Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Rengo 25. 8. 2016, 11:17:23 delete
e-mail:
 
Richmond: dík za tip. Ale jsem lehce zmaten. Pokud se to určuje podle speed atributu a ten má mít kouzelník vysoký, tak jak ho mám umístit dozadu?
Jméno: Richmond 25. 8. 2016, 11:13:29 delete
e-mail:
 
ad MM1: To v jakém pořadí budou tvé postavy útočit je dánou především hodnotou Speed atributu. Určitě ale kněze stejně jako mága umísti "dozadu". V soubojích pak uvidíš, které postavy jsou tzv. hand-to-hand a nemohou pak použít např. luk. Mnoho zdaru u téhle hry, je výborná (pokud nehraješ podle hotových map).
Jméno: Rengo 24. 8. 2016, 18:26:57 delete
e-mail:
 
špatné jměno, ale to už je asi jedno D
Jméno: Vojta 24. 8. 2016, 18:21:04 delete
e-mail:
 
Elemir: jsem holt moc mladý a ani takový pařmen asi nejsem

Rozumím no Tak to doufám, že Strider nebo Ali jsou tu dost aktivní, když už mám konečně chvíli prázdniny
Jméno: Elemir 24. 8. 2016, 18:15:16 delete
e-mail:
 
4Rengo: Hm, už jsem myslel, že mě nikdo netrumfne

S tím pořadím postav ti neporadím, u 3-5 se to bralo tak, že první polovina (zleva) je jakoby vepředu a druhá polovina je jakoby vzadu. V praxi se to ale nijak neprojevuje. Ono to má možná význam jen u některých potvor. U těch postav mi přijde, že máš u rytíře nízkou rychlost, ale to by ti musel říct někdo, kdo to hrál. Já to můžu opravdu jen brát z toho, co jsem viděl až v následujících dílech.
Jméno: Rengo 24. 8. 2016, 13:59:59 delete
e-mail:
 
Jinak jsem se rozhodl zas si zahrát might and magic I A mám dva dotazy co se týče tvroby postav.
1. Je nějak důležitý jak mám postavy seřazeny ve view? Tuším, že asi klerika je dobrý mít vzadu ale nevím jestli to určí view a nebo rychlost dané postavy třeba.
2. Jsou takhle ty postavy ok? nebo bych měl vybírat dál?
Klerik- žena,člověk,dobrá- inteligence10,síla13,osobnost13,odolnost13,rychlos- t9,přesnost11,stesti12
Zlodej- muž,člověk,dobrý-inteligence12,síla15,osobnost8,od- olnost16,rychlost15,přesnost11,stesti15
Lucistnik- muž,člověk,dobrý-inteligence12,síla11,osobnost8,od- olnost10,rychlost11,přesnost13,stesti7
Kouzelnik- muž,člověk,dobrý-inteligence14,síla12,osobnost10,o- dolnost15,rychlost14,přesnost14,stesti6
Rytir- muž,člověk,dobrý-inteligence11,síla14,osobnost10,o- dolnost12,rychlost6,přesnost14,stesti12
Paladin- muž,člověk,dobrý-inteligence10,síla14,osobnost14,o- dolnost14,rychlost14,přesnost14,stesti7
Jméno: Rengo 24. 8. 2016, 12:46:38 delete
e-mail:
 
na mě kvalitních 7
Jméno: StriderCZ 20. 8. 2016, 05:57:22 delete
e-mail:
 
měl jsem 15.

