Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Richmond | 10. 7. 2016, 12:04:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jednu hru Swords & Sorcery nedávno dohrál crpgaddict Ale to bylo rpg z roku 1985/86 |
|||
| Jméno: | Winterson | 5. 7. 2016, 13:15:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Nevíš ještě o nějakých MM hrách, který to nemají v názvu ( a z nějakýho důvodu mi unikly)? | |||
| Jméno: | Winterson | 5. 7. 2016, 10:49:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
Elemire, děkuji Měl jsem pocit že Warriors jakoby začínali "odprostřed". Teď už vím proč Našel jsem oba longplaye tak aspoň to bude hezky popořádku. |
|||
| Jméno: | Elemir | 5. 7. 2016, 10:40:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Existují dokonce Shifters, kteří navazují právě na Warriors. Všechno to bylo v režii 3DO, ale vyšlo to jen pro ty konzole. | |||
| Jméno: | Winterson | 5. 7. 2016, 09:50:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| https://www.youtube.com/watch?v=07uq9DtoLz0&list=P ... Vůbec jsem neutšil že je Warriors of Might and Magic na PS2. Je to následovník Crusaders of MM. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 4. 7. 2016, 20:27:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| jop.. dík... protože na heroes-centrum.com dávají novinky tak jednou za půl roku... | |||
| Jméno: | Elemir | 4. 7. 2016, 19:50:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
Myslíš Lorda Graa?? viz http://www.worldofheroes.cz/ |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 4. 7. 2016, 19:34:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| k ďasu.. jak se jmenujou ty stránky o heroesech, který dělá místní kecal... zapomněl jsem to a už ani nevím, kde to hledat... | |||
| Jméno: | Winterson | 27. 6. 2016, 15:11:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Musí se to brát s rezervou, to určitě ano, ale jenom ta masová migrace i bez médii není příjemný úkaz | |||
| Jméno: | Richmond | 26. 6. 2016, 13:53:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
no zatím to vypadá, že EU chce, aby se UK vypakovala co nejdriv, vcera uz bylo pozde ![]() |
|||