Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Richmond | 23. 3. 2016, 07:37:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Remaky snad radsi ne-e. Predstava, ze nekdo udela remake MM1-5 me budi ze sna! | |||
| Jméno: | NoName | 20. 3. 2016, 20:07:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
Přísahal bych že ta rubrika "modifikace" tam před mým příspěvkem nebyla... čestně!!! Tak doplněk k předešlému, zajímáš se o "nové remaky?" ![]() |
|||
| Jméno: | NoName | 18. 3. 2016, 20:25:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
No jo to já mám teď rozehraných asi 10-15 her a nevím co dřív... ale postupem času se k tomu zase dostanu ![]() |
|||