Jinak na uplay vyšel rayman origin- doporučuji (a to nejen, že je zdarma)
Jméno: flash 18. 8. 2016, 00:21:55 delete
e-mail:
 
15..parkrat se stalo ze jsme neznal odpoved..ale vedel ze ty dve zbyle jsou z jine hry..takze to musela byt ta treti..
Jméno: Winterson 17. 8. 2016, 20:13:35 delete
e-mail:
 
13 a některý mě nachytaly na špek
Jméno: Adam23 17. 8. 2016, 16:09:17 delete
e-mail:
 
16, az do 15. vsechno dobre, pak vsechno spatne
Jméno: JCMurphy 17. 8. 2016, 14:21:49 delete
e-mail:
 
měl jsem 14, ale u těch starších her to bylo čistý tipování
Jméno: Elemir 17. 8. 2016, 13:50:46 delete
e-mail:
 
Tak schválně ... Kvíz: Lama, nebo ostřílený profík? Otestujte svou znalost videoher Dal jsem jich 9. Kdybych u některých víc přemýšlel, možná bych se dostal i na 13 (spíše tipovačkou), ale u řady věcí jsem věděl jen to, že jsem o těch hrách někdy okrajově slyšel
Jméno: JCMurphy 14. 8. 2016, 19:19:50 delete
e-mail:
 
tak jsem bráchovi ukázal stránky Lord Graa... protože bratr je takovej retard, že přestože ho většinou vidím u počítače jak hraje hry, tak angličtinu ovládá jak úplnej začátečník...
Jméno: StriderCZ 12. 8. 2016, 14:03:07 delete
e-mail:
 
v polovině srpna bude na Uplay Rayman zdarma
Jméno: Elemir 11. 8. 2016, 22:45:40 delete
e-mail:
 
Ahoj, u EE nevím, ale původní verzi, tedy konkrétně datadisk jsme ve dvou dojeli a byla to prima zábavná noc, do reality nás vrátilo jen svítání Tenkrát to bylo nějaké zabugované a tak mi kolega šel ukázat, jak se tím dá projít. Když jsem mu pak v závěrečném souboji zachránil krk jediným mocným, ale hooodně náhodným a neplánovaným sekem, byl rád
Jméno: NoName 11. 8. 2016, 20:55:10 delete
e-mail:
 
Nazdárek, koukám řešilo se tu toho zase požehnaně K baldurům EE, teď jsem to dohrál se svou ženou (první úspěšně dohraná hra ve dvou ) i když člověk si zrovna baldury a podobné víc vychutná sám bylo to zajímavé, to že ubihnoj získal značku MM je tragédie ale s tím člověk nic nenadělá, já se snažím alespoň od nich nic nekupovat a doufám že je tím přivedu ke krachu aby pak MM dostal kdokoliv jiný Bohužel tento můj plán asi nevyjde vzhledem k lidem co jsou schopni si koupit za 150,- Might and magic heroes VI zabugovanej, neuvěřitelně tupej a nevyváženej holt doba je taková že i nedodělek je dnes žádaným zbožím...
Jméno: StriderCZ 10. 8. 2016, 11:48:57 delete
e-mail:
 
Je to na dlouhé povídání, ale přes barbar Conan 2011 (odpad),Barbar Conan 1982, pročítání csfd jsem narazil a začal sledovat seriál Conan the Adventurer na youtube. To je tak prachšpatný seriál, až je dobrý. S automatickými titulky, perfektní pozadí při nudném studiu a četně odb. literatury.
Zvedl mi náladu, hubu mám od ucha k uchu
Něco jako Xena v daleko amatérštějším (horším) podání...
Jméno: Winterson 10. 8. 2016, 11:42:23 delete
e-mail:
 
Elemir : napřed jsem si říkal"Ne, nic mi to neříká" pak jsem poslouchal dýl a nakonec se mi vybavilo jak jsem kosil mnichy nebo stráže
Jméno: Elemir 6. 8. 2016, 20:47:41 delete
e-mail:
 
Adagio má docela dost variací, až mě to překvapilo. Dokonce i jednu českou od Martiny Holanové? Nebýt MM6, asi bych se po tom nikdy nepídil. Jsou věci, na které člověk narazí spíše náhodou, nebo právě díky hrám. Osobně nejsem žádný znalec opery, byť je mi do určité míry blízká, ale nebýt třeba jedné nejmenované celosvětové soutěže, vůbec bych netušil, co je Turandot a proč je Nessum Dorma tak oblíbená pasáž (dvoukřížkové C v podání Pavarottiho, což je na chlapa úctyhodný výkon).