Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Winterson 24. 5. 2017, 19:23:04 delete
e-mail:
 
RETRO Score je už v prodeji. Zrovna jsem si ho koupil. Jsem docela zvědavý co tam zakomponovali.
Jméno: Adam23 23. 5. 2017, 21:30:51 delete
e-mail:
 
Me na poprve Morrowind naprosto uchvatil, a dodnes si ho jednou za par let znova rozehraju (s modama na grafiku). MMO jsem nikdy zadny nehral, s/proti lidma maximalne strilecky
Jméno: StriderCZ 22. 5. 2017, 19:14:05 delete
e-mail:
 
ESO Morrowind si když tak pořídím jen kvůli prostředí...prostě mně jen baví se kochat přírodou a přitom sem tam něco bacit po hlavě. Zásadní problém v hratelnosti je to, že v Skyrimu se vše točí okolo Vás, vy jste ten nejdůležitější. Zatímco v onlinovkách jste jen kolečko ve hře. Druhý problém je ten, že TES bylo o modování, což v onlinovce pochopitelně nelze. Třeba ve Skyrimu mám zvuky ptáků, kočky plsntající se pid nohama, psa Rexe jako doprovod. Blbosti, ale potěší. Nehledě na nemožnost tvořit instantní lokace, dungeony s nějakou tou výzvou jako v Minecraftu...
Jméno: Winterson 22. 5. 2017, 02:59:18 delete
e-mail:
 
Elemir: Když hraješ první kampaň (za stranu kterou si vybereš) tak to ještě má grády. Ale když potom hraješ za ostatní tak ty questy jsou hodně podobný.To je ale problém VŠECH MMOček a vůbec se vývojářům nedivím. Je to hodně těžký vymyslet třeba 100 rozdílných questů, který jsou technicky proveditelné.

V tom mělo výhodu Guild Wars 2 s jejich meta-questy. Mohl jsi se připojit kdykoliv a obtížnost se odvíjela od množství hráčů. Pocit živoucího světa tam byl a i ty instance (příběhová kampaň) byla výborná. Jenom dungeony jsou příšernost - dobrý nápad...ale všichni připomínají rusáky za druhý světový "Uráááááá!" a profrčí dungeonem a je to otravný.
Jméno: Elemir 21. 5. 2017, 19:36:40 delete
e-mail:
 
O ESO jsem dlouho uvažoval, ale když to začalo, tak jsem narazil na gameplay videa a zlomil jsem nad tím hůl. Neupírám tomu snahu, že se myslelo i na sólisty, ale pro mě není TES jen o lore, příběhu apod., ale i o herních mechanikách, což jde v MMO vesměs stranou. Ten modul Morrowindu podle mě opravdu hraje jen na vlnu nostalgie, tedy spíše by se dalo říci, že je kolem toho jakási aura tajemna, protože staří o tom mluví a mladí to nepoznali ... těžko říci, kolik pamětníků ESO vůbec hraje

Yuyana: Emulátor c64 pro Win8 tu možná někde mám, když ho najdu, tak zkusím písnout odkaz. Jak jsem přešel na Win7, tak nemám ponětí, kde všude mám různé instalačky nastrkané.
Jméno: flash 21. 5. 2017, 17:40:01 delete
e-mail:
 
ESO jsem hral pomerne dlouho, ale pak me to nejak z niceho nic prestalo bavit. Sice to je TES ale porad tam nekde na konci pomerne otravny MMO s klasickejma principama na ktery nemam cas ani naladu. Morrowind pro tuhle hru je zajimavej jen tim zasazenim, kdyz je clovek nostalgik, s cim asi dost pocitaji.
Osobne, kdyz uz, bych spis uvital nejakou cast Tamrielu ktera nikde jeste nebyla.

