Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 10. 11. 2016, 06:35:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Remake vynikajícího RPG Realms of Arkania: Star Trail vychází v early accessu - doufal jsem, že se tohle po tom fiasku s remakem prvního dílu nikdy nestane, ale bohužel. Jsem zvědav, kolik si za to řeknou. | |||
| Jméno: | flash | 9. 11. 2016, 21:57:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| no jo, buran, nebo militantni dama z vyssi tridy, osobne sem mozna radsi za toho donalda i kdyz to je takove z deste pod okap. | |||
| Jméno: | Adam23 | 9. 11. 2016, 18:14:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak si přece zvolili Donalda, vidim jisté paralely s Milošem... | |||
| Jméno: | Adam23 | 3. 11. 2016, 13:56:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
Že bych zas něco koupil, mam tam asi 25 her, na který jsem ani nesáhnul ![]() |
|||
| Jméno: | Richmond | 31. 10. 2016, 07:51:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
píšu blbosti PoE jsem koupil ve slevě na Gogu nikoliv na Steamu, holt pondělí ráno. |
|||
| Jméno: | Elemir | 30. 10. 2016, 18:31:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
Xzone připravuje do prodeje limitku RPG Tyranny, viz Tyranny - Limited Special Edition. Cena je dost slušná, obsah jakbysmet. Drobnou vadou na kráse je jen kombinace EN/PL, což bylo tuším i u dobrodružné edice Pillars of Eternity (PoE AE), kterou jsem si nechal ujít. Tyranny mě sice zrovna neláká, ale Planescape Torment si taky musel pár let počkat Mnohem horší je, že se jedná o Steam verzi, právě kvůli tomu jsem PoE AE nekupoval, nehledě na to, že mám PoE v Champion Edici na GOG.
ad GOG) mě přijde, že zlom v nabídce nastal v době, kdy se tam začaly hojně nabízet veškeré indie hokus pokusy. Potom přišly novodobé AAA tituly a nyní to směřuje ke klasickému obchodu. Spíš se obávám, aby nezačali upouštět od stávající podpory starých her, protože v tomhle jsou opravdu dobří. GOG verze her už se v některých případech staly standardem. |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 26. 10. 2016, 19:05:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Omlouvám se za spam, ale
Ahoj Jak jsem se včera koukal s rodinou na ordinaci v růžové zahradě, kde mladý Mázl provedl (jako student druhého ročníku medicíny) bezproblémovou koniopunkci, tak jsem si vzpomněl na seminář, kde nám promítali dost bláznivé, přesto poučné video se Sandrou Bullock. https://www.youtube.com/watch?v=bHasd-Uj4Mo Jestli máte chuť, podívej te se... Prostě někdy v tom seriálu vysílají takové odborné zhovadilosti, až to mlátí dveřma... |
|||