Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Uran | 18. 9. 2016, 06:24:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To: Richmond. Zkoušel jsem nainstalovat cestinu na 3 z http://cestiny.idnes.cz/heroes-of-might-and-magic- ... a neni s verzi z GOG-u kompatibilni. Smam mam krabicovku. | |||
| Jméno: | Richmond | 13. 9. 2016, 08:28:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
Uran + Elemir: Dík za info. Nejde ani tak o cenu, ta je super i bez slev Ale ptám se v zastoupení a dotyčná by ráda češtinu. |
|||
| Jméno: | Richmond | 10. 9. 2016, 20:18:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dovolím se v zastoupení zeptat, zda lze aplikovat češtinu na GOG verze Heroes of MM 3/4? Díky moc. | |||
| Jméno: | Adam23 | 7. 9. 2016, 20:33:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jak jsem tak cetl tu novinku, tak jsem se bal, ze ses taky pomatnul, a budes tu z toho delat banku
Nastesti ne. |
|||
| Jméno: | Elemir | 1. 9. 2016, 20:20:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| V tomhle bodě bych se asi nebál vytisknout si příslušné tabulky přímo z cluebooku, kde je to pro tisk přeci jen přívětivější. | |||
| Jméno: | Rengo | 31. 8. 2016, 12:07:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Richmond: z menu v blacksmithu vidím jen nakupování a prodej a do inventáře se v blacksmithu vubec nedostanu | |||
| Jméno: | Elemir | 30. 8. 2016, 08:16:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
Že JVC tvoří na poli mobilních her, není asi nic neznámého, ale možná někoho bude zajímat, na čem to vlastně pracuje
Rozhovor s JVC: Creature Quest is one big nod to its creator's first world - Might and Magic (update) Homepage hry: Creature Quest |
|||
| Jméno: | Adam23 | 29. 8. 2016, 15:25:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
I have the idea this Mister Smith is not entirely a human being ![]() |
|||