Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 25. 3. 2017, 13:28:34 delete
e-mail:
 
http://planescape.com/ ... pravým tlačítkem si dejte zobrazit zdrojový kód a přeložte si obsah položky secret (hexa2ascii).
Jméno: Winterson 25. 3. 2017, 08:48:45 delete
e-mail:
 
Elemir: S tím StarTrekem jsi se docela trefil. Máš tam příruční scanner a všechno to zjišťování opravdu připomíná trikordér z ST.
Přežil jsem všechny Dragon Age a Mass Effecty (na který se taky snesla vlna kritiky, ale mě prostě bavily). Takže nevidím důvod proč by mě neměla bavit Andromeda
Jméno: Elemir 25. 3. 2017, 06:29:59 delete
e-mail:
 
4Yuyana: na PC je to letos trošku slabota, ale zlomyslně bych tě poslal odehrát alespoň kousek z Numenery Docela by mě zajímalo, jak se na ní jako fanoušek PT budeš koukat.
Jméno: Elemir 25. 3. 2017, 06:25:47 delete
e-mail:
 
Docela mě překvapilo, kolik lidí šlo i do bonusů. Předobjednal jsem si příručku ze sběratelky a pár dní na to byla vyprodaná. Když se pak objevila další várka, tak zanedlouho to samé. Přitom je to knížečka skoro za tisíc. Když vezmu, kolik lidí v diskuzi pod hrou hlásalo, že Andromedu nikdy, tak je ten kontrast docela úsměvný

Hlavně se mi na tom všem líbilo, jak jsem se trefil v odhadu nálad. Nejprve se kritizovala absence češtiny, až to nakonec skončilo tím, že tahle hra si díky pochybné kvalitě vlastně češtinu nezaslouží. A pak se lidi diví, že jim EA na lokalizaci prdí.

Kvalitu Andromedy si posoudím sám až po řadě odehraných hodin, klidně se může stát, že mi to nesedne, ale to co proběhlo na základě několika gameplayů a trialu, bylo až hysterický. Animace? Jakoby původní trilogie byla v tomto ohledu něco extra, obzvláště všechny ženské s vykulenýma očima obrácenýma div ne v sloup. Příběh? Tak hlavně že se každýmu líbil konec trilogie, že? Od tohohle čekám něco na způsob Star Treku, což mi vůbec nevadí.
Jméno: Winterson 25. 3. 2017, 00:28:49 delete
e-mail:
 
Jak jsem už říkal, konečně jsem se dostal do "objevovací" části Mass Effectu a naprostá spokojenost!
Jméno: flash 24. 3. 2017, 20:50:24 delete
e-mail:
 
Andromeda se prodava krasne, meli jsme ji vyprodanou hned prvni den. A u hodne lidi co si to kupovali jsem zaregistroval takzvany efekt ,,je mi to vsechno jedno hlavne me uz tu hru prodejte,, pricemz se jim divoce lesknou oci.
Odehral jsem asi 6 hodin zatim a prijde mi to fajn.
Jméno: Yuyana 24. 3. 2017, 18:36:55 delete
e-mail:
 
To já v mm8 vždycky volim celou partu... ne, kecám, teď naposled jsem nesólovala, jela jsem klasicky lich/draci. Je to slabší než jeden lučištník, ale člověk má ty čumáčky rád, že :-D.

Koukám, že tu všichni hrajete něco novýho, asi si opíšu názvy a půjdu na průzkum. RPGčka já ráda, už mi to střídání mm a DA leze na mozek.
Jméno: Elemir 24. 3. 2017, 13:26:25 delete
e-mail:
 
Jenom ještě k té nefunkčnosti odkazu u Sergeje, ona je to novější záležitost. Pár dní zpět to zrovna probíral na Celestial Heavens. Důvodem jsou nějaké problémy s limity na Dropboxu. Zatím zvažuje, co použít jako náhradu, takže časem to snad bude zase 100% funkční. Nicméně tím pádem k tomu nemám přístup ani já. Pokud by se ti chtělo, pošli mi ten soubor prosímtě na mail.
Jméno: Elemir 24. 3. 2017, 11:39:35 delete
e-mail:
 
4ZecK: Ahoj, nepřehlédl Na stránkách tu není a pravděpodobně ani nebude, neboť se nejedná o patch, ale o modifikaci. A zrovna k téhle mám jaksi negativní vztah. Každopádně budu modifikace doplňovat, tak na ní možná taky dojde řada.

