Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: KILLER 17. 4. 2016, 16:44:29 delete
e-mail:
 
Jestli mluvíš o první zbrani v tomto seznamu:

http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_zbrane ...

tak, se nikdy nedalo držet oběma rukama.
Jméno: petstr 16. 4. 2016, 22:13:14 delete
e-mail:
 
Zdravím, nainstaloval jsem si do MM7 GrayFace patch a po spuštění nové hry jsem zjistil, že můj rytíř ( level 1 )drží kopí jen v jedné ruce. Tak jsem mu zkusil dát do druhé štít a koukám že není problém. Tak se chci zeptat zda s tím máte někdo zkušenost a je to "normální", nebo se mi to jen buglo.
Když jsem nahrál jeden starej save, naučil tamního rytíře kopí a dal mu jej do ruky, tak tam vzal kopí normálně do dvou ruk.
Jméno: Elemir 14. 4. 2016, 08:46:13 delete
e-mail:
 
Měl jsem nutkání nakouknout do cluebooku, ale nechám se překvapit
Jméno: Richmond 14. 4. 2016, 08:26:57 delete
e-mail:
 
No, co na to rict a nespoilovat?
Jméno: Elemir 14. 4. 2016, 07:55:03 delete
e-mail:
 
Hm, to by předčilo i legendárního Mega Dragona.
Jméno: Richmond 13. 4. 2016, 18:58:49 delete
e-mail:
 
Asi jsem potkal jednoho z nejtěžšich soupeřů v sérii Might&Magic (a není to žádnej finální zloun). S postavamam na 25.levelu a zdravím od 80 do 300 jsem nepřežil ani jedno kolo, přičemž všechny postavy inkasovy damage přes 32 tisíc! ) Tomu říkám vyrovnanej souboj!
Jméno: Elemir 9. 4. 2016, 23:24:52 delete
e-mail:
 
4Flash: Jeden čas jsem o tom i uvažoval, ale hodně rychle jsem si to rozmyslel

4Eric: Thanks.
Jméno: flash 9. 4. 2016, 23:00:58 delete
e-mail:
 
No jo, chce to anglickou verzi webu Elemire, uz ses dostal i do ciziny
Jméno: Eric 9. 4. 2016, 01:30:22 delete
e-mail:
 
Thanks for this awesome website!
Jméno: Elemir 8. 4. 2016, 23:57:59 delete
e-mail:
 
Jenom taková zajímavost, na levelu 60 se otevřou heroické úrovně a spolu s tím se objevil quest, kde jsem pomáhal Minscovi Chudák byl více jak 100 let zaklet v kámen, až se postupně jako socha dostal do majetku někoho z Neverwinteru a opět spolu se svým křečkem bojuje proti zlu

Musím říci, že ač to nemá přímo kvalitu single her z FG, tohle jsou jedny z věcí, které se mi na tom líbí. Procházím známými lokacemi, slyším o známých lidech, čtvrti Neverwinteru jsou pojmenovány po známýh lidech ... eh, i nelidech, třeba Deekinova čtvrť Navíc tyhle heroické questy hodně připomínají single hru, byť to má i své MMO prvky - v jednu chvíli jsem společně s dalším trpaslíkem paladinem bojoval bok po boku ... paladini nejsou ve hře moc oblíbení, natož ještě když jsou to trpaslíci Takže taková velmi zřídkavá situace.

Skoro mě u toho mrzí, že nevyšel další díl NWN. Tahle online verze se sice dá hrát jako single, ale není to ono, pořád je v tom dost prvků navíc, které je potřeba brát v úvahu.
Jméno: Elemir 6. 4. 2016, 21:42:58 delete
e-mail:
 
Kdepak, tohle je 3 roky staré
Jméno: Richmond 6. 4. 2016, 18:52:58 delete
e-mail:
 
To asi není ta ranná MMO hra Neverwinter Nights z 80.let?
Jméno: Elemir 5. 4. 2016, 22:31:54 delete
e-mail:
 
Což mě tak napadá, úplně jsem zapomněl zmínit, že od pátečního aprílu jsem doma ... na 60% Jeden by řekl, že bych mohl mít dost času, jenomže těžko říci, jestli na něco čekat, nebo si preventivně hledat novou práci Takže jsem se místo toho naplno ponořil do Neverwinter Nights Online.

