Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Winterson | 20. 1. 2017, 20:05:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Připravte blinkací pytlíky, bude to ošklivé:
http://www.hrej.cz/novinky/2017/01/20/ubisoft-ozna ... |
|||
| Jméno: | flash | 14. 1. 2017, 01:00:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
40/50..plno tech obrazku si pamatuju ze starych hernich casopisu..ne ze bych to vsechno hral![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 13. 1. 2017, 12:25:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak MM6 prostě JE návyková, nehledě na věk a počet odehrání, se stačí zeptat Yuyany ![]() |
|||
| Jméno: | Vladimir | 10. 1. 2017, 23:43:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| děkuji mooooc nakonec sem investoval 9 eur a hru si stáhl dle vašeho návodu zde..
https://www.gog.com/ a už paříííííííím....bude dlouhááááá noc ))) |
|||
| Jméno: | Vladimír | 9. 1. 2017, 19:08:14 | ![]() |
| e-mail: | bizuterie(tečka)eve(z)seznam(tečka)cz | ||
| Krásný den všem...
Kdysi jsem mraky hodin strávil u Might and Magic VI - The Mandate of Heaven Rád bych si to zopakoval....instalační cd mam z časáku LEVEL...ale prosím co udělat a jak to spustit na WINDOWS 10..díky za radu... pokud možné po lopatě...)) Moooc děkujííííí Vladimír |
|||
| Jméno: | Elemir | 9. 1. 2017, 06:49:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
23, dost mi toho vůbec nic neříkalo a často jsem tipem šlápl hned vedle ![]() |
|||
| Jméno: | Richmond | 8. 1. 2017, 16:35:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
Opět jedna anketa na DOS hry
39/50 |
|||
| Jméno: | Richmond | 6. 1. 2017, 20:48:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zajimavé, já v té době naopak adventury hrál nejvíc než mě naplno uděřily rpgčka ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 3. 1. 2017, 22:07:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Kvíz 16/20 ale hrál jsem z nich jen Dunu, Prehistorika, Wolfa a Warcrafta. | |||
| Jméno: | Adam23 | 3. 1. 2017, 22:02:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
Šťastný Nový rok opožděně ode mne, a jsem rád že Elemir´s Page pokračuje ![]() |
|||