Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Uran | 7. 2. 2017, 09:28:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hoj. Neznáte nějaké stránky kde se dají stáhnout savy z her.
Případně jestli někdo má tak save těsně před koncem D:OS - EE. Dík. |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 6. 2. 2017, 23:13:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
tak jsem měl jedno správně... jenže já ani jednu z těch her neznám ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 6. 2. 2017, 22:03:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zkoušel jsem ho už ráno a výsledek mě donutil o tom raději pomlčet ... 2 ![]() |
|||
| Jméno: | Ivo | 6. 2. 2017, 19:20:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
| KVÍZ: Poznáte podle obrázků staré hry pro MS-DOS? Těžká verze - http://bonusweb.idnes.cz/kviz-poznate-podle-obrazk ... | |||
| Jméno: | Elemir | 6. 2. 2017, 13:03:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ono dost záleží na tom, jak se to tu zrovna namixuje. Co odešla Yuyu, tak máme o tahouna Knihy návštěv méně Teď spíš jede to fórum. |
|||
| Jméno: | Elemir | 30. 1. 2017, 10:29:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
U nás se kupodivu sníh taky drží, ale v těch mrazech se mi moc nikam chodit nechce. Slunečno bylo navíc jen pár dní a zrovna když jsem byl v práci ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 30. 1. 2017, 08:43:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Kdysi dávno jsme byli na rekreaci u Křivoklátu a před pár lety jsme pak ještě objížděli výlety kolem Rakovníka, takže jsem si na tu krajinu vzpomněl. | |||
| Jméno: | Winterson | 30. 1. 2017, 00:16:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hudba z MM6 je opravdu inspirativní. Stačí vzít foťák (nebo kameru) a vznikne toto:
https://www.youtube.com/watch?v=NOc3mUfFh_0 https://www.youtube.com/watch?v=1xYPEmM5iE4 |
|||
| Jméno: | flash | 28. 1. 2017, 21:56:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| tady
https://www.gog.com/game/might_and_magic_6_limited ... |
|||
| Jméno: | Markéta | 28. 1. 2017, 18:53:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
| prosím dá se někde třeba i online sehnat tato hra,budto 6 nebo i 7? Děkuji | |||
| Jméno: | flash | 20. 1. 2017, 20:19:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak to jiste udelaji vsem fandum MaM radost, s timhle paskvilem, pitomci.. | |||