Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 26. 6. 2016, 10:27:06 delete
e-mail:
 
Podobných pokusů o zrušení výsledku referenda tu teď bude určitě více, ale celé to podle mě zašlo tak daleko, že britové už nemohou couvnout. Jenom se to nesmí zdržovat a musí s procesem vystoupením začít co nejdříve.
Jméno: Winterson 26. 6. 2016, 06:40:01 delete
e-mail:
 
A je to tu zas - referendum není závazné takže z Brexitu bude z prdu kulička. Chtělo by to celosvětovou defenestraci, Bruselem počínaje.
Jméno: Winterson 25. 6. 2016, 13:16:41 delete
e-mail:
 
Brexit mě dost šokoval. Čekal jsem, že bruselská (j)elita to nedovolí a budou s tím šašit a manipulovat jako s volbama. EU je dobrá jenom v rámci obchodování (žádné hranice atd.), ale v poslední době si toho dost dovolili ohledně migrace a diktování. EU je prostě syndikát a fakt buď reforma nebo rozpad. Sice se ekonomika atd. vrátí tak o 50 let dozadu a zpomalí se obchodování...ale furt lepší než co plánuje Frau Hitl...ehm, Merkel a Šunker.
Jméno: Elemir 25. 6. 2016, 10:54:00 delete
e-mail:
 
Skoti mě nepřekvapili, fandil jsem jim už u jejich referenda o osamostatnění Referendum o EU jen ukázalo, že vidí svou budoucnost jinak. Byť si myslím, že nakonec stejnak převáží ta historická sounáležitost a Skotsko zůstane součástí UK. Jen čekám, jestli se do toho nakonec vloží královna.
Jméno: Richmond 25. 6. 2016, 09:17:49 delete
e-mail:
 
Jo, bude novej stat ScotLond
Jméno: Adam23 25. 6. 2016, 08:35:15 delete
e-mail:
 
Sem cekal, kdo to nadhodi. Dojedou na to vsichni, a UK bude brzy Union of England and Wales.
Jméno: Elemir 25. 6. 2016, 06:25:55 delete
e-mail:
 
Už jsme tu dlouho neměli politiku ... takže ... Co říkáte na rozhodnutí Britů? Za mě palec nahoru a bod za odvahu. Pro nás to ovšem už tak dobré nebude, teď už ten náš středoevropský spolek zbytek EU hravě převálcuje.
Jméno: Winterson 23. 6. 2016, 17:01:29 delete
e-mail:
 
Určitě není, jenom éra japonců u mě už skončila Jinak doporučuju mrknout na STEAMu na hru The Quest.
Jméno: flash 19. 6. 2016, 22:52:30 delete
e-mail:
 
Takze to s tema predsudkama nebude tak horky jak to na prvni pohled vypadalo
MaM serie je samo taky unikatni, a taky bych nechtel aby moje postavy zastupoval anime chlapecek a lolitka s masli. Jen si myslim ze kdyby se zadarilo, tak by tak byt nemuselo, japonci to taky dovedou udelat zapadne. A proto si ymslim ze kdyby jim to UBI prodal, nemuselo by dojit k zadne mezikulturni katastrofe a bylo by to ku prospechu veci.
Jméno: Winterson 19. 6. 2016, 21:38:20 delete
e-mail:
 
Flash, budeš se divit, ale v tomhle s tebou souhlasím. Hry od japonců jsem hrál několik (většinou Final Fantasy 7) + Nintendo DS. Má pointa jenom byla, že prostě některé hry (třeba Might and Magic) jsou vyrobený v nějakém tom stylu a občas ta konverze do, řekněme zrovna tý japonský, udělá úplně jinou hru. Příběhy určitě mají nejdelší, co si budeme povídat. A navíc to dotahují obrovským počtem postav. Osvěžení určitě musí být
Jméno: flash 19. 6. 2016, 21:20:04 delete
e-mail:
 
Ja hral spoustu zapadnich rpg a zaroven jeste vetsi spoustu tech japonskejch. Pro me osobne ta diverze stylu je osvezujici. Navic Japonsky rpg maji zdaleka nejlepsi pribehy ze vsech rpg co jsem hral a kazda hra je svym zpusobem unikat. Tolik soubojovych systemu, rozvoju postav, hernich mechanik mi zapadni rpg nikdy nenabidnou. Samo taky mam rad klasicky pojate rpg zapadniho strihu, ale rad casto uniknu z toho pan prstenu/DaD stylu do osvezujicich vod japonske fantasmagorie, ktera se zadnymi pravidly neridi
Jméno: Winterson 19. 6. 2016, 20:18:48 delete
e-mail:
 
