Ano, posedlost, když se podívaš na Simsy, tak tam je to vidět zcela zřetelně... A to ta hra nejde hrát dýl než jedno, dvě odpoledne :-D. U DA jsem strávila docela dost času, když neni wowko, je to docela dobrá náhrada.
Bratr, velkej fanda Fallouta, řekl, že si ten poslední díl zahraje, až na to budou nějaký DLCčka, protože bez toho ta hra nějak nemá smysl... Nevim, jestli už vyšlo dost DLC, aby to smysl dalo, nějakou dobu jsme spolu o tom nemluvili a já to nesleduju. Hádám, že jo, je to docela dávno .
Řikám to pořád, tyhle ochrany jsou nesmysl. Máme dvě strany programátorů, jedna kope díry, a druhá je zasypává. Mezi tim free hry rejžujou na zakoupitelnejch bonusech, který někdy ani nemaj vliv na hru.
Myslim, že ta strana co zasypává je na tom líp, protože je to, hajzlíky, určitě baví :-D.
Myslim, že u DAI jim to, myšákům, trvalo nějakej tejden, než to rozlouskli. Já to sledovala jen ze zájmu, jelikož mám hru z předprodeje, ale vždycky jsem chtěla bejt hacker, tak jsem jim držela palec :-D. |