Juju - jo TES hry hraje hodne lidi, ale i na takovych mensich strankach jako jsou tyhle narazis na zfanatizovane priznivce
Jméno: Winterson 21. 5. 2017, 17:28:40 delete
e-mail:
 
ESO:Morrowind stojí zatím kolem 30 éček. Ale asi do toho půjdu. Viděl jsem trailer a asi tam bude dost známých míst (včetně Seyda Neen).
Jméno: Yuyana 21. 5. 2017, 16:11:26 delete
e-mail:
 
Občas mívám záchvaty retro, ale můj c64 emulátor nefunguje pod win 8. Taková zrada. Zkoušela jsem jinej, ale ten neni tak dobrej a některý věci nespustí. Já chci svojí Gianu.
Jméno: Yuyana 21. 5. 2017, 16:07:42 delete
e-mail:
 
Já tě neberu vážně, neboj se.

Názorů je vždycky spousta, já asi zapoměla/nevěděla, že tu má ta hra takový zastánce :-D, nějak bych to do ní/do místních lidí neřekla. Člověk mluví se spoustou lidí a samozřejmě už si vždycky nepamatuje, s kym mluvil o čem.

Nejsem ten typ co by vyhledával fanoušky a otloukal jim o hlavu svoje silně zveličený nenávistný "názory". Vim jak vypadalo Bioware fórum, když jsem tam chodila po vydání DA. Skoro všechny vlákna byly minový pole. Občas jsem si říkala, jestli by to fórum vybouchlo, kdybych vybrala nějaký zvlášť ostrý, napsala tam "Anders" a rychle utekla :-D.
Jméno: flash 21. 5. 2017, 15:34:57 delete
e-mail:
 
Nazoru na hry od bethesdy je spousta, ale me irituje ze lidi ktery to nebavi a nezajima maji porad potrebu nekam psat jak to je blby. Ale je to tak jak pise elemir, na tohle tema jsem uz diskutoval tolikrat ze to je uz spis ztrata casu.
A ty Juju me porad neber tak vazne, mas tam dva smajliky v tom mojem prispevku..
Jméno: Yuyana 21. 5. 2017, 10:04:21 delete
e-mail:
 
Tak ono je "populární" nadávat uplně na cokoliv, že jo. Vždycky jsou lidi, kterejm se daná věc skutečně nelíbí. A i když se líbí, málo kdy to člověk žere celý a bez výhrady.

Jo jo, míchání lektvarů v Morrowindu. To je případ sám pro sebe. Akorát ten materiál na to jsem raději kupovala :-D. Mě celkem baví něco sbírat, ale nějak ne ve všech hrách. Vždycky jsem skillovala alchemku míchánim různejch jedovatejch věcí a pak je prodávala na prachy. Bohužel i s módama je v tý hře těžký něco prodat, protože vendoři jsou děsivě chudý.
Jméno: Winterson 21. 5. 2017, 09:22:33 delete
e-mail:
 
Morrowind jsem před týdnem rozehrál overhaulem. Zatím jsem to nedohrál - ale je to ideální oddychovka (pokud pořád něco sbíráte nebo si hrajete na míchalistu).
Jméno: StriderCZ 21. 5. 2017, 05:43:04 delete
e-mail:
 
Vím, že je populární nadávat ns Bethesdu ale to není můj případ. Oblivion jsem dohrál dvakrát, a chci si koupit nový Xbox (jedna z prvních her bude Skyrim, údajně s vylepšenou speciální edicí). Co mi přijde líto je, že je hype okolo, to že je ze hry přímo cítit kombinace CTRL C , CTRL V, a okatě americky zjednodušené herní principy. Jinak hodně zvažuju ESO Morrowind...
Jméno: Yuyana 21. 5. 2017, 00:56:12 delete
e-mail:
 
flashi... To neni hate, za to mi nestojej :-D. To je jen takový klidný a mírumilovný napsání názoru. Já se o tom taky s nikym hádat nehodlám, protože to samozřejmě nemá cenu. Lidem se líběj různý věci...

