Docela mě překvapilo, kolik lidí šlo i do bonusů. Předobjednal jsem si příručku ze sběratelky a pár dní na to byla vyprodaná. Když se pak objevila další várka, tak zanedlouho to samé. Přitom je to knížečka skoro za tisíc. Když vezmu, kolik lidí v diskuzi pod hrou hlásalo, že Andromedu nikdy, tak je ten kontrast docela úsměvný
Hlavně se mi na tom všem líbilo, jak jsem se trefil v odhadu nálad. Nejprve se kritizovala absence češtiny, až to nakonec skončilo tím, že tahle hra si díky pochybné kvalitě vlastně češtinu nezaslouží. A pak se lidi diví, že jim EA na lokalizaci prdí.
Kvalitu Andromedy si posoudím sám až po řadě odehraných hodin, klidně se může stát, že mi to nesedne, ale to co proběhlo na základě několika gameplayů a trialu, bylo až hysterický. Animace? Jakoby původní trilogie byla v tomto ohledu něco extra, obzvláště všechny ženské s vykulenýma očima obrácenýma div ne v sloup. Příběh? Tak hlavně že se každýmu líbil konec trilogie, že? Od tohohle čekám něco na způsob Star Treku, což mi vůbec nevadí. |