Taky si nějak nevybavuju, že bych kdy koupil hru, která by byla vysloveně špatná, abych té koupě zalitoval. Tam, kde jsem měl pochybnosti, jsem prostě počkal na slevu, takže nemám důvod litovat. Novinky kupuju zřídkakdy a většinou u nich jdu na jistotu. KS byla taková chvilková slabost, kdy jsem podlehl hype Spouštění her je jinak kategorie sama o sobě, proto jsem se nakonec rozhodl pro sedmičky.
Obecně mám taky raději vývoj, kde vím jen minimum informací a je hezké vidět, že se k tomu začínají některá studia znovu vracet. Před release hry sice občas pořádná masírka nastane, ale tomu už se zabránit nedá. Crowdfunding je v tomhle ovšem jiný, u něj se předpokládá, že studio bude komunitu do vývoje různě zatahovat a bude jí udržovat informovanou. Stretch goals jsou věc, na kterou se naštěstí nedá spolehnout  |