Nadhoď jiný téma, nebo něco pochval, v čem je potíž.
Jméno: Elemir 20. 5. 2017, 21:35:04 delete
e-mail:
 
Něco bych k tomu napsal, ale je pravdou, že podobných diskusí už jsem si za ta léta užil dost a nějak už nemám potřebu se k tomu vracet, tudíž jen toliko ... Morrowind jsem dohrál několikrát
Jméno: flash 20. 5. 2017, 20:59:01 delete
e-mail:
 
Jezis zase hate an Bethesdu, to je tak otravny uz Zhadal bych se s vama do mrtva, ale Elemir tu ma poradek a zakony, tak nebudu delat bordel
Jméno: Yuyana 20. 5. 2017, 20:08:19 delete
e-mail:
 
No, lidi to dohráli za nějakejch 15 minut, takže když víš co děláš, tak to stihneš, než se začneš nudit :-D.

Ale vystihl jsi to dobře, až na ten začátek, kterej mě osobně ničim nenaplnil. Zvlášť ne ten uplnej začátek, a tak je to v každý jejich hře. Jedete lodí, jdete od NPC k NPC... nebo jedete na voze, stojíte ve frontě, čekáte, koukáte... jste malý dítě, capkáte po místnosti... poprvé to člověk snese, podruhé už ne.

Ten svět je moc rozsáhlej a neni ničim naplněnej. Jop, módy jsou občas zajímavý a lidi potřebujou nějakej prostor, kam je umístit, ale to nějak neni argument pro prázdnou mapu a neustále stejný dungeony. Na hru kde nejsou mounti je tam až mooc prostoru. Svoboda je hezká věc, ale na procházku můžu jít i ven.

Umístění na sopečnej ostrov neomlouvá deformovaný těla všech osob na ostrově :-D, ani kilometry chůze v počasí, kdy nevidíte na krok.

Nebudeme řešit eskortování NPC, který zuřivě nabíhaj do boje a 90% času vám prostě umřou. Což je asi dobře, jsem stejně nikdy nevěděla, kam je dovést.
Jméno: StriderCZ 20. 5. 2017, 15:15:01 delete
e-mail:
 
Problém Morrowindu je v tom, že se jedná o jednu z nejpřehypovaných her, co znám. Počátek hry je naprosto fantastický, úplně mně naplnil očekáváními, které se ale nikdy nesplnily. Dlouhou dobu mi trvalo pochopit, že Bethesda vydává stále stejné hry se stále se opakujícími chybami.
Můžete dělat co se Vám zlíbí- jenže časem si začnete pokládat otázku PROČ?
Miliony dungeonů- všechny na chlup stejné.

na druhou stranu, když přijeme jejich filozofii, nemusí to být špatné. prostě hry jsou jako návštěva McDonnaldu- stále stejná, poněkud bezvýrazná chuť a kultura.

Grafika: umístněním na sopečný ostrov mohli maskovat depresivní šeď a počasí vyvolávající splíny.
Oblivion byl v tomhle pohledu mnohem lepší, Skyrim znamená ale další návrat do uniformity šedo-pos*ané palety barev.

Jako pozitivum: herní hudba je absolutně fantastická.

Takže začátek super, první vesnice, provní dunegeony, Balmora, první questy, provních pár levelů, ale pak?
Dá se hrát, ale dohrát?


Jméno: Yuyana 20. 5. 2017, 08:06:53 delete
e-mail:
 
Nooo, zrovna Morrowind bych klidně odsuzovala :-D. Vážně, když pomineme módy... co na tý hře lidi láká? Ošklivá grafika? Obrovský sloupce nepřehlednýho textu? Divnej způsob levelování a boj typu "uklikám tě k smrti"? Střílení clifracerů?

Mě jen tak nějaká grafika nevyděsí a čtu ráda, ale tohle...

+ nemaj tam zelenou trávu a kadibudky, i když nebe je docela hezký.
Jméno: Uran 19. 5. 2017, 11:46:45 delete
e-mail:
 
Joo to je ono. diky.