Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | flash | 22. 5. 2016, 02:27:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| saga o vilne argonianske sluzebne je zajimava, nebo pribeh o putovani zlodeje od mala az do stari taky. Nektery knizky nejsou nic moc, ale plno jich je super, kdyz cloveka ta hra zajima tak to cte TES hry maji megalomanske lore, vytvorene jen na zaklade tech her, coz je myslim dost unikat.
Dokonce se najdou taci co si ty knizky vyrobily doopravdy. Nemas zac juju vzdycky ti rad poslouzim jako zdroj informacim kdyz v necem tapes, tech otazniku jsi tam mela tolik ze jsem neodolal
http://img04.deviantart.net/74ea/i/2012/049/9/7/te ... |
|||
| Jméno: | flash | 21. 5. 2016, 17:20:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
zajimavjesi..boze..to jsem napsal?..to uz je fakt pomalu na nejaky zasadnejsi vysetreni u doktora![]() |
|||
| Jméno: | flash | 20. 5. 2016, 22:01:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
Toho si nevsimej, jedinej kdo ma co rict je Cerv, ty dva jsou mimo celej svuj herni zivot![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 20. 5. 2016, 05:18:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Střílí pomalu, stačí ho obíhat. Párkrát ho trefit, popoběhnout, pořád dokola. | |||
| Jméno: | Tsakalaki | 19. 5. 2016, 19:55:42 | ![]() |
| e-mail: | tsakalaki(z)seznam(tečka)cz | ||
Zdravíčko ,
chtěl bych se zeptat, zda-li se dá v MaM 7 zabít na Smaragdovém ostrově v té jeskyni ten drak ? díky |
|||