Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 12. 4. 2017, 21:57:54 delete
e-mail:
 
Vy zensky preklopite poklonu v urazku, ze clovek kouka
Jméno: Elemir 12. 4. 2017, 19:42:37 delete
e-mail:
 
Živit se na YT je dneska dost těžké, protože snadno zapadne v konkurenci. Navíc zapoměl opomenout další náklady, jako je dostatečně silný počítač pro rendering, zvukotechnika apod. Dokud mu YT neumoří tyto náklady, tak se o výdělku nedá prakticky mluvit. Účet za elektřinu je podružný. Nadšení mu nechybí, takže má alespoň solidní základ, teď už to chce jen trochu toho štěstí. Mě by to za takhle mrzký peníz nestálo, proto jsem výdělek z reklam rovnou zavrhl. Ruda mě svým přednesem upřímně moc nezaujal a hlavně by měl něco udělat s tím šumem a brumem na pozadí. Kvalitně podaný a čistý přednes je podle mě dost důležitý, ostatně vím to z vlastní zkušenosti
Jméno: StriderCZ 12. 4. 2017, 13:44:56 delete
e-mail:
 
Zajímavé youtube video Rudy z Pařanského ráje s názvem
Making of Pařanský ráj - informace, finanční výsledky a jak pro vás videa vznikají

https://www.youtube.com/watch?v=8dt2r1vkPmU

Zajímavé video, se zákulisními informacemi, statistikami, včetně ceny za sledovanost (např. 1000 shlédnutí= 100 kč)

Doporučuji.

P.S. tu stokorunu berte s rezervou, je to pochopitelně daleko vyšší částka...
Jméno: Yuyana 10. 4. 2017, 21:21:29 delete
e-mail:
 
Ty se mě snažíš urazit, co? Člověk si zahraje jednou do roka mm a občas zabije pár mobek v DA, a hned po něm pojmenovávaj styly.
Jméno: Adam23 7. 4. 2017, 17:28:30 delete
e-mail:
 
6 nebo 7

Ja toho vlastně moc nenahrál, já to hrál Yuyana stylem, pár her furt dokola.
Jméno: Elemir 7. 4. 2017, 06:41:03 delete
e-mail:
 
Ač mě strategie moc nezajímají, tak 9 Populous jsem poznal, ale netrefil jsem díl. Ty 4 další ale ani náhodou.
Jméno: JCMurphy 7. 4. 2017, 00:18:11 delete
e-mail:
 
měl jsem pouhopouhých 8 bodů, ale u tří jsem na poslední moment změnil odpověď jenže stejně to byla celkově taková tipovačka...
Jméno: flash 6. 4. 2017, 22:11:43 delete
e-mail:
 
12/14...hmm..to jde
Jméno: Richmond 6. 4. 2017, 18:43:59 delete
e-mail:
 
Tak popojedeme
http://bonusweb.idnes.cz/kviz-dos-strategie-pc-0tm ...

Dal 13/14, když jsem zmotal odpověď u hry, kterou jsem přitom tenkrát dohrál.
Jméno: Elemir 30. 3. 2017, 18:33:56 delete
e-mail:
 
Díky, to je v pohodě Připravuju ještě aktualizaci The Chaos Conspiracy, tak pak vezmu při jednom.
Jméno: ZecK 30. 3. 2017, 13:53:43 delete
e-mail:
 
To Elemir: poslal jsem ti exe soubor té modifikace na e-mail. Promiń, že to tak trvalo... ale nějak jsem to zasklil...
Jméno: Elemir 29. 3. 2017, 07:36:19 delete
e-mail:
 
Vzpomínky mám oboje, jak pozitivní tak i takové ty nostalgické úsměvné, protože nic vysloveně negativního jsem nikdy nezažil. Aktivně samozřejmě nic neslavím
Jméno: Yuyana 28. 3. 2017, 21:15:27 delete
e-mail:
 
Google tvrdí, že slavíme den učitelů. Slavíte něco takovýho? Máte nějaký pozitivní vzpomínky na učitele?

