Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Rengo | 27. 8. 2016, 10:52:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Richmond: A kde si prosimte můžu nechat zbraň i zbroj identifikovat? V blacksmithu jsem tu možnost neviděl. | |||
| Jméno: | Richmond | 26. 8. 2016, 21:20:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Rengo: Prostě to je něco jako píka, zbraň dlouhá 10 stop. | |||
| Jméno: | Rengo | 26. 8. 2016, 20:41:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak to ješte poexpim nez pujdu ven . Takze to 10footpole je neco neidentifikované? |
|||
| Jméno: | Richmond | 26. 8. 2016, 17:03:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Rengo: Já tedy se podzemí Sorpigalu vydal až když postavy byly na úrovni 4!! | |||
| Jméno: | Rengo | 26. 8. 2016, 12:17:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
Elemir:super
Richmond: Snad se tam taky někdy dostanu, já momentálně válčím v podzemí pod Sorpigalem a není to lehké ![]() |
|||
| Jméno: | Rengo | 25. 8. 2016, 23:49:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Na Corakovejch zápiskách jsem založil deník. Tímto se i ptám Elemira, jestli mu nevadí, když se případné odpovědi na otázky z deníku nebudou řešit zde? | |||
| Jméno: | Elemir | 25. 8. 2016, 12:57:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
Manuál by měl být víceméně stejný a to i mezi 1st a 2nd edicí. Kdyžtak koukni na http://www.mocagh.org a můžeš si vybrat ![]() |
|||