Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: flash 16. 5. 2016, 21:19:02 delete
e-mail:
 
Nojo jedna slabsi chvilka v zivote a bude se ti to obcas vracet jak bumerang Elemire, ja bych kolem toho nedelal drama, ale zaloha se hodi..zejo
Jméno: Kortik 16. 5. 2016, 14:25:44 delete
e-mail:
 
staci se podivat do novinek v tom odkazu co jsem dal
Jméno: Elemir 15. 5. 2016, 05:57:08 delete
e-mail:
 
Pokud někomu uteklo, v nabídce GOG se objevila série Rage of Mages od ruských Nival Interactive,viz Rage of Mages a Rage of Mages II.

Párkrát jsem už o téhle sérii psal, určitě stojí za to si jí vyzkoušet. Je to takový mix mezi RPG a strategií v izometrickém pohledu, který poměrně svižně odsýpá. Místy je to i docela tuhé, ale hrdina v tom postupem času nebude zcela sám a na pomoc si bude moci přizvat klidně legii rytířů. Vše to bude jen o penězích. Zajímavostí RPG části je inspirace systémem TES her - dovednosti se vylepšují jejich častým používáním.
Jméno: Elemir 12. 5. 2016, 16:42:06 delete
e-mail:
 
???
Jméno: Kortik 12. 5. 2016, 16:21:16 delete
e-mail:
 
tady jsou pro jistotu zazalohovane elemirovy stranky kvuli ubulene telenovele co byla v novinkach

http://web.archive.org/web/20150921204332/http://w ...
Jméno: Adam23 10. 5. 2016, 17:52:04 delete
e-mail:
 
Tady je MRTVO
Jméno: Adam23 4. 5. 2016, 19:11:04 delete
e-mail:
 
Tak flash se normálně lidsky stará a přitom má historicky nejvíc negative approval D Tak to ma byt, tak je to spravne.
Jméno: Elemir 3. 5. 2016, 21:52:09 delete
e-mail:
 
Hm, takže je na nás alergická
Jméno: Yuyana 3. 5. 2016, 20:05:33 delete
e-mail:
 
Alergie. Nic vážnýho.
Jméno: richmond 3. 5. 2016, 16:05:09 delete
e-mail:
 
evidentně není zdravá, když píše, že kašle
Jméno: flash 3. 5. 2016, 09:38:11 delete
e-mail:
 
vsak jo, ja jen jestli ses ziva a zdrava
Jméno: Yuyana 3. 5. 2016, 03:29:32 delete
e-mail:
 
Kašle na vás. Speciálně na flashe.
Jméno: Adam23 2. 5. 2016, 22:57:48 delete
e-mail:
 
LOL!
Jméno: flash 2. 5. 2016, 22:46:13 delete
e-mail:
 
Kde je Juju, se vdala nebo co?
Jméno: Elemir 30. 4. 2016, 21:18:37 delete
e-mail:
 
Ahoj, sudy vína by měl vykupovat jeden obchodník ve Svobodném přístavu - poblíž doků. Jistý si tím moc nejsem, ale za zkoušku nic nedáš. Ve Svobodném přístavu se obecně vykupuje řada podobných předmětů.
Jméno: Spell 30. 4. 2016, 20:35:00 delete
e-mail:
 
Zdravim, Chci se jen zeptat co se dá dělat se sudem vína z cirkusu (MM6) dík za odpověď.
Jméno: Elemir 25. 4. 2016, 13:09:07 delete
e-mail:
 
Jj, přímo Jarlaxle Dneska jsem dodělával ty včerejší úkoly a celé se to točilo nenápadně kolem Bruenora a postupně se to svezlo na společnou linku s Regisem a Drizztem. Pak už jsem to ukončil.

Na jednu stranu je hezké, že to má zajímavější příběh, který mě přímo zatahuje do jednotlivých událostí, ale není to úplně ono. Všechno to má totiž vesměs stejné schema - dojdi do určité (velmi malé) lokace, pozabíjej pár skupinek nepřátel a nakonec sejmi bosse. Jen málo úkolů bylo nápaditějších. Rozhodně bych si to dokázal představit mnohem více jako single hru, než-li to strčit do MMORPG. To, že je to postaveno na známých postavách, ještě nestačí.

Už to navíc začíná být celkově moc monotónní. Rozptýlení od ostatních her to bylo zajímavé, ale dneska už se zase vracím do práce, takže je čas vrátit se k normálním hrám V noci zkusím sepsat nějaké souhrnné moudro o Neverwinter Nights Online na fórum.
Jméno: Richmond 25. 4. 2016, 12:16:02 delete
e-mail:
 
Tmavá postava v klobouk - to bude určitě drow!
Jméno: Elemir 24. 4. 2016, 22:33:23 delete
e-mail:
 
Jen tak na okraj, před nějakou chvilkou jsem v NWNO dosáhl levelu 70 a hra tím samozřejmě nekončí. Má to i skryté "levely" nad Uhnul jsem z hlavního příběhu ... tedy z heroické kampaně pro level 60 a dojel to klasickým grindováním.

Dneska jsem shodou okolností zjistil, že příběhová linka levelu 60 je ve skutečnosti samostatná kampaň, proto se příběh jakoby změnil. Úvodní zápletka totiž pokračuje v jiné kampani. Myšlenka je to zajímavá, jenomže kdo netuší, co se děje, tak ho musí nakopnout až nápověda, která se objevila za polovinou kampaně. Díky tomu mám lepší výbavu a nějaké bonusy mimo rasovou závislost.

Těžko říci, nakolik má smysl pokračovat, ale před pár hodinami jsem vběhl do úkolů nějakého příběhu, který sepsal Salvatore. Po pár upířích drowech jsem se pomalu dostal k orčí invazi Někde u tržiště jsem si všiml ještě povědomé tmavé postavy v klobouku, taky nabízí úkoly
Jméno: petstr 17. 4. 2016, 20:38:13 delete
e-mail:
 
díky