Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Winterson 7. 5. 2017, 15:17:14 delete
e-mail:
 
JC: Tak to jsi velký kluk Normálně to tak nějak upižlám, ale Duriel pro mě byl peklo před x lety, peklo teď a peklem zůstane.

Jméno: JCMurphy 7. 5. 2017, 12:05:52 delete
e-mail:
 
jenže ani nemusí a stejně jsem teď spíš ten Titan quesťák, tak už to tak ani neřeším
Jméno: Yuyana 7. 5. 2017, 11:05:47 delete
e-mail:
 
Já mám děsně ráda ty najmutelný mrazivý týpky ze třetího aktu, takže imunita na chlad mi taky nesvědčí :-D. Boj v uzavřenym prostoru je hnus, to je jasný. Na druhou stranu ten boss nedělá nic extra svinskýho.
Jméno: JCMurphy 6. 5. 2017, 20:46:22 delete
e-mail:
 
kámo... já nemluvil o normal obtížnosti, ale o hell leda by dával 200k poškození... na normal jsem to probíhal s prstem v nose...
Jméno: Winterson 6. 5. 2017, 13:22:20 delete
e-mail:
 
Jediný co mi pomohlo byla trpělivost, hodně svitků teleportace a ten společník z 2. aktu (3x runa na otravu) takže výsledek měl kolem 200 zranění. A potom jen chcípat, oživovat společníka a opakovat dokud Duriel nezgebne.
Jméno: JCMurphy 6. 5. 2017, 11:02:32 delete
e-mail:
 
Duriel je strašná bestie... na tom omezeným prostoru si udržet odstup je nemožný a zblízka má tu retardovanou ledovou auru :/ leda mít něco proti zmražení, jenže má zas brutální dmg...
Jméno: Winterson 6. 5. 2017, 02:26:21 delete
e-mail:
 
Zdárek. Teda, tady to skáče ze hry na hru Diablo 2 mám rozehraný za ledovku, teda čarodějku zaměřenou na led (ale taky na další stromy. Není nic horšího než narazit na protivníky s imunitou - zatracenej Actimel).
Assassinka, Nekromancer mi v předchozích pokusech moc nesedly, stejně jako druid. Ale znova to zkusím. Paladin s barbarem mi přišly docela přímočaří (ale určitě ne nudní nebo lehcí). I po těch letech mi stále zavařuje Duriel a je to pro mě vůbec nejtěžší boss z celé hry.
Jméno: Elemir 4. 5. 2017, 21:13:20 delete
e-mail:
 
Jenom taková drobná politická ... dneska jsem ze zvědavosti sledoval přijetí našeho pana premiéra na hradě a kdybych zrovna něco pil, tak bych se zaručeně smíchy pobryndal Zemana nějak nemusím, ale dneska u mě zabodoval. Když už šaškárna, tak ad absurdum. Tenhle rok to bude asi naposledy, co vůbec k volbám půjdu, my jsme se prostě nikam neposunuli. Máme sice výběr stran různých jmen, ale beztak z toho vznikne pořád stejný paskvil, jako bývalo kdysi sdružení všech těch xy stran s přízviskem komunistická ... bylo absolutně jedno, koho si vyberete, výsledek byl prostě vždy stejný.
Jméno: Elemir 4. 5. 2017, 20:48:07 delete
e-mail:
 
Do vyšší obtížnosti bych býval asi nikdy nešel. Nekromant byla jediná postava, která mi tak nějak sedla a hlavně jsem s ní přešel přes tu démonku v chrámu. Většina pokusů mi totiž končila právě tady. Nebyl jsem příliš ochotný přistoupit na systém hry, takže když jsem pak po letech zkoušel Diablo III, tak to se chovalo přesně tak, jak by mi bývalo u dvojky vyhovovalo.
Jméno: Yuyana 4. 5. 2017, 02:42:06 delete
e-mail:
 
Za nekromanta to právě takovej problém neni, ten je na dálku, ve předu to chytá golem. Ale skoč na to za paladina. To ty resisty klidně mít můžeš. Všichni víme, na co ti budou, když dáváš tři rány za vteřinu :-D.
Jméno: Adam23 3. 5. 2017, 20:08:52 delete
e-mail:
 
Jojo vis ze mas problem kdyz mas s nekromanem -70 rezisty a blizi se super fast, lightning enchanted se zelenou aurou DD sweet memories
Jméno: JCMurphy 3. 5. 2017, 09:00:56 delete
e-mail:
 
jenže na hell je právě nehoráznej problém v resistech nepřátel a když tam pak pravidelně potkáváte bosse s imunitou na oba vaše dmge, tak pak s tím třísknu...
Jméno: Yuyana 3. 5. 2017, 04:39:11 delete
e-mail:
 
Ne, s tim člověk třískne když potká mobku ze který lítaj jiskřičky. Nebo další veselý zhovadilosti. Jako ti tři bossové v datadisku s náhodnejma vylepšeníma.
Jméno: JCMurphy 3. 5. 2017, 01:32:02 delete
e-mail:
 
jenže na hell je právě nehoráznej problém v resistech nepřátel a když tam pak pravidelně potkáváte bosse s imunitou na oba vaše dmge, tak pak s tím třísknu...
Jméno: Adam23 2. 5. 2017, 22:37:21 delete
e-mail:
 
Diablo II

Ja hral prvne za Nekra ) s corpse explosion samozrejme Pak Amazonku s lukem pak i kopimi a Valkyrou, pak dlouho za barbara s BERSERKEM +10 milionu magic dmg pak i za elementalniho Druida, a trochu jsem experimentoval s Paladinem. Kouzelnice a hlavne Asska sly mimo me uplne
Jméno: Yuyana 2. 5. 2017, 07:04:22 delete
e-mail:
 
Tady nejde o vytváření alternativního hrdiny, to umim taky :-D, jen je to takový depresivní, když se chudák nemá jak bránit, chudák schrastí za tejden prachy na jednoho ubohýho hrdinu a jeden poťák a já na něj skočim s bandou na 20+lv...