Flash: Tenhle longplay jsem zrovna viděl. Mechanika atd. zajímavý...zrovna u tohohle ani to grafický zpracování není vůbec špatný na tu dobu. I kdyby takhle vypadal Might and Magic; tak bůhví co všechno by tam narvali - stroboskopy, pozérství, infantilní postavy co umí akorát říct svý jméno. Brrrr, ne, tyhle dveře už otevírat nebudu.
Jméno: Richmond 19. 6. 2016, 20:08:54 delete
e-mail:
 
flash: po shlédnutí toho videa tedy za mne urcite NE-E! Desiva hudba, zmutovani prerostli tvorové, zdloooouuuhhhaaaavveeee animace pred soubojem. Tohle vsechno zpusbilo, ze jsem z jRPG utekl poté, co jsem některé z nich zkusil. Chudák Wizardry
Jméno: flash 19. 6. 2016, 19:36:42 delete
e-mail:
 
Ach ty predsudky
ja ymslim ze japonsky dungeony se obejdou i bez spicatejch vlasu a daramtickejch vstupu, kdyby maM vypadala takhle myslim ze by to nikomu nevadilo
https://www.youtube.com/watch?v=Ja1DgjLppdo&list=P ...
Jméno: Winterson 19. 6. 2016, 14:24:53 delete
e-mail:
 
Kristova noho, jenom ne MM do Japonska! Špičatý vlasy a dramatický vstupy ať si nechají pro sebe.
Jméno: flash 19. 6. 2016, 11:34:21 delete
e-mail:
 
V japonsku znacka Wizardry udelala peknej zmatek. Her ktere systemem Wizardry pripominaji jsou tam desitky. Nektere maji jejich stylizaci ale nektere ne.Konkretne hlavni serie ktera se Wizardry jmenuje je myslim japonskou kulturou skoro nedotcena, aspon do ery Playstationu 2, potom uz to tak nebylo a momentalne je tam tenhle nazev celkem mrtva zalezitost. Naposledy vysel dungeon ktery spis patri do japonske indie sceny a za moc nestal, nekdy v roce 2013. Jedno je ale jiste pokud si clovek chce dneska zahrat nejaky dungeon tak prave v japonsku jich najde nejvic, holt jejich stylizace kazdemu nesedi, ale hodne z tech her jsou vazne vyborne.
Jo, v japonsku je klasicka serie MaM dost popularni, takze by se jim tu znacku koupit asi vyplatilo, ale osobne si myslim ze UBI se ji jen tak nevzda.
Jméno: Richmond 19. 6. 2016, 09:53:04 delete
e-mail:
 
jo aby to nedopadlo jak se sérií Wizardry
Jméno: Elemir 19. 6. 2016, 08:46:10 delete
e-mail:
 
Indie scéna působila jako spása jen v počátku, než se do toho začal hrnout kde kdo. Indie studio v principu neznamená malé, nebo nezkušené studio, ale v dnešní době se to ponejvíce pojí rovnou s crowfundingem, nejčastěji tedy s Kickstarterem. Nahrává tomu fakt, že dneska je vývoj her o poznání snažší, jenomže mít k dispozici nástroje ještě neznamená, že zplodím geniální hru.

Dneska už se do té první vlny euforie zase na první místo hrne finanční hledisko. Ani ne tak kolik vývoj hry bude stát, ale klasicky kolik na hře vyděláme. Co naplat, je to zcela legitimní, hry jsou byznys jako každý jiný. Kdo čekal, že Indie je nějaké zaříkadlo, tak se šeredně spletl. Vemte si, kolik opravdu dobrých dungeonů/RPG po Legend of Grimrock vůbec vyšlo? Je to jak u klasických studií, málokdo se odváží jít do rizika.

Co jsem vyrozumněl, tak Ubisoft má poměrně striktně nastavenou vnitřní politiku. Vývoj M&M se proto nemohl zadat někomu zcela bez dohledu. Limbic je přitom v principu nezávislé studio, jenomže jejich úkolem byl pouze vývoj, o obsah a spol se staral Reference Team z Ubisoftu.

Na odprodej značky M&M jednou určitě dojde, ale taky se obávám toho, kdo jí převezme a co s ní udělá. Docela se bojím japonských uchýláren
Jméno: flash 18. 6. 2016, 17:48:55 delete
e-mail:
 
tak me je jedno kdo by se o to pokusil, ja jen ze proste vyvoj her stoji penize a cim vic jich je tim muze byt hra lepsi. Prostej fakt je ten ze indie vyvojari ty penize moc nemaji, a klidne by se mohlo stat ze serie MaM by zazila krok vzad, a stala se z ni survival plosinovka o par pixelech..pac to je levny
Jméno: Winterson 18. 6. 2016, 16:33:56 delete
e-mail:
 
flash - nebylo by spíš lepší kdyby se o to pokusilo indie studio? (Ale zase, Ubi se značky MM nevzdá a když už tak to bude hooooodně drahý = nedostupný)