Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Winterson 3. 6. 2017, 21:24:40 delete
e-mail:
 
Jste prostě partička k pohledání
Jméno: JCMurphy 3. 6. 2017, 19:57:14 delete
e-mail:
 
jsem ta největší sviňe, protože nikdo jinej to za mne neudělá
Jméno: Yuyana 3. 6. 2017, 14:34:16 delete
e-mail:
 
A jsme na to hrdý. No ne?
Jméno: Richmond 1. 6. 2017, 17:54:38 delete
e-mail:
 
Kacířové a heretikové jste všichni! Když vycházel Excalibur, tak jsem pomalu nespal, když měl vyjít nové číslo a postával jsem u jednoho spešl obchodu, kde se prodával. Když vyšlo první Score myslel jsem, že se zblázním radostí a hltal první čísla (dodnes mám všechna čísla Excaliburu do doby, než to šlo s ním do kopru plus prvních 70 čísel score). A četl jsem recenze opravdu na vše. Pak ale přišlo 3D a hry šly do kytiček a tak jsem časopisy přestal kupovat i já a to je cca od roku 2001/2002. TeĎ samozřejmě už to vůbec nemá smysl, když nové hry nejsou pro mě. Zkusil jsem i ten nový LEvel a ten se mi líbil, ale stejně jsem ho po pár číslech přestal kupovat.
Jméno: Yuyana 1. 6. 2017, 08:44:31 delete
e-mail:
 
My to vždycky kupovali jen když byla zajímavá hra, čtení nikoho z nás nebralo. Na spoustě těch článků bylo vidět, že autor tu hru vlastně moc nehrál... což je pochopitelný, že jo, ale pak to nemá význam číst.

Nevim, kterej z těch všech časopisů to byl (kupovali jsme cokoliv, v čem byla zajímavá hra), ale matně se mi vybavuje recenze na LoK: Defiance, ze který uplně čišelo, že se pisatel nikdy nedostal přes úvodní tutorial. Byla jsem z toho rozladěná, LoK mám celkem ráda. Chápu, že hrát tu hru je těžký, protože kamera je uplně šílená, ale to neni omluva :-p.

Já nemám problém, když má někdo jinej názor než já (ok, možná ho budu nenávidět, ale bude to velmi respektující nenávist :-D) ale opravdu špatně snášim když někdo uvádí objektivně špatný informace.

A na rádobyvtipný narážky pod obrázkama jsem už trošku stará. Jako malá jsem se tomu snažila smát, protože jsem věděla, že to jako má bejt vtipný, ale fakt je, že jsem se na to asi stará narodila.

...
Tak, kdyz už je labilní, tak má alespoň stabilní předplatný, ne? :-D Nějaká stabilita v životě.
Jméno: JCMurphy 31. 5. 2017, 23:15:25 delete
e-mail:
 
můj brácha má stabilní předplatný Levelu, leč protože je to psychicky labilní osoba, tak už na něj z vysoka seru... ono se taky není čemu divit, když má za manželku osobu stáří naší matky... ale každopádně jak se design Levelu změnil, tak mám takovej pocit, že už to není to co to bývalo a nějaký obhajoby neberu... je to takový strohý, snadno se v tom ztrácím a přečíst to celý nebyl nikdy můj styl, já v tom četl jenom to co mně prásklo do očí a zaujalo...
Jméno: flash 31. 5. 2017, 20:41:57 delete
e-mail:
 
Casopisy davno nekupuju. Do prace nam chodi Level, tak si ho proctu a to je tak vse. Moc me ty jejich vyplody neberou, protoze z 90% mivam nazor uplne jiny. I starsi pisatele obcas maji v hlave radne vybileno. nedavno jsme cetl jak si michal rybka stezoval ze mu v Doomu podelali ulozene pozice. Experimentoval s win 10 ktery se mu zhroutily, cely den je daval dokupy a pak mu nesli savy z Dooma, ale suverene napsal ze za to muze Bethesda. To si clovek rika ze za tohle vyhazovat penize opravdu nema smysl.
Cloveku co ma odehrano 15 nebo 20 let casopisy nemuzou nic moc dat, jsou spsi pro zacatecniky nebo fanousky. Kamarad level kupuje jen ze setrvacnosti, a pak jen vzasade nadava jaka je to hruza
Jméno: Elemir 31. 5. 2017, 20:20:11 delete
e-mail:
 
Časopisům jsem nikdy moc věrný nebyl. Když to bylo aktuální, tak to na mě bylo moc peněz, a když pak doba pokročila, tak toho většinu obsáhl internet. Kupovával jsem LEVEL, ale dost sporadicky, spíše podle hry, proto tu mám i nějaké výtisky SCORE. Teprve s nástupem miniLEVELU jsem začal časopis kupovat pravidelněji. Dneska už bych se k tomu nevracel. Pokud mě něco zajímá, tak si to vyzkouším a udělám si na to názor sám

Úvahy mě taky moc neberou, časopis má v tomhle nevýhodu, že je to statické médium, nedá se na to nijak pružně reagovat, což je v dnešní době docela problém. Dřív jsem neměl problém názory někoho jiného odkývat, ale jak se postupem let zvyšuje moje vlastní zkušenost z her a herní branže, tak už občas jen nevěřícně kroutím hlavou.

