Nooo, koukám, že vlastně hraju jen retro... :-D A musim říct, že mě to neruší. Ani nějak nesleduju moderní tvorbu, tim spíš že teď netrávim tolik času na internetu.
Hry s vyblitou hnědou paletou taky nesnášim, jediný co toleruju je Thief (kterej je šedej a celou sérii je noc :-D), protože to se hraje ušima.
Nevim, co je to za módu, dělat hnědou trávu a hnědý nebe a předstírat, že je to tak realističtější. Moderní mládež už asi pravý rostliny nezná :-D, tak jim to žere, já ne.
Co se týče zelený trávy, bílýho sněhu a tak dále... tak na to mám WoWko a DA:I. WoWko je definitivně retro :-D, no a DA už skoro taky, jak to tak sleduju. Občas procházim lokace a kochám se výhledem :-p. Přes zimu to bylo velmi relaxační. Teď máme zahradu, venku je nějaký jaro. Barvy všude. Viděla jsem to z okna na vlastní oči.
Každopádně ve WoWku jsou kadibudky. Jaká to nadčasová hra. |