Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Richmond | 9. 6. 2016, 07:53:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
Máš pravdu, já jsem to tak nějak zaokrouhlil, ale pamatuju si dobře korunovej ekvivalent - 555 Za 22 her slušnej deal. |
|||
| Jméno: | flash | 7. 6. 2016, 21:08:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Na Steamu jsou ted nove dva dungeony z japonska.
jeden z nich urcite stoji za to, ten druhy je jen pro urcitou sortu lidi kteri maji lehce sexualne narusenou osobnost
Stranger of Sword City je ten lepsi. Vzasade vychazi z korenu Wizardry. http://store.steampowered.com/app/409890/ Sakura Dungeon je ten zvlastni Pokud by nekoho bavilo v dungeonu bojovat s polonahejma holcinama tak to muze zkusit.
http://store.steampowered.com/app/407330/ |
|||
| Jméno: | Elemir | 2. 6. 2016, 06:54:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jo, tu akrobacii jsem měl taky špatně. A teď si vzpomínám, že ta čtvrtá u mě byla otázka na proměnu z člověka na zvíře. | |||
| Jméno: | KILLER | 31. 5. 2016, 22:37:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Měl jsem tři chyby. Mrchožrouty, akrobacii a vývojáře G4. | |||
| Jméno: | Yuyana | 29. 5. 2016, 19:29:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Já, logicky, nevěděla nic, co se týkalo trojky. A ani se to nedozvim :-D. | |||
| Jméno: | Elemir | 29. 5. 2016, 10:07:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
HádejHru: otestujte své znalosti RPG série Gothic - tak schválně, sekl jsem se 4x ![]() |
|||
| Jméno: | Uran | 24. 5. 2016, 11:12:13 | ![]() |
| e-mail: | uranit(z)post(tečka)cz | ||
| Není lepší použivat pro aktivace mezerník, ktery ma větší záber než kurzor? | |||
| Jméno: | Elemir | 23. 5. 2016, 18:20:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, je to takový polobug. Někdy se to stane. Neklikej přímo na plošku, ale kousek nad, popř. se ještě postav trochu z boku. | |||
| Jméno: | Tsakalaki | 23. 5. 2016, 14:31:39 | ![]() |
| e-mail: | tsakalaki(z)seznam(tečka)cz | ||
Zdravíčko , zavalím vás dotazy . Když jsem v Mlžných stěnách a jedu to bez neviditelnosti, a už mám všechny 3 klíče od těch 3 sloupů. Problém je, že mi jde kliknout pouze na 1 sloup většinou západní, ale jednou se mi podařilo i prostřední, když odkliknu 1, tak tím pádem nemůžu odkliknout žádný další jiný a monstra mě ubijí. Nějaká rada ? Díky |
|||
| Jméno: | Yuyana | 23. 5. 2016, 08:19:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Oni jsou jako já, když se někdo zmíní o Morrowindu. Potřebujou čas, aby se s tim vyrovnali. | |||
| Jméno: | Tsakalaki | 22. 5. 2016, 13:33:08 | ![]() |
| e-mail: | tsakalaki(z)seznam(tečka)cz | ||
Zdar, mám ještě dotaz MaM 7, když jsem zachránil z Tulareánského lesa toho agenta a odevzdal královně Erathie, tak naopak jsem i ukradl plány z té bašty v Erathii a chtěl je donést králi Tulareánského lesa, jenže když jsem zachraňoval toho agenta, nechtěně jsem z tama vlezl do toho hradu a trošku tam někoho picnul. No a teď když mu chci donést ty plány, tak má zamčené dveře a všude po mě střílí . Jde to nějak udělat, aby nestříleli a zase všechno OK ? |
|||