Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | JCMurphy | 16. 6. 2016, 10:38:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
| a tak už mám konečně rychlej internet a začal jsem hrát Guild Wars 2... a kurňa! na to jsem čekal! geniální onlineovka... | |||
| Jméno: | StriderCZ | 15. 6. 2016, 15:22:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Díky, chrám ve svobodném přístavu je schopen vyléčit vymýcení. Když jsem hrál MM poprvé, vím, že mi dlouho trvalo, než jsem postavu vyléčil...
|
|||
| Jméno: | StriderCZ | 15. 6. 2016, 13:45:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 1. K MM X- myslím si, že je problém v tom, že gog je DRM free.
2. nepamatujete si, jak se léčí vymýcení v šestém dílu? |
|||
| Jméno: | Elemir | 15. 6. 2016, 07:36:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| KILLER: Když pominu Early Access, tak je to 2 roky stará hra. Těžko říci, jestli je to obecně málo nebo ne, ale o novinku se rozhodně nejedná. | |||
| Jméno: | Elemir | 14. 6. 2016, 11:11:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Doufal jsem, že na E3 se Ubisoft vytáhne s něčím k třicetinám ságy Might and Magic, ale bohužel. Shodou okolností slaví třicetiny i samotný Ubisoft, takže si alespoň připravil nějaký ten dárek k vlastnímu výročí, viz Ubisoft Club.
Každý měsíc, červnem počínaje, bude vydána jedna ze starších her zdarma (pro Uplay). Začíná se s Princ of Persia: The Sands of Time. Akce skončí v prosinci tohoto roku, takže nás čeká celkem 7 her. Podle probliklého pozadí lze usuzovat, že do nabídky se dostane i MMX. |
|||
| Jméno: | Elemir | 11. 6. 2016, 13:22:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4KILLER: To můžu, ale výsledná cena se bude i tak dopočítávat dle kurzu. Např. 20 EUR mi to přepočítá na 23 USD. | |||
| Jméno: | KILLER | 11. 6. 2016, 11:27:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: V nastavení na GOGu si můžeš určit jestli chceš mít ceny v dolarech nebo eurech. | |||