No vidíte, byl výpadek, a já to ani nevim :-D.
flashi, na věku přeci nezáleží, to bys měl ve svym věku už vědět :-p.
Tady nejde o nějaký vystrnazování, spíš má člověk pocit, že s některejma lidma narážim ať řeknu cokoliv, a pak už jako nemám co říct :-D. Pak člověk vnímá jakousi nevraživou atmosféru. Co si budeme nalhávat, jsme lidi s velmi různejma zájmama. Tak jsem se odešla vykecávat jinam, kde lidi žerou stejný věci jako já . + samozřejmě realita. Brzo to skončí, alespoň v to věřim, a pak budu zase plně internetovej člověk. Pak se uvidí.
Hry podle obrázku, hm? Jediný co jsem poznala bylo "váš prohlížeč blokuje reklamu" :-D, a fakt že blokuje. Když mi to stránky předhazujou, mám tendenci je opouštět, takže z kvízu nebylo nic. Stejně znám akorát mafii a fish fillets :-D. (A byla to mafie, že jo? Ten červenej obrázek na začátku :-D. Jsem to nikdy nehrála, ale ono to má takovej výraznej styl.)
Joo, odnastavování rychlejch kouzel je v šestce mírně neintuitivní. Škoda, že nejsou dva sloty pro rychlý kouzlo, bych klidně snesla haste na jedno tlačítko a něco útočnýho na druhý, nebo třeba v osmičce dračí dech na něco jinýho, než vysátí duše, neni nad to, když se chci healnout, lich dostane ránu, skočí to na draka, a bum!, lich v hrobečku (draci to samozřejmě přežijou, že jo).
Jinak v osmičce rychlí kouzla bezvadná věc, lítání od prvního levelu, no neber to.
Když jsem hrála mm6 poprvé, tak jsem měla totálně vyeditovaný postavy, na rychlym kouzlu dračí dech, a porád jsem chcípala a nechápala proč :-D. To víte, moje první hra, c64 hry nepočítaje . Angličtina skill 0, a já jsem navíc takovej berzerker :-D.
Ach, nostalgie. No, užili jste si mě, vít, že jsem na vás nezapoměla, a teď si zas odskočim. |