To bude určitě ono, 5770 má se stíny problém, takže jestli je medium nastavení využívá více, je to jasné. Je to prostě první věc, kterou musím v hrách vypínat.
Jinak na první pohled to u mě vypadá hodně podobně, akorát třeba při pohledu na zbroj strážce je vidět rozdíl a rozdíl mi přijde i při pohledu na vegetaci. Není to vysloveně žádné terno, ale je to vidět. Pokud by šlo i stínování jak má, bude to určitě o dost lepší. Hlavně jsem si nevšiml těch nesmyslných odlesků jako od nablyštěné podlahy, co byly původně všude.
Absence češtiny asi zamrzí, ale Bloodmoon jsem byl schopný taky hrát v aj a to hned napoprvé, takže tohle nebude o nic jiné. Výhoda je, že tu hru znám, ostatně si nemyslím, že to přiláká zrovna nováčky, takže je to spíše jen o zvyku.
Edit: pokud funguje původní čeština, pak vlastně není vůbec co řešit ;) |