Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 27. 3. 2017, 23:30:38 delete
e-mail:
 
tss... člověk se tu jednou podívá a je tu toho napsaný... takže...

Yuyana: to jako fakt pořád hraješ M&M/Dragon Age dokola? kolik let? a jinak já jsem dřív taky byl v RPG typickej hraničář, po boku peta, meče a hrrr do nich, ale po mé zkušenosti se skoro smrtí jsem si uvědomil, že už takhle nebudu moct nikdy blbnout, tak jsem začal právě s lukostřelbou a při larpech jsem takovej zákeřnej sviňák/roguna, kterej se nebojí si někoho oběhnout, ze zadu zapíchnout a rychle pryč (ano, uznávám, že to není čestné, ale hrdost byla první věc, kterou jsem tehdál ztratil)

flash:
jsem si vzpomněl právě na Arcanum, ale někdo to tu už zmínil... myslím ty... a Arcanum je snad jediná hra z období průmyslové revoluce (i když nevím jestli to sedí do toho období), ale je zase pravda, že se tam kombinuje s magií (leč já byl stejně vždycky neeejvětší vynálezce bhwahahaha!!!)

4d´rest:
a byl jsem dneska na poštu pro dopis, kde bylo napsaný, že státní zástupce zajistil další kolo soudu (což jsem myslel, že už není možný jak mi řekli právníci), protože ten ke kterýmu se odvolali to zjevně nezvládl když je plně osvobodil... dle důkazů prý bylo jasný, že tam nacpali víc papíru a udusávali to silněji, což šlo poznat z nabijáku... taky tam je napsaný, že když věděli, že se na mně bude mířit, tak tu zbraň neměli předávat a že za to nemůže ani vedoucí a ani to, že jsem neměl přilbu (bylo tam naspaný, že kdyby to nabíjeli tak jak oba dva celou dobu tvrdili, tak by nebyla možnost rozdrbání čelní kosti a očnice)... ale stejně je vedoucí naší skupiny strašnej (můžu používat sprostý slova?... žádám o povolení...) protože celou dobu obhajoval sebe i je, že mi prý zakázal tam chodit a převážně kvůli tomu byl i ten odvolací soud...) ten soud bude ve dvě odpoledne, tak mám sto chutí si tam zajet a dívat se jak to schytají a konečně nám uznají nějaký odškodný...
Jméno: Yuyana 27. 3. 2017, 22:34:14 delete
e-mail:
 
Válčení je fuj. Na vojně jsem nebyla, ale můj otec ano, a zanechalo to následky. V týhle oblasti mi tenhle svět nějak nedává smysl. Nesnášim to i ve hrách, chudinky bezejmený a naprosto nedůležitý jednotky, co jsou posílaný na smrt... Můž hrát Heroes 4 za hrdiny bez jednotek. To zvládám.

Ve hře jsem to vždycky já, velkej hrdina, proti zlejm démonům a monstrům (a lidem, co si budem nalhávat :-D). Pěkně osobně a raději zblízka. Paladini jsou moje č.1 classa.

Obecně nemám ráda "svinskej" boj (jedy, přepady ze zálohy, různý podrazy), ale v některejch hrách překvapivě ráda hraju za roguny. Je to hodně divný? Děsně mě bavil Thief, tiše se plížit, dělat si srandu z nepřátel... pravda, v týhle sérii člověk nemusí vůbec nikoho zabít, takže je to taková čistá roguna. Myslim, že se ráda plížim. Cítim se líp, když mě nikdo nevidí.

Strašně mě štve v DA, že se mě snažej dosazovat do vedoucí pozice. Já jsem nejspokojenější jako žoldák. Žádný rozkazy ode mě ani pro mě. Svoboda nade vše.
Jméno: flash 27. 3. 2017, 22:10:06 delete
e-mail:
 
me valceni vubec nezajima. Hram z prvni, druhe ci jakekoliv valky se vyhybam. Je to tim ze jsem byl dva roky na vojne, jeste za komunistu a zanechalo to ve mne ,,hluboke,, zazitky. Dokonce jsem po vojne prestal delat modely letadel a lodi ))
Jméno: Yuyana 27. 3. 2017, 21:47:50 delete
e-mail:
 
Mě při hře obtěžujou dvě věci. Ztráty a ovládání víc než dvou jednotek :-D. Myslim, že je uplně jasný, jakej je můj vztah ke strategiím :-p.

Já mám ráda středověk taky proto, že je tam omezená technologie. Čim míň mám ve hře nebo filmu "proč nepoužili tohle, vždyť by to vyřešilo celej problém" momentů, tim líp :-D.

Navíc pistole jsou tak neosobní styl zabíjení, že. Uplně se z toho vytrácí ten pocit lovu.
Jméno: Elemir 27. 3. 2017, 21:27:50 delete
e-mail:
 
Já třeba nemůžu na tuhle dobu dopustit i z důvodu různých FPS, třeba klasiky v podobě Hidden and Dangerous. A samozřejmě simulátory, byť tohle je věc, která mě víceméně minula, ale hodně rád bych si alespoň Red Barona střihl.

