tak se hlásím z univerzitní knihovny... jsem zase na škole... zase VFU, leč tentokrát asi jenom na tři roky na bakaláře na oboru Ochrana a Welfare zvířat (protože nedělám mezi zvířaty rozdíly... dneska když jsem jel do školy, tak tam byly obrázky štěnátek a koťátek a vedle nich kuřátka a selátka s nápisem: proč některá milujeme, zatímco zbytek jíme... a já bych si dal cokoliv, celý je to o tom jestli s tím žijete .......... a taky proto, že už nejsem nejmladší a stát nemá rád starý studenty... a můj bratr taky ne... i když... na něj sere pes...)
jinak já teď hraju Guild Wars 2, tak proto tu už tak často nepíšu, je to geniální hra mých snů...
a chodí tu ještě Yuyana?... |