To Score, co tu omylem mám, má třeba jeden článek věnovaný ME: Andromeda a v pohodě bych mohl ty úvahy vzít jednu po druhé a rozcupovat. Budiž oběma protagonistům polehčující okolností, že minimálně jednoho si pamatuji z jeho náctiletých let na jednom nejmenovaném fóru. U LEVELU je pak problém v tom, že skill dotyčných se nikam neposunul, oni zamrzli v určité době a všichni ostatní kolem je přinejmenším dohnali. Lukáš Grygar je jeden z těch, co si rád poslechnu (přečtu), ale ten mezi ně kupodivu nepatří. Pavla, který se ztratí v místnosti 3 x 3, raději vynechám
Jméno: Adam23 31. 5. 2017, 19:39:59 delete
e-mail:
 
Ja byl vzdycky zarytej Levelak, Score jsem okazale ignoroval . Jo to byly casy, Rybkovy dopisy, to byla hlina ) No a plny hry k predplatnymu Diablo II
Jméno: Winterson 31. 5. 2017, 09:52:18 delete
e-mail:
 
StriderCZ: To je doopravdy zajímavá úvaha
Teď už si herní časáky moc nekupuju.
Doma mám SCORE snad z roku 1998 (tuším, na obalu je hokejista) a Excalibur v podivné černobílé formě - vypadá to jako pár čísel pohromadě. Je tam Dungeon Master a Elite.
Bohužel pro mě ty léta, kdy jsem neměl internet a těšil jsem se na nový SCORE/LEVEL s CD jak malej Jarda už skončila.
Jméno: StriderCZ 31. 5. 2017, 09:22:32 delete
e-mail:
 
Když už jsme u toho sběratelství...
Dalo by se říkat, že spíše sbírám herní časopis Level.
Má sice pár čísel starších z dob, kdy vydávali Level a SCORE s plnými hrami (některé nebyly vysloveně špatné), a pár archivních kousků (včetně nejlepšího čísla SCORE všech dob č. 30)

Nyní si Level kupuju z několika důvodů:
1. Rád si čtu, a nebaví mně sosat informace jen z internetu.
Navíc informace na internetu mají pouze přechodný charakter, časopis má z archivního hlediska (obvykle) větší výdrž a hodnotu.
(Ono vrátit se k starším číslům je docela fajn, něco jako když si prohlížíte staré fotky dětí).

2. Nový Level (na trhu už 3 roky) je plný úvah, rozhovorů, témat, povídání, včetně rubriky retro.
Je to asi něco jako když Vás baví řídit auta.
Časem začnete zjišťovat co vlastně máte pod kapotou, jak fungují (a v minulosti fungovaly) brzdy, k čemu jsou vlastně dobré ty naprvní pohled zbytečné čudlíky a páčky.

Začnete se pídit o podrobnějších informacích.

Kupujete si časopis ne proto, aby jste se dozvěděli přesné specifikace o daném typu vozu (recenze na hru) ale spíše aby jste měli obecný přehled.
3. Stokoruna měsíčně a dobrý pocit z toho, že malým penízkem podpořím projekt několika nadšenců.
4. Je to trochu jako když provádíte obecný výzkum- občas narazíte na zcela nečekané témata, objevy- třeba v posledním díle mnohostránková recenze na Warhammer. Tak trochu mi to připomíná přednášky od p. Grygara. Nebudu nikdy kosmonaut ani astronom (bohužel), ovšem poslechnou si přednášku od takové kapacity stojí za to.


Jméno: Yuyana 29. 5. 2017, 10:42:02 delete
e-mail:
 
Ja to asi zjistila uz driv, ale jak jsem psala, tenhle typ informaci nearchivuju, protoze je nezajimavej :-D.
Jméno: Winterson 29. 5. 2017, 10:31:41 delete
e-mail:
 
Elemire, udělal jsi katastrofální chybu! Naštvaná polo-bohyně je horší jak piraně v trenýrkách!
Jméno: Elemir 28. 5. 2017, 21:21:55 delete
e-mail:
 
Ona nemá moc dobrý orientační smysl, pojistil jsem se kaskádou teleportů Ovšem jestli to dá, tak mám opravdu vážný problém
Jméno: flash 28. 5. 2017, 20:53:51 delete
e-mail:
 
musi ale pocitat s tim ze az se z te kobky dostane za tehle podminek tak dostane opravdu hodne zkusenosti a pak uz si na ni neprijdes, bude pak hodne OP
Jméno: Elemir 28. 5. 2017, 20:44:06 delete
e-mail:
 
No, ono je to dneska s těmi vztahy všelijaké, já jsem jaksi ortodoxní a tak jsem manželku za ten nesplněný quest uvrhl do temné kobky, na cestu dostala jednu sirku a cinknutou 20ti stěnou kostku, takže jí budou padat jen samé jedničky
Jméno: Adam23 28. 5. 2017, 19:36:24 delete
e-mail:
 
Tos zjistila az ted, Yuyano? Malo to tu sledujes
Jméno: flash 28. 5. 2017, 17:02:36 delete
e-mail:
 
,,muzata,, To slysim prvne, vtipny
Jméno: Yuyana 28. 5. 2017, 16:24:39 delete
e-mail:
 
Ne s Thiefem 3, s recenzi na tu uzasnou novinku. Schvalne doma kouknu, jakej to je rok :-D.

A mame i starsi kousky, to jen ze jsem tim nedavno listovala.

Jo, je to divny, ja treba zenata nejsem. Ani muzata.

Jméno: Richmond 28. 5. 2017, 16:12:44 delete
e-mail:
 
flash: No asi u 20 her tam jsou velké články, kde se občas tučně vyskytují úryvky z tehdejších recenzí a musím říct, že to vždy pobavilo