Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 1. 10. 2016, 01:12:14 delete
e-mail:
 
Ahoj, jenom kompletuju sbírku
Jméno: Winterson 30. 9. 2016, 00:40:53 delete
e-mail:
 
Zdravím. Čéče, to už jedete ve výměně krabic? Teď mě tak mrzí, že jsem jich tolik vyházel :/ Ach jo. Ale zas tak starý kousky jsem neměl aby za to stály.
Jméno: flash 29. 9. 2016, 22:36:00 delete
e-mail:
 
Quake 2 tam asi nebude, je tam jen ctyrka a bez krabice. Ale kdyby se objevil budu na tebe pamatovat. Asi pred pul rokem se tam u nas objevil clovek co mel krabici od televize plnou starych PC her. Pul hodiny jsme to prebiral, ale ukazalo se nektere z nich jsou proste pro nas nezajimave a tak sjme vybral jen neco. jenze ten clovek trval na tom ze bud to proda vse nebo nic a chtel proste penize i za hry co by jsme nechteli ani zadarmo. nakonec odesel se vsema hrama pryc, ze to proda jinde. Ten quake 2 tam byl, takze sance na to ze se objevi tu urcite je..ale musi k tomu jeste byt dobra konstalace hvezd a tak dale, nekdy to ze nekdo tu hru nebizi nestaci
Jméno: Elemir 29. 9. 2016, 22:14:22 delete
e-mail:
 
Kdybys tam flashi vyštrachal někde ještě tu krabicovku Quake II, co jsem jí tak zarputile odmítal koupit, bylo by to úplně geniální ... Tohle bylo opravdu perfektně načasované. Jako jiní jsem vlastníkem EN verze Shadows over Riva, ale ty české krabicovky jsou prostě něco extra a to nejen kvůli té lokalizaci. My jsme tomu prostě dokázali vdechnout něco navíc. Škoda, že se tohle postupem času vytratilo. Dovolím si tvrdit, že v tomhle jsme se v pohodě dotahovali na němce a poláky.
Jméno: flash 29. 9. 2016, 21:16:05 delete
e-mail:
 
ja mu porad rikam ze by mel davat k tem svojim balikum navod jak se do nich dostat
Ale je fakt ze se skoro nikdy nestalo ze by nekomu dorazil balik a obsah byl nejak poskozen, asi vi co dela. Kazdopadne taky diky a jsem rad ze transakce probehla uspesne
Jméno: Elemir 29. 9. 2016, 21:05:18 delete
e-mail:
 
A taky to zabalil pečlivě, chvilku jsem přemýšlel, jak se do toho dostat Je mi jasné, že ho ta krabice s PC hrou musela pálit v rukách, možná proto měl ten zatvrzelý výraz
Jméno: flah 29. 9. 2016, 20:35:09 delete
e-mail:
 
Tak fajn, kolega zarytej konzolista co dela u nas postu to balil z velmi tvrdym vyrazem v obliceji
Jméno: Elemir 29. 9. 2016, 09:36:45 delete
e-mail:
 
Dneska jsem si balík vyzvedl, ještě jednou díky. Koukal jsem na tu příručku a první polovina mi obsahově přijde právě jako manuál, takže extra manuál k tomu možná asi opravdu ani nebyl. Ono je to možná i kvůli tomu, že hra obsahuje online nápovědu, což jsem omylem stiskem nějaké kombinace kláves spustil Jinak krabice je hezky zachovalá.
Jméno: Elemir 23. 9. 2016, 20:49:14 delete
e-mail:
 
Díky, dorazilo to Odpověď máš na mejlu.
Jméno: flash 23. 9. 2016, 20:07:56 delete
e-mail:
 
Poslal jsem to na ten mail co byla soutez o Heroes 7, predpokladam ze je tvuj, pokud neni tak mi nekam napis kam to poslat ty obrazky.
Jméno: Elemir 23. 9. 2016, 15:30:30 delete
e-mail:
 
Ok
Jméno: flash 23. 9. 2016, 12:16:35 delete
e-mail:
 
Ted momentalne nemam, mam ji jeste v praci, ale nafotim to a nejak ti ty fotky dorucim behem dneska/zitrka.
Jméno: Elemir 23. 9. 2016, 05:49:23 delete
e-mail:
 
A nemáš náhodou foto té krabicovky flashi? Asi bych měl zájem.
Jméno: flash 22. 9. 2016, 21:13:51 delete
e-mail:
 
Kdyby mel nekdo zajem o krabicovku Stiny nad Rivou, ta co vysla u nas myslim s ceskym dabingem tak dejte vedet nejak sem. Soucasti baleni je prirucka a dve oboustrane mapy. Disk se hrou je v kvalitnim stavu. Cenu spis nabidnete sami, pokud budete mit zajem, lze zaslat po cele republice.
Jméno: Yuyana 20. 9. 2016, 14:51:44 delete
e-mail:
 
Myslela jsem, že toužíte mě nevidět, tak nejsem vidět.
Jen si tu v klidu a v míru seženu ty soubory, co potřebuju, protože mi je hodnej virus smazal, a zase půjdu, flash si mě ani nevšimne.
Jméno: Yuyana 20. 9. 2016, 14:47:39 delete
e-mail:
 
Spíš plný zuby.
Jméno: Adam23 19. 9. 2016, 18:50:00 delete
e-mail:
 
Yuyanu jsem tu dlouho nevidel, asi ma kotatka nebo stenatka?
Jméno: Adam23 19. 9. 2016, 16:50:00 delete
e-mail:
 
Studentum zdar
Jméno: JCMurphy 19. 9. 2016, 10:03:21 delete
e-mail:
 
tak se hlásím z univerzitní knihovny... jsem zase na škole... zase VFU, leč tentokrát asi jenom na tři roky na bakaláře na oboru Ochrana a Welfare zvířat (protože nedělám mezi zvířaty rozdíly... dneska když jsem jel do školy, tak tam byly obrázky štěnátek a koťátek a vedle nich kuřátka a selátka s nápisem: proč některá milujeme, zatímco zbytek jíme... a já bych si dal cokoliv, celý je to o tom jestli s tím žijete .......... a taky proto, že už nejsem nejmladší a stát nemá rád starý studenty... a můj bratr taky ne... i když... na něj sere pes...)

jinak já teď hraju Guild Wars 2, tak proto tu už tak často nepíšu, je to geniální hra mých snů...
a chodí tu ještě Yuyana?...
Jméno: Richmond 18. 9. 2016, 08:03:14 delete
e-mail:
 
Uran: Diky moc za overeni.