U strategií mám obecně problém výběru, ale v tomhle ohledu mám docela rád 17.-18. století. Byť spíše mi jde máchání mečem Svého času jsem si pořídil Imperial Glory, což je hodně povedená strategie po vzoru filmových bitev ve stylu Statečného srdce. Dělostřelectvo jsem zakryl šikem pěchoty a čekal, až se nepřítel přiblíží. Když se ozvalo tolik očekávané Friseur!, už jsem se těšil z masakru nepřítele. Mno, Friseur mi znělo povědomě, ale co to znamená, jsem s hrůzou zjistil ve chvíli, kdy celá moje ochranná lajna padla. Friseur = holič, ve vojenské terminologii jsou to kartáče. Ta děla za mnou nebyla pro boj zdálky
Jméno: Yuyana 27. 3. 2017, 21:27:07 delete
e-mail:
 
Kdyz nad tim tak premejslim, tak to obdobi taky nijak nemiluju. A to vcetne filmu o mafianech.
Jméno: flash 27. 3. 2017, 20:58:36 delete
e-mail:
 
Tak ja filmy a hry vidim dost rozdilne. Samozrejme filmy o gangsterech a mafianech mam rad taky, ale treba Mafii bych nehral ani za nic. tak rpg z te doby moc nebude, napada me jen settingem podobne arcanum. To rpg byl uz jen priklad na bazi kdyby, mel jsme na ymsli hry z tehle doby obecne.
Jméno: Richmond 27. 3. 2017, 19:16:57 delete
e-mail:
 
Taky mne zarazilo to obdobi 1900-1940. To jako flashi obecne nebo jen rpg? Nepamatuju se, že bych tedy hrál nějaké rpg z té doby, ale strategie mám naopak hodně rád. Nejoblíbenější je History Line 1914-1918, dodnes nedoceněná tahovka s podobným enginem jako měla série Battle Isle.
Jméno: Elemir 27. 3. 2017, 17:53:15 delete
e-mail:
 
Balíček konečně dorazil, tedy spíš jsem si pro něj musel dojít Adresa na balíčku byla nekompletní, tak alespoň že to dorazilo do správného města Za hoďku budu mít staženo, tak uvidíme, jestli to za to stálo. Příručka je jinak docela velká, je to v podstatě regulerní kniha.
Jméno: Elemir 26. 3. 2017, 21:56:28 delete
e-mail:
 
1900-1940? V oboru RPG asi ne, ale obecně mám k 30. letům vřelý vztah - Indina Jones, Hercule Poirot apod. Z her jsou do téhle doby dost soustředěné gansterky, což taky není nejhorší. Jinak samozřejmě středověk, to u mě rozhodně vítězí.
Jméno: Yuyana 26. 3. 2017, 14:51:01 delete
e-mail:
 
Ze steampunku hraju jen Thief sérii, tam mi to nevadí. Jinak jsem zastánce mečů, štítů... a občasnejch lejzrovejch pušek, holt mm :-D. Ale cokoliv posazený do modernější doby mi vadí. Pokud to teda neni závodní nebo střílečka, tam se to snese.
Jméno: flash 26. 3. 2017, 14:47:40 delete
e-mail:
 
Juju asi scifi nebere, to docela chapu. Ja zase nemam rad kdyz je hra stylizovana nekam mezi roky 1900 - 1940, a i kdyby to bylo sebelepsi rpg tak bych to taky nehral. Taky me lehce irituje steampunk, kterej tak trochu z toho obdobi vychazi. Ale scifi mam rad, takze Andromeda se mi libi
Jméno: Yuyana 26. 3. 2017, 14:44:05 delete
e-mail:
 
Oh, počkej, kamarád mluvil o novym mass efectu! Prej zrůdnost :-D. Teď mi to cvaklo.
Jméno: Yuyana 26. 3. 2017, 14:42:35 delete
e-mail:
 
Ano, posedlost, když se podívaš na Simsy, tak tam je to vidět zcela zřetelně... A to ta hra nejde hrát dýl než jedno, dvě odpoledne :-D. U DA jsem strávila docela dost času, když neni wowko, je to docela dobrá náhrada.

Bratr, velkej fanda Fallouta, řekl, že si ten poslední díl zahraje, až na to budou nějaký DLCčka, protože bez toho ta hra nějak nemá smysl... Nevim, jestli už vyšlo dost DLC, aby to smysl dalo, nějakou dobu jsme spolu o tom nemluvili a já to nesleduju. Hádám, že jo, je to docela dávno .


Řikám to pořád, tyhle ochrany jsou nesmysl. Máme dvě strany programátorů, jedna kope díry, a druhá je zasypává. Mezi tim free hry rejžujou na zakoupitelnejch bonusech, který někdy ani nemaj vliv na hru.

