Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Uran 18. 9. 2016, 06:24:51 delete
e-mail:
 
To: Richmond. Zkoušel jsem nainstalovat cestinu na 3 z http://cestiny.idnes.cz/heroes-of-might-and-magic- ... a neni s verzi z GOG-u kompatibilni. Smam mam krabicovku.
Jméno: Elemir 16. 9. 2016, 21:23:21 delete
e-mail:
 
Já měl z počátku určitě víc loadů, ale mnohem víc si vybavuju právě pavouky na cestě do Wildabaru, protože kvůli nim jsem musel párkrát do chrámu v Baywatch, abych někoho oživil. Pak ještě ty víly na poloostrově u Fountain Head a jejich prokletí Ve Wildabaru jsem však neváhal utratit za dovednosti a od té doby už to bylo jen lepší a lepší

Deník mám takový úspornější, ale počítal jsem s tím, že pro web můžu třeba ty Corakovo popisky vytáhnout přímo z datových souborů. Mám i hodně screenshotů, ale nikdy jsem se nedostal k tomu, abych je setřídil. Star Trail je vlastně moje prvotina, kde to zpětně probírám a vybírám tématicky to nejzajímavější - ne vždy se mi ale povedě vše típnout, takže jsem si už párkrát posteskl, že zrovna to, co jsem ukázat, nemám :(
Jméno: Richmond 16. 9. 2016, 19:19:28 delete
e-mail:
 
Je to jak píšeš. Proč to nevyužít. Jinak já jsem právě vyčistil Wildabar (třetí město, které jsem navštívil) a za celou hru jsem loadoval snad jen 2x. Vzal jsem 3 postavy defaltní, 3 jsem si vytvořil. Ale hraje se to fakt moc pěkně. Zajímavé je, že ač hru nepamuju, tak mám poznámkovej blok už hodně napěchovanej. Píšu si tam vše možné, přihodím souřadnice zajímavých míst, nápisů na zdi, hádanek, ke kžadé lokaci opíšu Corakovy zápisky. A taky eviduju aktuální výzbroj se statistikama.
Jméno: Elemir 16. 9. 2016, 17:48:31 delete
e-mail:
 
Ono by to už asi nemělo u trojky moc smysl. Na hranici života a smrti balancuješ jen do návštěvy Wildabaru, což by se dalo zkousnout. Později bys to řešil kombinací Town Portal + Lloyd´s Beacon. V trojce jsou navíc dost silná ochranná kouzla. Ale na druhou stranu, nikdo ti nebrání vracet se ukládat jen do měst

V Blade of Destiny jsem to třeba vydržel hodně dlouho, ale pak jsem si prostě řekl, že těch 50 Xp na postavu je nepatrná obět. Jakmile jednou prostě tu možnost máš, tak se tomu blbě odolává U trojky je spíš problém s tím, že máš jen jeden slot, takže když si to uložíš zrovna během otravy, tak se oživování v chrámu obvykle nevyhneš.
Jméno: Richmond 16. 9. 2016, 07:56:24 delete
e-mail:
 
Tedy musím říct, že možnost ukládat kdekoliv zavedená od třetího dílu v Might&Magic výrazně zrychluje hru a také hodně ubírá na adrenalinu Po dohrání těch prvních dvou dílů mám ve třetím pocit, že nějak rychle postupuju a ono je to tímhle!
Jméno: Richmond 13. 9. 2016, 08:28:45 delete
e-mail:
 
Uran + Elemir: Dík za info. Nejde ani tak o cenu, ta je super i bez slev Ale ptám se v zastoupení a dotyčná by ráda češtinu.
Jméno: Uran 12. 9. 2016, 13:17:55 delete
e-mail:
 
To: Richmond

Ted jsem je koupil tak u 3 ti to ceknu. 4-ka pokud vim nema češtinu samostatnou.

