Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 30. 4. 2017, 12:35:45 delete
e-mail:
 
no... já už s GW2 skončil cca před měsícem a teď hraju Disciples 2, kde nevím proč u mně moje předtím nejoblíbenější rasa trpaslíků klesla na samé dno a jinak hraju Bloons tower defense 5... je to ta nejpromakanější a nejtěžší tower defense hra kterou znám zkuste si dát expert mapu na najvětší obtížnost... asi do toho investuju dvě stovky abych si mohl koupit ty permanentní upgrady...
Jméno: StriderCZ 29. 4. 2017, 17:31:32 delete
e-mail:
 
Players 8 planuji jen na Nightmare... Na vyšší obtížnost je to většií zábava. Sice u bossů se vracím na normální obtížnost (je to takový malý cheat) ale po těch xhodin, které jsem u Diabla strávil to beru v pohodě.
Na inventář jsem našel jeden šikovný prográmek... Vždycky mně iritovala nutnost prodávat talismany jen kvůli místu v inventáři
Jméno: Adam23 29. 4. 2017, 16:36:23 delete
e-mail:
 
Nojo ale zas to expi, nevim jakej mas level, ale tak po cca 82 se to dost zpomaluje
Jméno: Elemir 29. 4. 2017, 12:13:18 delete
e-mail:
 
Tenhle víkend bude slabší Ono jak mám v týdnu noční, tak nikdy neodhadnu, jak to s volnem vlastně bude. Do toho to ospalé počasí

4StriderCZ: netuším, jestli players 8 zvětšuje inventář, ale rozhodně to zvyšuje obtížnost. Co jsem viděl, tak na Hell je to pak dost tuhé - to co by si dal normálně na jednu ránu, budeš sekat o 106.
Jméno: flash 28. 4. 2017, 22:38:13 delete
e-mail:
 
ja cetl tri roky volna, uz ve me hrklo a chtel sem zacit zavidet...
Jméno: Richmond 28. 4. 2017, 19:58:56 delete
e-mail:
 
Bohužel já hlavně práce, celej duben hodně náročnej :( A je to znát na mým pokrovoku v Ravenloftu, Elemir začal později a už to dohrál, ten stihne i druhej díl dřív než já první ) Ale teď 3 dny volna, tak mu zasolím a zkusím se pohnout dál!
Jméno: StriderCZ 28. 4. 2017, 16:41:27 delete
e-mail:
 
Moje herní přítomnost a budoucnost:
Netbook: Dohrát Diablo II - Barbar Conan na hell
(s pomocí /players 8, mod zvětšující inventory).
Notebook: Dohrát Borderlands, pak Zaklínače 2, pak Borderlands 2
Na Vánoce koupit X Box Scorpio + Skyrim special edition, Zaklínače 3, ESO Morrowind, popřípadě ještě nějakou jinou hru typu DOOM, Diablo III, Elex (vypadá zajímavěji než Fallout 4)
Jméno: Yuyana 27. 4. 2017, 21:51:10 delete
e-mail:
 
Ticho.

To tu nikdo nedělá nic zajímavýho? :-D Nenuťte mě hrát mm a mluvit o tom, už jsem letos hrála. Teď akorát čtu komixy a hraju wowko.
Jméno: StriderCZ 18. 4. 2017, 18:33:06 delete
e-mail:
 
Něco pro opravdové labužníky herní historie

https://herniarcheolog.blogspot.cz/

Při čtení se nostalgicky vracím do doby dávno minulé, do doby, kterou platonicky miluji.


Jméno: Elemir 17. 4. 2017, 08:36:26 delete
e-mail:
 
Když klikneš na klasických stránkách (bez https) do přihlašovacího formuláře, tak ti vyběhne celkem ohromná textová bublina s varováním, která dost ruší (viz ukázka ). Tohle měl Firefox převzít právě z Chrome, ale je možné, že v něm tohle nakonec není. Firefox to dělá tuším od verze 52.
Jméno: JCMurphy 16. 4. 2017, 23:40:30 delete
e-mail:
 
co přesně myslíš tím upozorňováním na absenci protokolu https u přihlašovacího formuláře? já používám google chrome už několik let a nemůžu si stěžovat...
Jméno: Elemir 16. 4. 2017, 21:03:10 delete
e-mail:
 
Když už se tu tedy to YT rozebíralo, tak jsem se konečně po delší době odhodlal doplnit videa z Mass Effectu ... no, ... a hned jsem skončil nechtěným mixem Tono mě naštěstí na problém za včasu upozornil, takže jsem prohozená vide a popisky opravil, jenomže dneska se mi stalo to samé znovu.

