Jinak jsem se rozhodl zas si zahrát might and magic I A mám dva dotazy co se týče tvroby postav.
1. Je nějak důležitý jak mám postavy seřazeny ve view? Tuším, že asi klerika je dobrý mít vzadu ale nevím jestli to určí view a nebo rychlost dané postavy třeba.
2. Jsou takhle ty postavy ok? nebo bych měl vybírat dál?
Klerik- žena,člověk,dobrá- inteligence10,síla13,osobnost13,odolnost13,rychlos- t9,přesnost11,stesti12
Zlodej- muž,člověk,dobrý-inteligence12,síla15,osobnost8,od- olnost16,rychlost15,přesnost11,stesti15
Lucistnik- muž,člověk,dobrý-inteligence12,síla11,osobnost8,od- olnost10,rychlost11,přesnost13,stesti7
Kouzelnik- muž,člověk,dobrý-inteligence14,síla12,osobnost10,o- dolnost15,rychlost14,přesnost14,stesti6
Rytir- muž,člověk,dobrý-inteligence11,síla14,osobnost10,o- dolnost12,rychlost6,přesnost14,stesti12
Paladin- muž,člověk,dobrý-inteligence10,síla14,osobnost14,o- dolnost14,rychlost14,přesnost14,stesti7 |