Jenom taková zajímavost, na levelu 60 se otevřou heroické úrovně a spolu s tím se objevil quest, kde jsem pomáhal Minscovi Chudák byl více jak 100 let zaklet v kámen, až se postupně jako socha dostal do majetku někoho z Neverwinteru a opět spolu se svým křečkem bojuje proti zlu
Musím říci, že ač to nemá přímo kvalitu single her z FG, tohle jsou jedny z věcí, které se mi na tom líbí. Procházím známými lokacemi, slyším o známých lidech, čtvrti Neverwinteru jsou pojmenovány po známýh lidech ... eh, i nelidech, třeba Deekinova čtvrť Navíc tyhle heroické questy hodně připomínají single hru, byť to má i své MMO prvky - v jednu chvíli jsem společně s dalším trpaslíkem paladinem bojoval bok po boku ... paladini nejsou ve hře moc oblíbení, natož ještě když jsou to trpaslíci Takže taková velmi zřídkavá situace.
Skoro mě u toho mrzí, že nevyšel další díl NWN. Tahle online verze se sice dá hrát jako single, ale není to ono, pořád je v tom dost prvků navíc, které je potřeba brát v úvahu. |