No, lidi to dohráli za nějakejch 15 minut, takže když víš co děláš, tak to stihneš, než se začneš nudit :-D.
Ale vystihl jsi to dobře, až na ten začátek, kterej mě osobně ničim nenaplnil. Zvlášť ne ten uplnej začátek, a tak je to v každý jejich hře. Jedete lodí, jdete od NPC k NPC... nebo jedete na voze, stojíte ve frontě, čekáte, koukáte... jste malý dítě, capkáte po místnosti... poprvé to člověk snese, podruhé už ne.
Ten svět je moc rozsáhlej a neni ničim naplněnej. Jop, módy jsou občas zajímavý a lidi potřebujou nějakej prostor, kam je umístit, ale to nějak neni argument pro prázdnou mapu a neustále stejný dungeony. Na hru kde nejsou mounti je tam až mooc prostoru. Svoboda je hezká věc, ale na procházku můžu jít i ven.
Umístění na sopečnej ostrov neomlouvá deformovaný těla všech osob na ostrově :-D, ani kilometry chůze v počasí, kdy nevidíte na krok.
Nebudeme řešit eskortování NPC, který zuřivě nabíhaj do boje a 90% času vám prostě umřou. Což je asi dobře, jsem stejně nikdy nevěděla, kam je dovést. |