Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | flash | 2. 3. 2017, 21:18:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Kdy jsme neco vykopali? Ja koukam jak blazen co to juju povida. Kde na to prisla? Jestli jsem nekdy rekl neco co mohlo vypadat tak jak rika tak si na to nevzpominam. Dohadovali jsme se o necem mockrat, ale ze z toho bude takovahle afera..
Se omlouvam jestli jsme rekl neco co se mohlo dotknout, ale je treba si uvedomit ze me bude 50 a nelze pocitat s tim ze mam zajem na tom nekoho internetove vystrnadit, je treba me brat s rezervou, pac veci vidim dost primocare a kolikrat reknu neco bez potreby chdoit kolem horke kase
kazdopadne kviz...ja 9/11 http://bonusweb.idnes.cz/kviz-poznate-podle-obrazk ... |
|||
| Jméno: | petstr | 1. 3. 2017, 23:15:37 | ![]() |
| e-mail: | petstr(z)email(tečka)cz | ||
| Minulý týden jsem rozjel GOG verzi naprosto bez problémů. | |||
| Jméno: | Rengo | 1. 3. 2017, 11:30:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hral jste nekdo nekdy mm6 na win10? Mam nejaky problem spustit vubec setup na instalaci | |||