Když hraješ za lidi nebo trpaslíky a máš nějaký kroky navíc, tak neni problém si to oběhat i jednim hrdinou, obvykle to řešim tak že zabezpečuju hrady + mám lovce nepřátelskejch žezláků (obvykle to bejvá taky žezlák, anděl si poradí).

Jasně že je zmatená. Milion abilit který se nabíjej a další milion dokončovaček :-D. Amazonka prostě střílí. Zmrazíš nepřátele a střílíš. Nebo je nezmrazíš a střílíš. Nebo vyvoláš valkýru a jdeš se taktně ukrejt za roh.
Jméno: JCMurphy 1. 5. 2017, 14:51:09 delete
e-mail:
 
Asska nebyla o nic víc "zmatenější" než amazonka jeden strom zblízka, druhej pasti, třetí utilitky pro přežití vs jeden strom luky, druhej oštěpy/kopí a třetí pro přežití...

jinak v Disciples mám před postupem vybílenou celou mapu a na ty low lvl protivníky si vytvořím alternativního hrdinu.. stačí jedno povýšení pro jednotky a už to v pohodě zvládá
Jméno: Yuyana 1. 5. 2017, 11:24:41 delete
e-mail:
 
Joo, nekromancer, když zabiješ jednoho, zabil jsi je všechny :-D. Dobrá postava. Amazonku jsem taky měla. Assassinka mi připadala taková zbytečně zmatená. Druida jsem měla jako vlkodlaka.

Disciples, jo. Tam mě kompletně demoralizoval počítač, když jsem mu zabila hrdinu, a padl z něho jedinej +50hp poťák. Přišlo mi to v tu chvíli tak smutný, že jsem nenašla sílu ho jít dorazit, protože masakrování ubožáků co nemj žádnou šanci neni moje oblíbený. Fakt jsem tu hru hrála ráda, kolikrát jsem sjela kampaň, zvlášť za lidi, ale tenhle hrdina s jednim poťákem mě nějak zlikvidoval. Od tý doby jsem to nespustila.

Dneska ráno jsem byla WGčko ve WoWku a zcela vážně se na mě vytrvale snažil zaútočit lowlák, kterýho jsem zabíjela jedinou ranou. Pořád dokola. Nechápu jeho způsob uvažování, pokud tu o uvažování můžeme mluvit. Že to dělá počítač v Disciples, fajn, je to počítač, ale tohle...

Občas si člověk fakt říká, že umělá inteligence ve hrách JE na úrovi reálný lidský, alespoň v některejch nelichotivejch případech.
Jméno: JCMurphy 30. 4. 2017, 23:07:42 delete
e-mail:
 
V Diablo 2 preferuju spíš asasinku... ten klon na lvl 30 byl neskutečnej nářez a ve vrhání šurikenů stačil jeden bod a už jsem byl na začátku hell obtížnosti... pak jsem to ještě hrával za druida, což je takovej zajímavej mix všech povolání (a celkově jsem na ty druidy takovej vysazenej viz moje sólo kampaň v M&M) pak jsem se dostal s kouzelnicí na hell, jenže tam je hroznej problém v resistech nepřátel, tak jsem to vzdal... celkově jsem se v Diablo 2 nikdy nedostal dál než první polovina prvního aktu na hell... to v Titan questu, což je dle mého názoru nejlepší napodobenina jsem to dohrál s hromadou postav, jenže tam je ta obtížnost nižší, to se musí nechat :/

jinak teď se chystám snad konečně zprovoznit Heroes 5.5 s tím patchem... doufám, že se z toho vyklube pařba jako když jsem poprvé nainstaloval 3.5
Jméno: Elemir 30. 4. 2017, 21:21:38 delete
e-mail:
 
Čas od času mám nutkání Diablo II rozjet znovu a dojet ho za něco jiného, než je nekromancer, ale když to je vždycky jen takové chvilkové hnutí mysli. Tenhle typ her mi k srdci prostě moc nepřirostl a nemůžu se dostat ani k těm různým klonům. Pro mě už jsou passé i MMORPG. Ten čas se mi v tom už utápět nechce. Asi bych rád zažil doby největší slávy her, jako Ultima Online, ale dokážu bez toho žít Současné poměřování velikosti mečů mě nějak nebere

V tomhle byl třeba Neverwinter ještě ok, ale jen v té základní části. Co oblast, to opakování toho samého, jen v jiných kulisách. Stačí, že se tyhle prvky level-designu cpou i do singleplayer her. Alespoň se to někdy snaží maskovat jako v Andromedě, kde bylo oblastí celkově málo a promíchávali preference úkolů. Elex má šanci z tohoto průměru vybřednout, ale to by na tom musel dělat někdo, kdo stál za původními Gothiky, tyhle PB budou hrát na jistotu, tedy na současný trend. I ten jetpack už nemají originální, v tomhle je předběhla právě Andromeda