Protože já ne.
Jméno: Yuyana 28. 3. 2017, 21:00:12 delete
e-mail:
 
Moře nás neporazí, jsme uprostřd pevniny. Ale fakt je, že jinak má tendenci vyhrávat :-D.
Jméno: Winterson 28. 3. 2017, 20:50:29 delete
e-mail:
 
V tomhle případě s tebou souhlasím a taky doufám že to nebude třeba.

Kdyby to bylo možný tak by nad námi vyhrály i mořský okurky (alias mořský óňo) - takže i to moře by vyhrálo.
Jméno: Yuyana 28. 3. 2017, 20:38:26 delete
e-mail:
 
Takový věci já neřvu, a nějak nehodlám.

Která strana vyhraje? Jako... proti naší republice? Eeee, kterákoliv? Zabodni prst do mapy, pokud tam neni oceán, dobrá šance, že je tam něco, co nás vyválčí jednim prdem.
Jméno: Witnerson 28. 3. 2017, 18:58:02 delete
e-mail:
 
Jo, za nějakých dvacet let budeme řvát : "Kde jsou kurva ty vojenský jednotky!". Válka je fuj, ale když jedna strana ji bere jako něco normálního a druhá strana válku odsuzuje - hádejte kdo vyhraje?
Jméno: Yuyana 28. 3. 2017, 02:06:43 delete
e-mail:
 
Krasna ukazka demence, no. Nekdy clovek fakt nevi, cim nektery lidi premejslej.
Jméno: flash 28. 3. 2017, 01:01:56 delete
e-mail:
 
ne ze bych tady chtel roznaset vojenske historky, ale kdyz tam clovek byl na te vojne tak pochopil jak strasne hloupe a pitome to cele je. teda nekdo. ne vsichni
Kuprikladu jsme meli v autoparku uskaladnene mobilni kryty ktere se zakopavali do zeme, byli obrovske a na vrchu meli velky poklop pro vstup ktery sam o sobe vazil asi 2 tuny, zvedal se samo hydraulicky. ten bunkr byl kvuli uskaladneni nepusten nejakym neradem ve forme plynu. A jednou za mesic tam museli povereni vojaci v cele s jednim lampasakem jit a ten bunkr zkontrolovat, odcerpat ten plyn a udelat revizi a pak ho zase napustit. No a jednoho dne se ozvala strasna rana, ten bunkr nevydrzel ten tlak a ten kryt odletel asi 3 kilometry do lesa kde vykacel asi 15 stromu, kdyby letel smer kasarna do baraku..no skoda myslet. Ale tim to neskoncilo. Ackoliv se jasne prokazalo ze ty bunkry jsou extremne nebezpecne porad byli v autoparku. No a jednou tam sla hlidka na kontrolu, tri vojaci+ lampasak, nejak se to blbe odcerpalo, zapli hydrauliku dveri a bum. Z tech ctyrech ubozaku nasly jen krvave fleky. A vite co se stalo pak? Ty bunkry tam proste staly porad a kazdej den pred nima vojaci cvicily rozvicku..naprosto neuveritelny.
No, mohl bych vypravet hodiny a hodiny..
Jméno: Yuyana 27. 3. 2017, 23:45:17 delete
e-mail:
 
:-D Proboha, ne. Timhle stylem to opravdu nechápej. MM hraju tak jednou za rok, to se snese, zvlášť když sedmička a osmička jsou hry na jeden den. DA je hra, po který se potřebuju vydejchat, ten příběj je strašnej sajrajt. Ale občas to pustim, něco zabiju... Jen tak, čistě na boj, nedohrávám to.

Tady samozřejmě nejde o hrdost, mě třeba neskutečně baví v Thiefovi skákat na lidi z trámů :-D. Způsobit nějakej hluk, počkat až přijdou, a hop, rána obuškem, a je to. Pravda, čest je nesmírně důležitá. Ale čest a debilita jsou dvě odlišný vlastnosti.