Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 7. 2. 2017, 11:08:26 delete
e-mail:
 
Ahoj, zkus to napsat spíš do fóra pod topic o D:OS.
Jméno: Uran 7. 2. 2017, 09:28:23 delete
e-mail:
 
Hoj. Neznáte nějaké stránky kde se dají stáhnout savy z her.

Případně jestli někdo má tak save těsně před koncem D:OS - EE.

Dík.
Jméno: Elemir 7. 2. 2017, 06:33:09 delete
e-mail:
 
Já se zasekl hned na první - že je to Indiana Jones jsem poznal, ale když jsem viděl odpovědi, tak mě zamrazilo Ani jeden díl jsem kupodivu nehrál, ale trefil jsem to podle propriet inventáře. Druhá hra byla někde z prostředku, ale už nevím, co to bylo. Tohle už je úplně mimo mě. Některé obrázky mi něco říkaly, ale to je spíš jen záblesk vzpomínek ze čtení časopisů a webů, anebo už se mi to i míchá

Přemýšlel jsem, jak by to dopadlo, kdybych třeba hádal kvíz ze současných her a asi by to taky nebyla žádná sláva.
Jméno: JCMurphy 6. 2. 2017, 23:13:11 delete
e-mail:
 
tak jsem měl jedno správně... jenže já ani jednu z těch her neznám
Jméno: Elemir 6. 2. 2017, 22:03:30 delete
e-mail:
 
Zkoušel jsem ho už ráno a výsledek mě donutil o tom raději pomlčet ... 2
Jméno: Ivo 6. 2. 2017, 19:20:56 delete
e-mail:
 
KVÍZ: Poznáte podle obrázků staré hry pro MS-DOS? Těžká verze - http://bonusweb.idnes.cz/kviz-poznate-podle-obrazk ...
Jméno: Elemir 6. 2. 2017, 13:03:10 delete
e-mail:
 
Ono dost záleží na tom, jak se to tu zrovna namixuje. Co odešla Yuyu, tak máme o tahouna Knihy návštěv méně Teď spíš jede to fórum.
Jméno: Adam23 5. 2. 2017, 12:01:04 delete
e-mail:
 
Tak debaty se přesunuly na fórum, mám dojem.
Jméno: JCMurphy 4. 2. 2017, 14:25:09 delete
e-mail:
 
fuu... jsem tu nebyl už nějakej ten měsíc, leč tentokrát jsem byl zdravotně v relativním pořádku... stalo se tu něco zajímavýho?

jinak od srpna hraju Guild Wars 2: Heart of thorns a od listopadu jsem začal chodit do Alberta na brigádu, takže času moc nemám, ale zase jsem si mohl koupit cajon tak seru okolí "třískáním" do bedny
Jméno: Elemir 1. 2. 2017, 07:57:20 delete
e-mail:
 
A už to začíná, po aktualizaci Firefoxu se mi některé stránky se SSL certifikátem přestaly otevírat, neb byl certifikát "údajně" zneplatněn. Přitom se všichni dušovali, že k újmě nepřijdou ani ti, kdo si nechali certifikát vystavit od pochybného čínského registrátora. Ale to je jedno, mě se jen strašně líbí, že jsem nedostal ani možnost na ty stránky kouknout a to bez ohledu na to, co si Firefox myslí. MS Edge s tím problém nemá.
Jméno: Elemir 30. 1. 2017, 10:29:12 delete
e-mail:
 
U nás se kupodivu sníh taky drží, ale v těch mrazech se mi moc nikam chodit nechce. Slunečno bylo navíc jen pár dní a zrovna když jsem byl v práci
Jméno: Winterson 30. 1. 2017, 08:51:18 delete
e-mail:
 
Už tady bydlím asi patnáct let a pořád je co objevovat Konečně po čtyřech letech napadl sníh tak jsem prostě musel vyrazit do terénu a fotit Navíc mi prostě přišlo že se ta hudba k zimní krajině hodila.
Jméno: Elemir 30. 1. 2017, 08:43:27 delete
e-mail:
 
Kdysi dávno jsme byli na rekreaci u Křivoklátu a před pár lety jsme pak ještě objížděli výlety kolem Rakovníka, takže jsem si na tu krajinu vzpomněl.
Jméno: Winterson 30. 1. 2017, 08:23:20 delete
e-mail:
 
Video z kamery bylo úplně ztišené, takže co jsi slyšel byl hudebněambientní soundtrack ze samotné hry Je to v okolí Nového Jáchymova, ty jsi tam někdy byl? Děkuji že sis udělal čas a podíval se na to
Jméno: Elemir 30. 1. 2017, 07:47:17 delete
e-mail:
 
Hezké, akorát u toho videa jsem měl v první polovině pocit, že tam pořád slyším potok Ale jinak dobré i jako poznávačka - ten les mi byl docela povědomý, tak jsem pak koukl, kam odkazovala značka a nebyl jsem daleko
Jméno: Winterson 30. 1. 2017, 00:16:57 delete
e-mail:
 
Hudba z MM6 je opravdu inspirativní. Stačí vzít foťák (nebo kameru) a vznikne toto:

https://www.youtube.com/watch?v=NOc3mUfFh_0

https://www.youtube.com/watch?v=1xYPEmM5iE4
Jméno: flash 28. 1. 2017, 21:56:17 delete
e-mail:
 
tady
https://www.gog.com/game/might_and_magic_6_limited ...
Jméno: Markéta 28. 1. 2017, 18:53:52 delete
e-mail:
 
prosím dá se někde třeba i online sehnat tato hra,budto 6 nebo i 7? Děkuji
Jméno: Elemir 20. 1. 2017, 22:18:17 delete
e-mail:
 
Mno, takže na tom bylo něco pravdy, nápis Might & Magic: Showdown se objevil na jednom plakátu ve Watch Dogs 2, akorát se to spíš považovalo za vtip. Tedy on to vlastně vtip je, akorát se mu nedá zasmát, tahle hra je vyslovená tragédie. Kdyby to alespoň vydali jen na mobily, ale tak třeba si to zájemce najde. Já to v tichosti přejdu, jakoby to ani neexistovalo
Jméno: flash 20. 1. 2017, 20:19:54 delete
e-mail:
 
Tak to jiste udelaji vsem fandum MaM radost, s timhle paskvilem, pitomci..