Joo, nekromancer, když zabiješ jednoho, zabil jsi je všechny :-D. Dobrá postava. Amazonku jsem taky měla. Assassinka mi připadala taková zbytečně zmatená. Druida jsem měla jako vlkodlaka.
Disciples, jo. Tam mě kompletně demoralizoval počítač, když jsem mu zabila hrdinu, a padl z něho jedinej +50hp poťák. Přišlo mi to v tu chvíli tak smutný, že jsem nenašla sílu ho jít dorazit, protože masakrování ubožáků co nemj žádnou šanci neni moje oblíbený. Fakt jsem tu hru hrála ráda, kolikrát jsem sjela kampaň, zvlášť za lidi, ale tenhle hrdina s jednim poťákem mě nějak zlikvidoval. Od tý doby jsem to nespustila.
Dneska ráno jsem byla WGčko ve WoWku a zcela vážně se na mě vytrvale snažil zaútočit lowlák, kterýho jsem zabíjela jedinou ranou. Pořád dokola. Nechápu jeho způsob uvažování, pokud tu o uvažování můžeme mluvit. Že to dělá počítač v Disciples, fajn, je to počítač, ale tohle...
Občas si člověk fakt říká, že umělá inteligence ve hrách JE na úrovi reálný lidský, alespoň v některejch nelichotivejch případech. |