Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 15. 5. 2017, 18:24:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
Koukam ze je clovek par dni offline, a tady jede regulerni nostalgicka vlna ![]() |
|||
| Jméno: | flash | 13. 5. 2017, 14:39:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Amiga byla fajn, na svoji dobu mela vybornej hardware kde sli delat hodne pekny hry. Pak sla do kytek a vladu prevzalo PC. Zajimalo by me jak by dneska vypadaly hry kdyby se Amiga prosadila jako PC. Ale to se asi nedozvim.
Ja mel Amigu CD-32, coz byla vlastne Amiga 1200 prevlecena do tela konzole. Mel jsme na ni snad 200 her, samozrejme origanalnich jsme mel asi jen 20. Jedna z nich byla i Magic Island. Klasicky krokovaci dungeon ktery vznikl u nas. byl bezva
https://www.youtube.com/watch?v=S1I0zxEVvGQ pri nastupu PC se jeste Amiga snazila prorazit vykonejsimi verzemi svojich pocitacu jako Amiga 4000 atd. Diky vetsimu vykonu se tam dali delat technologicky hodne pokrocile hry jako treba Alien Breed 3D II Kiling Grounds. pruhledna voda v ktere slo plavat, tocita schodiste, stinovani, casti jednotlivych urovni se prekryvali, zakladni fyzika kdy slo hodit granat a ten se odrazil od steny za roh kde byla potvora atd. Cele to bylo dal nez treba Doom. Ovsem pak se objevil Duke 3D a to byla posledni kapka
https://www.youtube.com/watch?v=6nY8nNNNBfE |
|||
| Jméno: | Elemir | 12. 5. 2017, 13:27:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
Amigu jsem nikdy neměl, takže jenom 7 ... kupodivu jsem nečekal, že bych vůbec něco poznal ![]() |
|||
| Jméno: | flash | 12. 5. 2017, 13:08:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| http://bonusweb.idnes.cz/kviz-amiga-cs2-/Magazin.a ... 11/13. tady jsem cekal ze dam vsechno, amigu jsem mel leta..ale holt ne ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 9. 5. 2017, 18:12:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
si právěže pamatuju ve verzích před synergiema jak jsem šetřil všecky body na ty abilitky na lvl 30 a taky jsem na durielovi zařval tak 15x než padl... jinak já hrával Avalon, to je mód s víc než pekelně těžkejma dungama na hell, ale taky se tam dají vycraftit takový věci, že máte všechny skilly na max https://www.diablofans.cz/diablo2lod/mody-avalon.h ... někde by ještě měla být oficiální stránka, ale nenašel jsem ji hned, takže jestli ji ten borec nesmazal, tak se můžete zkusit podívat |
|||
| Jméno: | Winterson | 8. 5. 2017, 17:14:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| JC: Naopak jsem to cpal do všeho možnýho a až ve IV. aktu jsem udělal re-spec (hraju 1.13) | |||