Richmond:
No jelikož jsm zvyklej na režim jak krokovací tak realmový, tak jsem byl vykolejen a "svázán" pouze krokovacím systémem, což mi uplně nesedělo a hlavně to byl pro mě asi největší zápor. Celkově ta hra má něco do sebe, ale byl bych radši kdyby se hra vrátila do stylu MM VI-VIII. Takto mě totiž ani nijak extra neoslovila MM IX. Tam to dohnal český dabing, který byl hodně povedený . Procenty bych ohoditl MM X na 75%. Velký klad tam má poměrně zajímavý příběh, ale kvůli tomu jsem ochotný hru vytáhnout ještě tak 1-2x, ale víckrát asi ne, tak jako MM IX. Takovou MM VI-VIII, hraju takřka dokolečka jak moula. Udělat tomu nový facelift s novým příběhm, přičemž zachovaz všechny aspekty hry, kupuji hru okmažitě .
Elemir:
Mě to tahle zlobí jen u toho klerika Takový Golden Touch, je fajn věc, když pak člověk má plné inventáře nepotřebného harampádí
Nicméně objevil jsem další "problém".
Jelikož marodím, trošku jsem se zasekl dlouho do noci až k ránu u hry . "Problém" nastal v Chrámu měsíce ve Svobodném přístavu. Nejde mi získat +5 bodů k vlastnostem za správné pořadí oltářů v chrámu, zkoušel jsem i podle návodu za boha to nejde. Pro případ, že by někdo věděl, mam ještě jeden save, před vstupem do chrámu a můžu zkusit jinou variantu splnění  |