Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | StriderCZ | 5. 8. 2016, 10:37:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
| https://www.youtube.com/watch?v=XMbvcp480Y4
Nepřipomíná Vám ta hudba něco? |
|||
| Jméno: | Adam23 | 3. 8. 2016, 18:14:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ja vlastne modoval jenom TES hry, ale tam zato zasadne, i kdyz nikdy ne zmeny pribehu nebo mechanik, vetsinou grafika a vychytavky ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 1. 8. 2016, 13:24:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mody z principu nepoužívám, mě u her zajímá jen originální obsah. | |||
| Jméno: | Uran | 1. 8. 2016, 12:28:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| První dungeon řeší - http://www.pocketplane.net/dbg. S importem (Neera a ostatní NPC) to provázané není. Akorát se asi použijí některá defaultní rozhodnutí z BG1:EE. | |||
| Jméno: | Elemir | 29. 7. 2016, 20:34:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
Že by se na pctuningu právě probudili z letitého spánku? ![]() |
|||
| Jméno: | ivo | 29. 7. 2016, 20:20:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Našel sem recenzi na nové BG -
Baldur´s Gate Enhanced Edition: epické RPG v novém- http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/4 ... |
|||
| Jméno: | Elemir | 28. 7. 2016, 21:37:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
Před chvilkou jsem narazil na zajímavý článek s videem, jak se vyslovuje název hry Deus Ex Jak správně vyslovit název Deus Ex?. Překvapilo mě, že je to docela hezky srozumitelné a hlavně ten úvod mě docela pobavil U těhle věcí si vždycky říkám, jak výhodné je ovládat češtinu, protože u nás by zkomolil asi jen málokdo ![]() |
|||