4Winterson: mě to čeká až příští týden, zatím není zásilka stále kompletní. Podle mě se plno lidí jen svezlo na vlně negativity, protože je to dneska strašně moderní. Prodeje podle všeho ukazují, že o hru je značný zájem i tak (drobná poznámka k tomu padla na Zingu, který je teď vlastněn Xzone). Jako obvykle bude ta skupinka křiklounů hodně malá, jen je prostě o to více slyšet.
Jméno: ZecK 24. 3. 2017, 10:40:20 delete
e-mail:
 
Ahoj, je tady na stránkách někde ke stažení patch MM8 Choose party? Hledal jsem to na stránkách Rozhenka, ale odkazy nejsou funkční. Instaloval jsem Windows 10 64-bit, MM6-8 na tom s Grayface patchi běží. Nakonec jsem ho objevil ve svých starších zálohách, ale možná by stálo za to, ho dát i sem do sekce ke stažení. Jestli jsem ho přehlídnul, tak se omluvuju
Jméno: Winterson 24. 3. 2017, 10:38:23 delete
e-mail:
 
Včera přišel Mass Effect: Andromeda. Protože to bylo vyhypovaný tak spousta lidí říká, že je to zklamání. Naopak já nic neočekával a pro mě je to bezvadná hra. Pravda, hraju to na XOne (ale hra o sobě je "gaučovka") - neplánuju upgradovat PC ještě několik let a ovládání schopností je trošku prstolomné (LB / LB+RB/ RB pro schopnosti) a ještě vůbec ovládání, ale dá se na to zvyknout. Menu jsou trošku nepřehledná a přeplácaná. Když se potom dostanete do hry...ano, JE to Mass Effect. Upřímně vítám změnu vesmírného hrdiny na vesmírného objevitele.
Jméno: Elemir 24. 3. 2017, 08:08:31 delete
e-mail:
 
Hm, našel jsem údaj 39 hodin, s tím jsem opravdu nepočítal

Pročetl jsem si i část manuálu, než jsem dorazil k systému levelování. Jsem zvědavý, jak to bude vypadat v praxi. Jestli je to tak dlouhé a levelů postavy je opravdu jen 10, tak se nedivím, že v tom gameplay nešlo nic z toho vidět. Ve finále to bude mít s The Keep společného více, než jsem si původně myslel, tedy až na tu délku.
Jméno: Richmond 23. 3. 2017, 16:26:57 delete
e-mail:
 
Pravdu díš. To za víkend asi nebude
Jméno: Winterson 23. 3. 2017, 16:23:22 delete
e-mail:
 
Anvil of Dawn je SAKRA dlouhej dungeon.
Jméno: Richmond 23. 3. 2017, 13:41:48 delete
e-mail:
 
Anvil of Dawn je čistokrevnej dungeon s realtime souboji, žádnej Heretic.
Jméno: Elemir 23. 3. 2017, 13:40:01 delete
e-mail:
 
Jsem na to zvědav, Anvil of Dawn tu mám zaškatulkovaný jako akční počin (podobně jako Hexen nebo Heretic) a koukal jsem, že DJ to vede pro změnu jako RPG. Dříve jsem si myslel, že by to mohl být dungeon, ale po nějakém gameplay jsem začal váhat, takže se rád přesvědčím o opaku. Podle všeho by to mělo vyjít akorát na víkend, což je ideální. Jen tomu teď uvolnit těch 500 MB místa

O Ravenloftu jsem vždycky slýchával spíše formou vzpomínky, když někdo něco recenzoval nebo se vyjadřoval k tématu, občas o něm šlo slyšet i u diskusí o Bioware hrách, ale byly to vždycky takové osamělé hlasy. Když však došlo třeba na Beholdery, tak u těch se diskuse spustila hned. Možná za to mohla právě ta obtížnost.
Jméno: Richmond 23. 3. 2017, 07:29:26 delete
e-mail:
 
Jo první Ravenloft. Ale lehký to asi nebude, jsou tam prý potvory, co vysajou nenávratně level i dva. Ale nejvíc se těším na tu atmosféru, která je všude chválena. Zvláštní je, že hra měsíce Score, ale moc lidí to nehrálo (včetně mne, i když jsem to kdysi jen zkoušel).

Anvil of Dawn se dá dohrát bez návodu, není to příliš obtížná hra. akorát ty 3D pasáže tam jsou dost matoucí a divné.
Jméno: Elemir 22. 3. 2017, 22:52:33 delete
e-mail:
 
Na Andromedu můžu asi na dalších pár dní zapomenout, takže si pobyt v práci asi zpříjemním Anvil of Dawn The Keep mě na tuhle hru docela naladilo a začátek mě docela nadchnul. Ostatně Anvil of Dawn mám v plánu už hodně dlouho. Bude to další příjemný odpočinek

Myslíš Ravenloft? Na ten se taky už dlouho chystám, mě to z té série Gold éry D&D her bylo doporučováno jako nejschůdnější a nejzajímavější (Beholdery teď záměrně vynechám). Byť já bych raději nejprve dojel konečně Dark Suny.
Jméno: Richmond 22. 3. 2017, 21:52:16 delete
e-mail:
 
Elemir: Já zas o vikendu konecne doma, takze rozjizdim dalsi staresinku a zapasim s touhou uz konecne si vytvorit ty 2 postavy (bohuzel ani po prelouskani manualu nevim, koho vzit)
Jméno: Elemir 21. 3. 2017, 18:35:18 delete
e-mail:
 
Mno, to já si asi nakonec počkám. Průvodce nejspíše nedorazil za včasu, takže mi z Xzone ještě nepotvrdili odeslání. Čekal jsem, že oboje dorazí zítra a ve čtvrtek tím pádem ušetřím čas a budu moci rozjet hru už od rána. Takhle budu přinejlepším čekat teprve balík :(