Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Richmond 27. 8. 2016, 11:27:28 delete
e-mail:
 
Rengo: Určitě tam musí možnost nechat identifikovat předmět být. Buď vlezeš do inventáře a objeví se ti ta možnost nebo přímo z menu po vstupu do blacksmith.
Jméno: Rengo 27. 8. 2016, 10:52:37 delete
e-mail:
 
Richmond: A kde si prosimte můžu nechat zbraň i zbroj identifikovat? V blacksmithu jsem tu možnost neviděl.
Jméno: Richmond 26. 8. 2016, 21:20:10 delete
e-mail:
 
Rengo: Prostě to je něco jako píka, zbraň dlouhá 10 stop.
Jméno: Rengo 26. 8. 2016, 20:41:44 delete
e-mail:
 
Tak to ješte poexpim nez pujdu ven . Takze to 10footpole je neco neidentifikované?
Jméno: Richmond 26. 8. 2016, 17:57:54 delete
e-mail:
 
Rengo: 10 foot pole je zbraň, docela dlouhá
Vybavení je tak akorát. Lepší zbraně/zbroj najdeš v obchodech v ostatních městech (doporučuji procházet města podle jejich čísla) a ty nej najdeš samozřejmě po soubojích. Když zakouzlíš Detect Magic, tak budeš moci zjistit, zda zbraň je magická. Dobré je si nechat zbraně i zbroj identifikovat, z toho i poznáš, co má nebo nemá cenu.
Jméno: Richmond 26. 8. 2016, 17:03:14 delete
e-mail:
 
Rengo: Já tedy se podzemí Sorpigalu vydal až když postavy byly na úrovni 4!!
Jméno: Rengo 26. 8. 2016, 14:55:14 delete
e-mail:
 
Přidal jsem i part dvě. Hra mě celkem pohltila
Jméno: Rengo 26. 8. 2016, 12:17:02 delete
e-mail:
 
Elemir:super
Richmond: Snad se tam taky někdy dostanu, já momentálně válčím v podzemí pod Sorpigalem a není to lehké
Jméno: Richmond 26. 8. 2016, 10:26:39 delete
e-mail:
 
Konečně jsem rozehrál MM3 a to je prostě herní nirvána, nemůžu si pomoct. Přejít z dvojky na trojku není žádný problém, i když souboje jsou nyní mnohem jednoduššeji zpracované. Ale grafika k sežrání
Jméno: Richmond 26. 8. 2016, 08:51:06 delete
e-mail:
 
Rengo: Belladonu je mozne i koupit v obchodech v nekterych mestech. Ale urcite si jednu ponechej

Sprites - nocni mury v pocatku hry!! Neni moc proti tomu obrana, to prokleti, ktere sesilaji, se totiz kumuluje, takze po par kolech nemas sancise trefit. Pouze kouzl funguji.
Jméno: Elemir 26. 8. 2016, 06:58:52 delete
e-mail:
 
Nevadí
Jméno: Rengo 25. 8. 2016, 23:49:25 delete
e-mail:
 
Na Corakovejch zápiskách jsem založil deník. Tímto se i ptám Elemira, jestli mu nevadí, když se případné odpovědi na otázky z deníku nebudou řešit zde?
Jméno: Richmond 25. 8. 2016, 15:23:16 delete
e-mail:
 
TeĎ už si nezvpomenu, jeslti stačí jen detekovat magickou past nebo zlodějem pouze najít past. Chce to vyzkoušet Nejlépe poblíž hospody. A ještě jedna rada - po boji je možné se nejprve uzdravit a pak dát Search pro hledání lootu. Jakmile ale opustíš pole po souboji, už nikdy poklad nenajdeš.
Jméno: Rengo 25. 8. 2016, 14:41:48 delete
e-mail:
 
Díky oboum už se do toho dostávám, ale zas na mě vyskočil jiný problém, který jsem zatím pomocí žádného manualu nevyřešil.
Tuším, že Search prohledá pole a nezáleží na jakou stranu jsem natočen, ale když najdu nějaký ten sáček, tak mám tři možnosti 1.oveřít 2. najít past 3.detekovat magickou past
a moc nevím kdy jakou moznost pouzit
Jméno: Elemir 25. 8. 2016, 12:57:27 delete
e-mail:
 
Manuál by měl být víceméně stejný a to i mezi 1st a 2nd edicí. Kdyžtak koukni na http://www.mocagh.org a můžeš si vybrat
Jméno: Richmond 25. 8. 2016, 12:00:10 delete
e-mail:
 
Nevím jakou verzi hraješ Já měl manuál z GOG verze.
Jméno: Rengo 25. 8. 2016, 11:51:15 delete
e-mail:
 
ok dík koukam ze v jakem poradi si je vyberu, tak v takovém se mi z hospody naloadují, takže je nemusím všechny vytvářet znova

Ještě prosimtě, který manuál myslíš? Mám jich celkem dost, ale teď nevím který myslíš
Jméno: Richmond 25. 8. 2016, 11:44:16 delete
e-mail:
 
Ano, určitě dej na první místa Rytíře, Paladina, tedy tvoje tanky. Pak bych dal zloděje, pak lučištníka a na konci klerika a kozelníka Určitě bych doporučil projít si skvělý manuál, kde je tohle všechno popsané.
Jméno: Rengo 25. 8. 2016, 11:33:38 delete
e-mail:
 
Richmond:
Ok takže speed určuje v jakém pořadí postavy udeří. Ale pokud mám postavy ve view v menu seřazeny: Klerik, Zlodej, Lucistnik,Kozelnik, Rytir, Paladin, tak to není asi moc dobře protože ten klerik se zlodejem toho schytaji dost ne? To by mel byt vepredu asi spis rytir s lucistnikem?
Jméno: Richmond 25. 8. 2016, 11:25:09 delete
e-mail:
 
Rengo: Ber to tak, že máš nějaké rozestavení party v boji. Podle toho, s kým a s kolika nepřáteli bojuje, se rozhodne, kdo z tvé skupiny (počínaje těmi vpředu) budou v kontaktním souboji. Tito pak nemohou používat střelé zbraně, pokud to není Archer. Ale o tom, v jakém pořadí budou útočit účastníci souboje, rozhoduje Speed. Proto jsem třeba u klerika dal spíš menší Speed, aby šel na řadu až na konci a mohl doléčit zbědované postavy A naopak mág měl vysoký speed, protože jeho útočná kouzla často udělala paseku.