Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Richmond 9. 6. 2016, 07:53:08 delete
e-mail:
 
Máš pravdu, já jsem to tak nějak zaokrouhlil, ale pamatuju si dobře korunovej ekvivalent - 555 Za 22 her slušnej deal.
Jméno: Elemir 8. 6. 2016, 21:10:19 delete
e-mail:
 
Naprosto souhlasím, za ty peníze je to jasná volba. Kupoval jsem to ještě v době, kdy se ty balíky teprve uváděly, takže rozdíl je opravdu znát. Jen drobná technická - ono to není 20 USD, ale 20 EUR.
Jméno: Richmond 8. 6. 2016, 18:10:10 delete
e-mail:
 
Na gogu začly letné slevy a hned obří bomba - balík Forgotten Realms rpgček(golboxy, dark suny, beholdeři, ravenlofti), které dosud nikdy ve slevě nebyly. Za 20 dolarů naprostá pecka!
Jméno: flash 7. 6. 2016, 21:08:08 delete
e-mail:
 
Na Steamu jsou ted nove dva dungeony z japonska.
jeden z nich urcite stoji za to, ten druhy je jen pro urcitou sortu lidi kteri maji lehce sexualne narusenou osobnost

Stranger of Sword City je ten lepsi. Vzasade vychazi z korenu Wizardry.
http://store.steampowered.com/app/409890/

Sakura Dungeon je ten zvlastni Pokud by nekoho bavilo v dungeonu bojovat s polonahejma holcinama tak to muze zkusit.
http://store.steampowered.com/app/407330/
Jméno: Elemir 2. 6. 2016, 06:54:54 delete
e-mail:
 
Jo, tu akrobacii jsem měl taky špatně. A teď si vzpomínám, že ta čtvrtá u mě byla otázka na proměnu z člověka na zvíře.
Jméno: KILLER 31. 5. 2016, 22:37:20 delete
e-mail:
 
Elemir: Měl jsem tři chyby. Mrchožrouty, akrobacii a vývojáře G4.
Jméno: Elemir 31. 5. 2016, 21:40:40 delete
e-mail:
 
K těm kalichům, taky jsem si nebyl jistý (ne ve všech odehrávkách jsem je našel všechny, což ostatně do určitého patche ani nešlo), ale kupodivu to jde snadno odvodit, protože jde o počet apoštolů. U toho dalšího RPG to bylo zavádějící, neboť správná odpověď ukazuje na hru, která je ještě prototypem, takže si o nic nepřišel. Morra je hodně využívané v trojce.
Jméno: JCMurphy 31. 5. 2016, 20:35:21 delete
e-mail:
 
a... ono je to ukázaný... takže sem nevěděl:
1- kolik ohnivých kalichů jste v Gothic 3 museli najít... dal jsem 4, protože v Gothic 3 jsem se za tuhle část nedostal a ani mě neláká to zkoušet znovu
2- jaké vývojářské studio má na svědomí Gothic 4... dafaq? takovej plebs... nezájem...
3- jak se jmenuje další RPG od Piranha bytes... nevím a ani nechci vědět...
4- skřetí slovo morra znamená... jelikož jsem to nehrál už nějakej ten rok, tak jsem něco tipnul...
Jméno: JCMurphy 31. 5. 2016, 20:32:20 delete
e-mail:
 
měl jsem 4 špatně... většinou o vývojářským studiu
Jméno: Elemir 29. 5. 2016, 21:23:08 delete
e-mail:
 
Já měl takový trošku hloupý chybky, jako třeba čím se léčí prokletí od Seekerů ... no nevím, já se je naučil likvidovat tak, abych prokletí řešit nemusel Akorát u mrchožroutů jsem vystřelil od boku v domění, že si to pamatuju dobře, ale ono se to asi mezi 1 a 2 liší. Ty dvě další už si moc nevybavuju. Ovšem ta narážka na Aláha byla dobrá
Jméno: Yuyana 29. 5. 2016, 19:29:23 delete
e-mail:
 
Já, logicky, nevěděla nic, co se týkalo trojky. A ani se to nedozvim :-D.
Jméno: Adam23 29. 5. 2016, 18:20:20 delete
e-mail:
 
Ja daval porad C, a trefil jsem se 5x D
Jméno: Elemir 29. 5. 2016, 10:07:14 delete
e-mail:
 
HádejHru: otestujte své znalosti RPG série Gothic - tak schválně, sekl jsem se 4x
Jméno: Uran 24. 5. 2016, 11:12:13 delete
e-mail:
 
Není lepší použivat pro aktivace mezerník, ktery ma větší záber než kurzor?
Jméno: Elemir 23. 5. 2016, 18:20:40 delete
e-mail:
 
Ahoj, je to takový polobug. Někdy se to stane. Neklikej přímo na plošku, ale kousek nad, popř. se ještě postav trochu z boku.
Jméno: Tsakalaki 23. 5. 2016, 14:31:39 delete
e-mail:
 
Zdravíčko , zavalím vás dotazy . Když jsem v Mlžných stěnách a jedu to bez neviditelnosti, a už mám všechny 3 klíče od těch 3 sloupů. Problém je, že mi jde kliknout pouze na 1 sloup většinou západní, ale jednou se mi podařilo i prostřední, když odkliknu 1, tak tím pádem nemůžu odkliknout žádný další jiný a monstra mě ubijí. Nějaká rada ? Díky
Jméno: Yuyana 23. 5. 2016, 08:19:32 delete
e-mail:
 
Oni jsou jako já, když se někdo zmíní o Morrowindu. Potřebujou čas, aby se s tim vyrovnali.
Jméno: Elemir 22. 5. 2016, 20:29:15 delete
e-mail:
 
Musíš rok počkat, pak na tebe zapomenou
Jméno: Tsakalaki 22. 5. 2016, 13:33:08 delete
e-mail:
 
Zdar, mám ještě dotaz MaM 7, když jsem zachránil z Tulareánského lesa toho agenta a odevzdal královně Erathie, tak naopak jsem i ukradl plány z té bašty v Erathii a chtěl je donést králi Tulareánského lesa, jenže když jsem zachraňoval toho agenta, nechtěně jsem z tama vlezl do toho hradu a trošku tam někoho picnul. No a teď když mu chci donést ty plány, tak má zamčené dveře a všude po mě střílí . Jde to nějak udělat, aby nestříleli a zase všechno OK ?
Jméno: Yuyana 22. 5. 2016, 11:41:34 delete
e-mail:
 
Vím, že nemám zač, a proto nic neříkám, flashi.

Všechny knížky jsou v truhle v jedný testovací místnosti, kam se člověk dostane konzolí, můžete z nich stavět domečky... nebo je, nedej Bože, můžete číst.

Teď mě omluvte, jdu do společnosti lidí, který nehrajou Morrowinda, zpracovat šok :-D.