Přemýšlím, že bych o tom i něco sepsal a sestřihal pár videí. Není to úplně AD&D, což se tak nějak dalo čekat, ale kupodivu by to nemusela být nutně špatná hra ani jako singl ... ostatně hraju sólo, družím se jen u specifických věcí, kde to jinak nejde. Těžko říci, i jak jsem daleko, do maxima už mi chybí jen 13 levelů a na mapě světa je ještě skoro polovina neobjevená.
Jméno: Elemir 29. 3. 2016, 14:36:19 delete
e-mail:
 
Po posledních dvou patchích zase dobrý, ale před nima to dělalo psí kusy. Holt je to pořád ve stádiu odlaďování, takže stát se může cokoliv. Vedu si kvůli tomu znásobený zálohy, protože jeden nikdy neví.
Jméno: Yuyana 29. 3. 2016, 13:56:20 delete
e-mail:
 
Mimochodem, viděla jsem v práci spadnout windows 10. Vytáhla jsem mobil z USBčka a ono to udělalo bác :-D. Sedmičky ani osmičky nikdy nic podobnýho neudělaly, docela mě to naštvalo, protože jsem přišla o nějaký rozdělaný věci.

Takže s tou slibovanou stabilitou to neni tak horký... :-D Nikdy mě nenapadlo, že to řeknu, ale zlatý osmičky.
Jméno: Elemir 28. 3. 2016, 08:43:49 delete
e-mail:
 
Je pravdou, že v době, kdy si tu tuším popisovala Dragon Age 2, tak jsem se musel podívat, jak to v NWN2 vypadalo, abych si to připomněl. Ono když to hraješ delší dobu, tak už ti to nepřijde, ale na počátku je to nezvyk. Kupodivu se na to dá jak vidno i zapomenout
Jméno: Yuyana 27. 3. 2016, 20:00:31 delete
e-mail:
 
No jo, to víš, já jsem rozmazlená z Dragon Age, kde má člověk přeci jen lepší možnosti.
Jméno: Elemir 27. 3. 2016, 19:23:51 delete
e-mail:
 
4imlak: Díky

4Yuyana: NWN 2 se do určitý míry ovládá samo. Maximálně jsem upravil paletu kouzel postavám a pak se jen modlil, aby je vyvolávaly ve správném pořadí. Dost záleží i na zvolené družině. Spíš jsem se musel přizpůsobit družině já sám.
Jméno: Yuyana 27. 3. 2016, 12:28:37 delete
e-mail:
 
Tak jsem zkoušela ten Neverwinter 2. Auuu, ovládání... a jak neustále vyhazujou mýho druida z podoby... "Připravte se k boji!" a na ta slova udělaj z medvěda se silou 31 ťunťu se silou 8 a čekaj, že je budu zachraňovat. Sry, ale už mi došly přeměny.

Potkala jsem maníka od nepřátel, snažil se mě urazit. Prej: "you filthy Yuan-ti pureblood". Fakt se cejtim děsně uražená :-D. Když jsem s nim promluvila jako medvěd, řekl "you filthy animal", což už zní jako urážka :-D, ale to první fakt ne. Překvapilo mě, že jako medvěd přicházim o rasový bonusy, protože jsem fakt braná jako zvíře.

Teď trošku expim v Tormentu, zatraceny glabrezu prostě nedropujou prsteny.
Jméno: Yuyana 27. 3. 2016, 12:01:15 delete
e-mail:
 
Lepší pozdě než nikdy. Je ale fakt, že se lidi pak nemůžou divit, když se tvůrci necejtěj dostatečně oceněný a vykašlou se na to.