Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: flash 18. 6. 2016, 15:49:51 delete
e-mail:
 
ja to myslel tak, ze MMX byla dobra hra, a presto ji vydavala obri firma, takze to jde kdyz se chce.
Ale bohuzel financne to pro UBI asi nebylo zajimave tak pokracovani nebude. proste si myslim ze kdyz je hodne penez tak jde udelat lepsi hra, treba kdyby vyvojari Grimrocku meli k dispozici vic penez hra mohla byt urcite jeste lepsi nez byla. A proste tech hodne penez maji jen ty velke firmy
Jméno: Richmond 18. 6. 2016, 12:21:05 delete
e-mail:
 
flash: Já teda jsem rád, že MM:X byl takovej, jakej byl a že NAŠTĚSTÍ se toho žádnáobří firma nechytla!! AAA RPG mě úspěšně míjejí už přes 20 let, většinou mi jen při tom vyslovení AAA RPG atrofují vnitřnosti Takže já jsem moc rád, že to zůstaně spíš v portfoliu menších studií. Aspoň je zaručená kvalita an nikoliv tuna cutscén bez hratelnosti.
Jméno: Winterson 18. 6. 2016, 02:22:23 delete
e-mail:
 
Elemir - DOOM zkvejkovatěl? Spíš mám pocit že DOOM, QUAKE apod. měli téměř identickou hratelnost takže ten kdo tohle napsal musel objevit Ameriku nebo se teprve letos dostal poprvně v životě k PC
Jméno: Winterson 17. 6. 2016, 23:20:40 delete
e-mail:
 
Flash - jinak mi ukousneš ruku?

Já jsem skončil někde u třetího patche a dál už jsem nepatchoval - vypadá to, že proto jsem se vyhnul snad všem bugům. Upřímně, u Falloutu jsem se dost bavil a ještě pořád hraju a objevuju.
Jméno: flash 17. 6. 2016, 22:18:11 delete
e-mail:
 
Winterson - na Bethesdu mi nesahej

F4 jsem hral cca 200 hodin a na zadne zasadni bugy nenarazil, nevim co porad nekdo remca.

Multiplayer musi dneska byt vsude, jak ho nejaka hra nema clovek porad cte prispevky nekoho nekde ze by ho tam chtel a ze si to bez MP kupovat nebude, je nova doba, a dejou se veci ze se clovek nestaci divit
Jméno: Elemir 17. 6. 2016, 22:11:28 delete
e-mail:
 
Zrovna tenhle týden jsem někde četl, že Doom zquakovatěl Ale ta orientace na multi u klasik mě taky dere. Měl jsem spadeno na Rainbow Six a ještě že jsem do toho nešel. Klidně ať si to mulťák má, ale volitelný.
Jméno: Winterson 17. 6. 2016, 21:35:39 delete
e-mail:
 
Ano, ale Ubi je prostě...Ubi. Něco podobnýho jako Bethesda - velká jak kráva, nenažraná jak prase a pomalá jak želva (viz poslední Fallout - plný bugů a opravuje se to dodnes). AAA tituly už moc nesleduju. Prey 2 nebude mít s původním Prey nic společnýho, ani s původním nápadem Prey 2. Quake bude zase jenom přiblblá multi záležitost (doufal jsem, že to půjde v šlépějích DOOMa, pochlapí se a udělá se restart nebo pokračování příběhu - a ono óňo). Jedině nahypovaný hry typu Zaklínač 3 sbírají ovace a hodnocení 5/5. Nějak jsem na tohle už starý a začíná mě to dost vytáčet.
Jméno: flash 16. 6. 2016, 20:44:26 delete
e-mail:
 