Myslim, že ta strana co zasypává je na tom líp, protože je to, hajzlíky, určitě baví :-D.

Myslim, že u DAI jim to, myšákům, trvalo nějakej tejden, než to rozlouskli. Já to sledovala jen ze zájmu, jelikož mám hru z předprodeje, ale vždycky jsem chtěla bejt hacker, tak jsem jim držela palec :-D.
Jméno: flash 26. 3. 2017, 14:29:23 delete
e-mail:
 
jelikoz to hra docela schytala, tak je docela mozne ze EA za tim bude chtit co nejrychleji zavrit dvere a zadna DLC nebudou, coz by me vubec nevadilo.
Co se tyce Denuva tak je hodne usmevne ze lidi treba na steamu kdyz tam vyjde nejaka hra co denuvo ma se muzou potento, ale ze leta hraji pres jine DRM je uz nezajima, a kdyz jim to nekdo rekne tak ho maji za pitomce. Ono si asi tolik nepamatuje kdyz yvsel half life 2 a povinne vyzadoval steam jakej to byl pro mnoho lidi problem a nadavalo se uplne stejne jako ted na Denuvo. Samo ne ze bych to chtel to Denuvo obhajovat, ale je mi vzsade uplne ukradene, stejne mam plno her na jinych DRM..uz to je proste fuk.
Jméno: Elemir 26. 3. 2017, 06:55:06 delete
e-mail:
 
EA je svou posedlostí do DLC pověstná, v Mass Effect jsou taky některá vytržená z hlavní hry a teprve s nimi dávají určité části smysl. DA:I jsem nakonec zakoupil ještě v GOTY, teď čekám, jak to dopadne s češtinou, ale spíš to rozehraju hezky od jedničky.

Těžko říci, jestli Denuovo opravdu plní svou roli, nebo se tím v EA (potažmo i jinde) jen uklidňují. Kdo to bude chtít zpirátit, ten si holt počká. Podle mě to procento "napravených" pirátů vlivem Denuovo bude hodně malé. Za pár měsíců to možná odstraní sami Bioware, protože za tuhle ochranu se snad platí paušálně z každéo prodaného kusu, takže jakmile začnou snižovat cenu hry, tak se jim to už nevyplatí. Poté nastoupí klasické ždímání skrze DLC
Jméno: Yuyana 25. 3. 2017, 19:43:06 delete
e-mail:
 
Stejně mám poslední DLCčko v DAI nainstalovaný jen proto, abych si mohla srovnat levely mezi mnou a nepřátelema... a to podle mě nemá co dělat v DLCčku, to mělo bejt v základní hře. Protože bez toho si člověk moc nezahraje.
Jméno: Yuyana 25. 3. 2017, 19:13:56 delete
e-mail:
 
Myslíš, že je to jako s těma hroznama, jsou moc vysoko, tak předstíraj, že jsou kyselý :-D. Taky varianta. Stejně to jednoho krásnýho dne někdo nějak upirátí, pokud za to ta ha stojí. Pirátství si vždycky najde cestu :-D. Moje víra je v týhle oblasti absolutní.

Každopádně pokud je hra dobrá, já nemám důvod za ní nezaplatit, i když... i když... Já mám třeba DA ráda, ale jsou tam věci, kvůli kterejm jsem složila slavnostní "už ani korunu" přísahu :-D, a všechny DLC jsem poctivě stáhla z torrenta. Kdyby to nemělo příběh a některý otravný NPC, tak jo, proč ne. Takže kompromis. Hra je zaplacená, to jim musí stačit. Maj dělat lepší děj. A nepředražovat DLC.

Nehrála a nehodlám. Neláká mě to. Vim, že hodně DA fanoušků to hraje, asi to špatný neni, ale nic pro mě.
Jméno: Elemir 25. 3. 2017, 17:29:38 delete
e-mail:
 
Mě u toho napadá ještě jedna věc, není ona Andromeda chráněná Denuovo? Jestli oni si někteří nekompenzují vztek, že to nemůžou upirátit a museli by holt zaplatit

4Yuyana: nikoliv, myslel jsem to naprosto upřímně, fakt Vidíš a já myslel, že si právě Mass Effect hrála.
Jméno: Yuyana 25. 3. 2017, 14:32:08 delete
e-mail:
 
Lidi co kritizujou maj tendence bejt co nejhlasitější :-D. Tak to prostě je. Ono jich neni mnoho, jen jsou uřvaný. Kolikrát hru kritizujou i lidi, který viděli jen pár obrázků, že jo.

Já třeba vesmírný hry zásadně nehraju, ale z nějakýho důvodu by mě nikdy nenapadlo jít mezi fanoušky a nadávat na každej prvek co obsahujou...


Kousek z Numery, hm? Nejsem si jistá, co to po mě chceš, máš takovej škodolibej nádech textu :-D. Bojim bojim.