My to vždycky kupovali jen když byla zajímavá hra, čtení nikoho z nás nebralo. Na spoustě těch článků bylo vidět, že autor tu hru vlastně moc nehrál... což je pochopitelný, že jo, ale pak to nemá význam číst.
Nevim, kterej z těch všech časopisů to byl (kupovali jsme cokoliv, v čem byla zajímavá hra), ale matně se mi vybavuje recenze na LoK: Defiance, ze který uplně čišelo, že se pisatel nikdy nedostal přes úvodní tutorial. Byla jsem z toho rozladěná, LoK mám celkem ráda. Chápu, že hrát tu hru je těžký, protože kamera je uplně šílená, ale to neni omluva :-p.
Já nemám problém, když má někdo jinej názor než já (ok, možná ho budu nenávidět, ale bude to velmi respektující nenávist :-D) ale opravdu špatně snášim když někdo uvádí objektivně špatný informace.
A na rádobyvtipný narážky pod obrázkama jsem už trošku stará. Jako malá jsem se tomu snažila smát, protože jsem věděla, že to jako má bejt vtipný, ale fakt je, že jsem se na to asi stará narodila.
...
Tak, kdyz už je labilní, tak má alespoň stabilní předplatný, ne? :-D Nějaká stabilita v životě. |