Ja se ani nedivim ze UBI nic neoznamil, protoze klasickym dungeon rpg typu Might and Magic dnesni doba nepreje, aspon u AAA vyvojaru. MMX byl takovy test jak to dopadne kdyz si nekdo troufne vytvorit pomerne klasicky dungeon skoro AAA strihu, dopadlo to spatne. Kdyby ne dneska by se kazda velka herni firma predhanela kdo vyda lepsi dungeon. Takhle se to zcela presunulo do indie/kickstarter sektoru a mam neblahy dojem ze se odsad uz jen tak nevyhrabe. Dle meho nazoru to je skoda, protoze at uz takova hra chce byt sebevic klasicky zamerena tak dostatek penez tomu nemuze ublizit, a ty bohuzel u indie moc cekat clovek nemuze. Na druhou stranu masivni vlna zdebilnovani her ktera trva zhruba od te doby co Peter Molyneux zacal pracovat pro Microsoft a vymyslel ze by nebylo spatny ovladat hry dvema knofliky ovladace a ze hra ma hlavne byt zabava a neni treba prilis trapit mozek, by taky mohla znamenat ze by dungeony doapadly jako treba assasin creed kde se vyvojari snazi vsem tvrdit ze to je vlastne takove rpg, a bohuzel plno hracu jim to zere i s navijakem.
Jméno: JCMurphy 16. 6. 2016, 10:38:30 delete
e-mail:
 
a tak už mám konečně rychlej internet a začal jsem hrát Guild Wars 2... a kurňa! na to jsem čekal! geniální onlineovka...
Jméno: StriderCZ 15. 6. 2016, 15:22:09 delete
e-mail:
 
Díky, chrám ve svobodném přístavu je schopen vyléčit vymýcení. Když jsem hrál MM poprvé, vím, že mi dlouho trvalo, než jsem postavu vyléčil...
Jméno: Elemir 15. 6. 2016, 14:57:26 delete
e-mail:
 
Ve Svobodném přístavu?
Jméno: Ean 15. 6. 2016, 14:36:10 delete
e-mail:
 
Myslím že klasicky v chráme, ale len vo vybraných mestách.
Jméno: StriderCZ 15. 6. 2016, 13:45:56 delete
e-mail:
 
1. K MM X- myslím si, že je problém v tom, že gog je DRM free.
2. nepamatujete si, jak se léčí vymýcení v šestém dílu?
Jméno: Elemir 15. 6. 2016, 07:36:55 delete
e-mail:
 
KILLER: Když pominu Early Access, tak je to 2 roky stará hra. Těžko říci, jestli je to obecně málo nebo ne, ale o novinku se rozhodně nejedná.
Jméno: KILLER 14. 6. 2016, 23:44:40 delete
e-mail:
 
Elemir: MMX je starší hra?
Jméno: Richmond 14. 6. 2016, 18:31:28 delete
e-mail:
 
Mohli by ten MMX konecne pustit na Gog
Jméno: Elemir 14. 6. 2016, 11:11:43 delete
e-mail:
 
Doufal jsem, že na E3 se Ubisoft vytáhne s něčím k třicetinám ságy Might and Magic, ale bohužel. Shodou okolností slaví třicetiny i samotný Ubisoft, takže si alespoň připravil nějaký ten dárek k vlastnímu výročí, viz Ubisoft Club.

Každý měsíc, červnem počínaje, bude vydána jedna ze starších her zdarma (pro Uplay). Začíná se s Princ of Persia: The Sands of Time. Akce skončí v prosinci tohoto roku, takže nás čeká celkem 7 her. Podle probliklého pozadí lze usuzovat, že do nabídky se dostane i MMX.
Jméno: Elemir 11. 6. 2016, 13:22:58 delete
e-mail:
 
4KILLER: To můžu, ale výsledná cena se bude i tak dopočítávat dle kurzu. Např. 20 EUR mi to přepočítá na 23 USD.
Jméno: KILLER 11. 6. 2016, 11:27:17 delete
e-mail:
 
Elemir: V nastavení na GOGu si můžeš určit jestli chceš mít ceny v dolarech nebo eurech.
Jméno: StriderCZ 11. 6. 2016, 06:00:13 delete
e-mail:
 
Rozjel jsem MM VI s jedním rytířem...mám 50. level, a stále jsem prakticky na začátku...
Docela mně baví to, že i teď jsou i slabí nepřátelé prakticky dvakrát rychlejší než já.