen čekám až ho dohraje žena ať jí nedělám spoilery Co se týče planescape, tak jsem rozjel Unfinished business a už si ani nepamatuju kde jsem skončil, plánuju se k tomu vrátit hned jak bude příležitost a trochu víc času