Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Winterson 13. 7. 2016, 17:08:56 delete
e-mail:
 
Elemir - mě neminul první Might and Magic a ještě podobné RPG na NES. Pokud jsi předtím nezakusil něco lepšího tak to byl zážitek (a já mohl na kamarády machrovat že tomu rozumím a oni ne ). Musím ale říct, že když jsem poprvé zkusil (už si na názvy nevzpomínám) tak jsem z toho byl dost odvařenej.
Jméno: Elemir 12. 7. 2016, 20:44:53 delete
e-mail:
 
Koukal jsem na to, celkem poučné. Původně jsem si myslel, že Swords & Sorcery je jakoby nahrážka Might & Magic, aby to neporušovalo copyright, ale pak jsem se dozvěděl, že on je to oficiální název pro jeden specifický druh fantasy subžánru. Ten název tedy může být celkem volně využíván a přitom specifikuje, jak ta hra zhruba vypadá.

Hlavně, mě RPG na osmibitech úplně minula a dodnes se v tom moc neorientuju, jen v rámci toho, co vidím na aukcích na eBay. Přitom ten počin z 85/86 nemusí být špatný ani dnes.
Jméno: Richmond 10. 7. 2016, 12:04:05 delete
e-mail:
 
Jednu hru Swords & Sorcery nedávno dohrál crpgaddict Ale to bylo rpg z roku 1985/86
Jméno: Elemir 9. 7. 2016, 06:42:24 delete
e-mail:
 
Shodou okolností jsem nad ránem znovu narazil ještě na jednu (novodobou) věc, kterou jsem kvůli finální nemastné-neslané podobě pustil z mysli - Swords and Sorcery: Underworld. Dokonce se připravuje pokračování - Swords and Sorcery: Sovereign. Bere si to inspiraci jak z M&M, tak i z Wizardry.
Jméno: flash 5. 7. 2016, 21:01:24 delete
e-mail:
 
Shifters i Warriors of MaM jsem hral. Warriors jsou fajn, a dalo by se rict ze jsou hratelnosti dost podobni Crusaders. Shifters uz jsou dost mimo, a moc me to nebavilo. taky na PS2 vysli Heroes of MM, nebylo to spatne a komplet ve 3D, ale bylo to kratke, jestli jsem to hral 10 hodin a byl konec tak to je moc.
Jméno: Elemir 5. 7. 2016, 15:20:15 delete
e-mail:
 
Koukni v levém menu na položku Seznam herní tvorby (v části Přehledy). Pokud jde o nějakou neoficiální tvorbu mimo NWC/3DO, tak nejblíže mají k MM třeba Yendorian Tales, které jsou inspirovány sérií Xeenu.
Jméno: Winterson 5. 7. 2016, 13:15:50 delete
e-mail:
 
Elemir: Nevíš ještě o nějakých MM hrách, který to nemají v názvu ( a z nějakýho důvodu mi unikly)?
Jméno: Winterson 5. 7. 2016, 10:49:18 delete
e-mail:
 
Elemire, děkuji Měl jsem pocit že Warriors jakoby začínali "odprostřed". Teď už vím proč Našel jsem oba longplaye tak aspoň to bude hezky popořádku.
Jméno: Elemir 5. 7. 2016, 10:40:13 delete
e-mail:
 
Existují dokonce Shifters, kteří navazují právě na Warriors. Všechno to bylo v režii 3DO, ale vyšlo to jen pro ty konzole.
Jméno: Winterson 5. 7. 2016, 09:50:06 delete
e-mail:
 
https://www.youtube.com/watch?v=07uq9DtoLz0&list=P ... Vůbec jsem neutšil že je Warriors of Might and Magic na PS2. Je to následovník Crusaders of MM.
Jméno: Winterson 4. 7. 2016, 23:22:40 delete
e-mail:
 
To jsou ale fakt kvalitní stránky
Jméno: JCMurphy 4. 7. 2016, 20:27:42 delete
e-mail:
 
jop.. dík... protože na heroes-centrum.com dávají novinky tak jednou za půl roku...
Jméno: Elemir 4. 7. 2016, 19:50:53 delete
e-mail:
 
Myslíš Lorda Graa?? viz http://www.worldofheroes.cz/
Jméno: JCMurphy 4. 7. 2016, 19:34:42 delete
e-mail:
 
k ďasu.. jak se jmenujou ty stránky o heroesech, který dělá místní kecal... zapomněl jsem to a už ani nevím, kde to hledat...
Jméno: Winterson 27. 6. 2016, 15:11:14 delete
e-mail:
 
Musí se to brát s rezervou, to určitě ano, ale jenom ta masová migrace i bez médii není příjemný úkaz
Jméno: JCMurphy 27. 6. 2016, 14:24:15 delete
e-mail:
 
prasárny byly, jsou a budou... akorát média to teď líp zviditelňujou... co se týče muslimského obyvatelstva, tak tyhle migrace jsou v dějinách celkem běžný, jenže... média...
Jméno: Winterson 27. 6. 2016, 14:09:00 delete
e-mail:
 
JC : Ano, já se o ni taky nezajímal a zvysoka na ni dlabal. Jenže když potom zjistíš jaký prasárny kdo kde šije na prostý lid a co plánujou. Momentálně mě štvou ti migranti a jak je vláda zve, plánuje integraci atd. V tom se v pohodě jeden opilecký Zeman schová.
Jméno: JCMurphy 27. 6. 2016, 12:04:52 delete
e-mail:
 
já se o politiku nikdy nezajímal... u voleb jsem byl jednou a to jsem volil Sobotku a víckrát tam už radši nepůjdu... jediný co mě ku*evsky sere je Zeman na hradě, jenže s tím nic neudělám, tak jsem aspoň v té skupině proti němu
Jméno: Winterson 26. 6. 2016, 20:52:51 delete
e-mail:
 
Tak kdy bude EUxit?
Jméno: Richmond 26. 6. 2016, 13:53:53 delete
e-mail:
 
no zatím to vypadá, že EU chce, aby se UK vypakovala co nejdriv, vcera uz bylo pozde