Problémem je nakonec nová hlavní verze Firefoxu, která je u mě docela nestabilní. Poslední dobou mě na Firefoxu prudilo více věcí, hlavně převzaté nesmyslné upozorňování na absenci protokolu https u přihlašovacího formuláře. Tuhle hovadinu mohl vymyslet opravdu jen Google a jen pitomci to mohli okopírovat. Nainstaloval jsem dneska proto novou Operu, která nejspíše používá stejné jádro, jenomže je těhle blbostí prosta a navíc mi funguje i s uploadem na YT. Je to zvláštní, ale za posledních 10 let mě Opera podruhé tahá z problémů, přitom jsem jí to nikdy neoplatil věrností Je na čase to změnit. Firefoxu je mi líto, ale pánové jaksi zapoměli, že uživatel a jeho spokojenost by měli být na prvním místě!
Jméno: JCMurphy 14. 4. 2017, 00:06:57 delete
e-mail:
 
já na youtubku teď mám spíš puštěnou muziku... hraje mi tam pentatonix, lindsey stirling a občas tam dám i zedd, the script a... one direction nikoho tam takhle nesleduju, co se týče videí, tak si to pouštím na videacesky.cz přestože jsem dodělal tu anglickou jazykovku, tak jsem línej a denně je tam maximálně jedno koukatelný a jedno z těch topovek...
Jméno: flash 13. 4. 2017, 20:52:05 delete
e-mail:
 
Z vetsiny YT tvurcu mivam koprivku, a nechapu ze nekteri vydelavaji miliony diky tomu ze je nekdo pravidelne posloucha, ale to asi bude vekem, mozna kdyby mi bylo 18 tak bych to videl jinak.
Jestli nekoho snesu tak to je samozrejme Cerv a to je od nas z cech asi vsechno. Z tech zahranicnich mam par oblibenych jako treba Epic namebro, ktery se venuje celkem seriozne serii Dark Souls, pripadne Splitplaythru ktery se venuje japonskym hram a zasadne svoje videa nekomentuje, coz ocenuju
Jméno: Elemir 13. 4. 2017, 20:24:23 delete
e-mail:
 
Na Červa jsem taky párkrát kouknul, mívá to dobře připravené a hlavně je z toho cítit pohodová atmosféra. Škoda jen, že je to spíše občasník.
Jméno: Adam23 13. 4. 2017, 20:20:16 delete
e-mail:
 
Ja posledni dobou sleduju gameplaye AoE2HD, profi turnaje s dobrejma komentarema.

Tak ruzny lidi muzou stejnou vec videt diametralne odlisne, normalka.
Jméno: Richmond 13. 4. 2017, 17:06:44 delete
e-mail:
 
Sleduju akorát 2 jutubery - Červa a jeho Nekonečný labůžo a pak jednoho Nora, co o večerech hraje deskovový wargamesy (žetonkový) jako solitér
Jméno: StriderCZ 13. 4. 2017, 13:26:34 delete
e-mail:
 
Sleduju v podstatě dva druhy youtuberů- herní videa ze Skyrimu (jako kulisu u cvičení, místo rádia) a pak Agraeluse- pokud hraje zajímavé indie hry.
Jméno: Elemir 13. 4. 2017, 06:46:41 delete
e-mail:
 
To video, co postoval StriderCZ, je ok. Je to takové desetiminutové zamyšlení nad principem výdělku na YT. Pak jsem ale koukal na nějaké jeho Let´s play a to mě zrovna nenadchlo. Hlavním tahákem, co tam má, je vlastně asi jen VR na Playstationu 4 (Pro), což mě osobně třeba ale nezajímá. Klasická uvřeštěná videa by mu asi nešla

Což mě tak napadá, já vlastně žádné to uvřeštěné video ani neviděl Docela zdatně všechny ty hvězdy YT ignoruju a to včetně těch herních. Občas kouknu akorát na normálnější kanály typu Matta Chata, když narazím zrovna na něco zajímavého. Nedávno měl třeba rozhovor s JVC.
Jméno: Yuyana 12. 4. 2017, 23:20:49 delete
e-mail:
 
Oh, vy chlapi nejdriv znite urazlive a kdyz se nekdo ohradi, tak jste jeste sexisticky :-D. Ts ts ts.

Jak ma clovek vedet, jak je to mysleno, hm? Hm? A vubec, v cem tkvi ta poklona? Nechapu. At na to koukam odkudkoliv, zadnou nevidim.

A porad jeste se me snazis urazit :-D. Nezlepsujes se. Spis tak jako naopak.

...

Nevim, jak je těžký živit se na youtubu, ale, upřímně řečeno, většina kanálů jsou skutečně kanály. Hádám, že je snadný tam zapadnout, ale nejsem si jistá, zda bych to nazvala konkurencí :-D. Jsou i jiný věci, do kterejch jde zapadnout, občas dost hluboko :-p. Na video když tak kouknu, až nebudu na mobilnim, i když Elemirovo hodnocení mě zrovna nenaplňuje nadšenim.

Pravda, občas mě zaráží, co všechno má sledovanost. Asi nejsem dobrej statistickej vzorek, zvlášť ne pro českou republiku. Musela jsem si v nastavení zaškrtnout, že jsem kanaďan, aby mě český youtubeři přestali obtěžovat :-D. Jsem hrdá na svou novou národnost, máme hezký lesy, medvědy, dokonce umim hymnu, takže žádnej problém.