Jen tak na okraj, před nějakou chvilkou jsem v NWNO dosáhl levelu 70 a hra tím samozřejmě nekončí. Má to i skryté "levely" nad Uhnul jsem z hlavního příběhu ... tedy z heroické kampaně pro level 60 a dojel to klasickým grindováním.
Dneska jsem shodou okolností zjistil, že příběhová linka levelu 60 je ve skutečnosti samostatná kampaň, proto se příběh jakoby změnil. Úvodní zápletka totiž pokračuje v jiné kampani. Myšlenka je to zajímavá, jenomže kdo netuší, co se děje, tak ho musí nakopnout až nápověda, která se objevila za polovinou kampaně. Díky tomu mám lepší výbavu a nějaké bonusy mimo rasovou závislost.
Těžko říci, nakolik má smysl pokračovat, ale před pár hodinami jsem vběhl do úkolů nějakého příběhu, který sepsal Salvatore. Po pár upířích drowech jsem se pomalu dostal k orčí invazi Někde u tržiště jsem si všiml ještě povědomé tmavé postavy v klobouku, taky nabízí úkoly  |