Jinak za tech par dolaru stoji hry koupit uz jen kvuli soundtrackum.
Jméno: Elemir 11. 9. 2016, 18:34:47 delete
e-mail:
 
Dobrá otázka Nejsem si příliš jistý, jak ono to bylo, ale pokud si dobře pamatuju, GOG verze Heroes 3 je ve skutečnosti Complete edice a na tu instalátor češtiny je. U Heroes 4 vůbec netuším, zkoušel jsem jen lokalizovanou verzi od CD Projektu.
Jméno: Richmond 10. 9. 2016, 20:18:16 delete
e-mail:
 
Dovolím se v zastoupení zeptat, zda lze aplikovat češtinu na GOG verze Heroes of MM 3/4? Díky moc.
Jméno: Elemir 8. 9. 2016, 08:09:40 delete
e-mail:
 
Podle mě to bude ignorovat většina webů, stejně jako je to s tím pošahaným oznámením o používání cookies. Čekám, že to u prohlížečů nebude mít zrovna valný ohlas, takže z toho nakonec vznikne jen volitelná možnost. Popř. lidi sáhnou po jiném prohlížeči
Jméno: Adam23 7. 9. 2016, 20:33:06 delete
e-mail:
 
Jak jsem tak cetl tu novinku, tak jsem se bal, ze ses taky pomatnul, a budes tu z toho delat banku

Nastesti ne.
Jméno: Elemir 4. 9. 2016, 13:45:12 delete
e-mail:
 
Teď jsem na GOG kupoval Shadow Warriora (první díl, Redux edici - Classic je zdarma) a při placení jsem zjistil, že zase platím původní cenu v dolarech (2,69 USD), tedy bez toho rozdílu přepočtu na euro. Jen aby jim to vydrželo
Jméno: Rengo 2. 9. 2016, 22:59:12 delete
e-mail:
 
přidán opravdu krátký part
Jméno: rengo 2. 9. 2016, 10:09:09 delete
e-mail:
 
ok Díky za tipy
Jméno: Elemir 1. 9. 2016, 20:20:35 delete
e-mail:
 
V tomhle bodě bych se asi nebál vytisknout si příslušné tabulky přímo z cluebooku, kde je to pro tisk přeci jen přívětivější.
Jméno: Richmond 31. 8. 2016, 18:17:44 delete
e-mail:
 
Rengo: Hm máš pravdu, je holt znát, že jsem nedávno několik měsíců hrál MM2 a tam už to takto funguje. Tady ti nezbývá než pomocí kouzlat Detect Magic zjistit, jestli je zbraň magická. Dalším vodítkem je prodej zbraně v obchodu (podle cen poznáš, jestli je to užitečný věco nebo ne). No a pak samozřejmě asi nejvíc pomůže ten seznam předmětů z dj-ových stránek na oldgames.sk.
Jméno: Rengo 31. 8. 2016, 12:07:48 delete
e-mail:
 
Richmond: z menu v blacksmithu vidím jen nakupování a prodej a do inventáře se v blacksmithu vubec nedostanu
Jméno: Elemir 30. 8. 2016, 08:16:47 delete
e-mail:
 
Že JVC tvoří na poli mobilních her, není asi nic neznámého, ale možná někoho bude zajímat, na čem to vlastně pracuje

Rozhovor s JVC: Creature Quest is one big nod to its creator's first world - Might and Magic (update)

Homepage hry: Creature Quest
Jméno: Elemir 29. 8. 2016, 17:38:11 delete
e-mail:
 
Koukal jsem ráno do databáze, jestli k tomu není i zápis v kolonce www, ale na to se ten skript asi nedostane. Z 16.5. tu má už jeden zápis na podobně znějící nick To jsem ještě bral jako možný reálný příspěvek, ale blog a RSS už mi docvaklo hned. Docela by mě zajímalo, co znamená ta číselná sekvence za zprávou? Je tam v obou případech.
Jméno: Adam23 29. 8. 2016, 15:25:24 delete
e-mail:
 
I have the idea this Mister Smith is not entirely a human being