Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 21. 7. 2016, 20:52:20 delete
e-mail:
 
Pět dní skoro v tahu a stihl jsem akorát odvízt auto do servisu a nechat ho připravit na STK Pro mě jsou to svým způsobem dny jako každé jiné.
Jméno: ivo 21. 7. 2016, 20:24:06 delete
e-mail:
 
Jeden učitel na základce říkával něco v tom smyslu - dovolená/prázdniny začíná v pátek odpoledne a končí v neděli večer .
Jméno: Richmond 21. 7. 2016, 07:21:02 delete
e-mail:
 
V srpnu mám ještě 2 týdny v kuse!
Jméno: flash 20. 7. 2016, 23:24:11 delete
e-mail:
 
Dovolena? co to je?
Jméno: ivo 20. 7. 2016, 17:33:21 delete
e-mail:
 
Tak u nás v práci sem o nějaké dovolené zatím vůbec nemluvilo . Zatím to vypadá ,že žádná nebude .
Jméno: Elemir 19. 7. 2016, 20:20:02 delete
e-mail:
 
Musím říci, že bych to asi taky uvítal, jenomže jak ono není vůbec nic, tak nás nenechají sedět ani v kanclu
Jméno: Adam23 19. 7. 2016, 19:48:49 delete
e-mail:
 
Ja ted jsem v praci vic, nez normalne, v praci je takovej klid, jak tam nikdo neni
Jméno: Elemir 19. 7. 2016, 16:23:28 delete
e-mail:
 
My dostali 3 neděle, z toho týden nám firma v podstatě věnovala. S dovolenou jsme vázaný na firmu, kde dozorujem, takže u nás je to vlastě nucená dovolená a tohle už by nám sebralo veškerou volnou dovolenou. Nicméně teď se mi to hodí, alespoň mám čas na pár restů
Jméno: Richmond 19. 7. 2016, 10:05:20 delete
e-mail:
 
Ja mam taky letos poprve dovolenou, ktera je alespon tydenni. Takze krom zminenych aktivit hraju Wizardry 1, louskam pravidla Cuba Libre a obecne si uzivam
Jméno: Elemir 19. 7. 2016, 09:51:04 delete
e-mail:
 
Heh, já mám dovolenou, konečně můžu sedět v klidu doma
Jméno: Richmond 19. 7. 2016, 08:35:10 delete
e-mail:
 
Jak zpasivneli? Ja za cervenec zatim 46km beh, 65km cyklo
Jméno: JCMurphy 19. 7. 2016, 00:04:54 delete
e-mail:
 
zdá se mi to, nebo jsme už všichni zpasivněli?
Jméno: Elemir 14. 7. 2016, 12:46:25 delete
e-mail:
 
Já osobně tipoval sysla Ale někdo o tom psal jako o bobrovi, tak jsem u toho zůstal. Náhodou, kdyby někdo Deekina předělal, tak by to byl ukázkový kobold Nedávno jsem zrovna začátek NWN rozehrál a pořád mám z tý grafiky úplně stejně smíšené pocity, jako před lety.
Jméno: JCMurphy 14. 7. 2016, 12:13:31 delete
e-mail:
 
jako... jasně ale takovej nápad na kobolda? proč ne? určitě lepší než nějakej Deekin z NWN a jak jsou roztomilí... a s tou kuší a přijde mi to spíš jak křeček i když je tam napsaný, že je to svišť..
Jméno: Elemir 14. 7. 2016, 12:00:33 delete
e-mail:
 
mno, ten bobr mě teda přijde ulítlejší
Jméno: JCMurphy 14. 7. 2016, 11:41:46 delete
e-mail:
 
tak co jsem se teď díval na jednotky trpaslíků v Heroes VII, tak to nevypadá špatně... akorát ten magma kanec... ale každej národ má nějakou vzhledově protivnou jednotku
Jméno: Elemir 14. 7. 2016, 06:56:18 delete
e-mail:
 
Winterson: Jsem na začátku čištění pouště, přičemž jsem zatím vynechal lávová pole na SZ mapy a nečistil jsem Skyroads. Už jen to by mělo zhruba stačit na dosažení levelu 40 a s tím se dá hra v pohodě dohrát. Nehledě na jednu pomůcku právě v lávových polích. Aktuálně jsem na levelu 30, takže na zbylých venkovních mapách už není nic, co by mě zastavilo. Teoreticky bych mohl prubnout pyramidu a jít už rovnou po hlavním příběhu, což je odhadem tak na 4-5 hodin. Samozřejmě neprolézám úplně každé políčko, to už jsem si užil ve World of Xeen.

Ono to podle mě ani tak hardcore není, k pětce je jen potřeba přistupovat ze začátku trošku jinak, protože ty peníze jsou docela limitujícím faktorem. Většinu času jsem proto ignoroval opravu zbrojí, protože u lepších kousků to peníze vysává docela rychle a namísto toho jsem se věnoval neméně náročnému učení skillů a platil různé poplatky za možnost dalšího postupu + gildovní poplatky. Trojka je třeba v tomhle ohledu místy ještě obtížnější. Další odliv peněz pak způsobuje odstraňování negativních stavů v chrámu, což je i ta "nuda" (deprese??). Postavy jinak sílí docela rychle, to mě na pětce právě překvapilo, jak rychle se dá rozdíl mezi samostatnou pětkou a World of Xeen dohnat. Z počátku je tedy potřeba postavy často přezbrojovat na lepší výbavu, aby udržely krok, ale s levelem 12 už se dá dostat jak do Sandcasteru, tak i do Lakeside a to je pro hru bod zlomu.

Richmond: Konzolového ovládání se obecně u starých RPG obávám, ale nikdy jsem vlastně ani žádný konzolový emulátor nezkoušel, takže vlastní zkušenost s tím nemám. Ono jak to nebude primárně dělané pro konzoli, tak to bude asi vždycky problém. C64 verzi jsem chtěl zkusit právě kvůli odlišnosti, aby ve výsledkových listinách bylo poněkud pestro Potíž je jen v tom, že hra je v emulátoru obecně pomalá, jak se u dvojky ukázalo.
Jméno: Richmond 13. 7. 2016, 21:26:19 delete
e-mail:
 
MM1 bych doporucoval PC verzi Ty konzolove nejsou moc user-frindly diky ovladani. Klavesove zkratky v PC jsou super, na konci uz jsem to sekal jak Bata cvicky Navic ta PC verze je proste graficky super )
Jméno: Winterson 13. 7. 2016, 20:58:16 delete
e-mail:
 
Elemir:
To už ses dostal ke konci? Jsem to zkoušel několikrát, ale většinou se někde vyskytla chyba - jednou postavy moc slabý, podruhý mi došly peníze, potom zemřely nudou (ne, stářím) atd. Asi nejsem dost hardcore xD
Jméno: Elemir 13. 7. 2016, 17:44:31 delete
e-mail:
 
Winterson: Ještě pár dní budu dohrávat samostatný Darkside of Xeen, ale pak skutečně uvažuju o jedničce. Chci však prvně sáhnout po jedné z nekonzolových verzí a koketuju s C64, kde už jsem zkoušel rozehrát dvojku. NES verzi bych chtěl zkusit až později.