Jenom takové rýpnutí ... ono má smysl Scorpio kupovat, když na to nebudou adekvátní hry, které by neběžely minimálně stejně koukatelně i jinde? Mě se snaha Microsoftu sice líbí, ale on jaksi zapomíná, že krom honby za výkonem by to chtělo taky nějaké pořádné tituly, které ta konzole zúročí. Jenomže ať přijde s čímkoliv, tak už jen v jeho případě jde o hry, které jsou rovnou spustitelné na PC a tady bych asi váhal. Pohodlí konzole pro mě není v tomto ohledu jaksi pádný argument. U PS je to jiné, tam to jistí exkluzivity, proto zvažuji k PS2 dokoupit i PS3, ale u Xboxu mě tahle potřeba nikdy nepřepadla.
K MM8 ... pořád mám někde save se sólo minotaurem, ale už ho asi nikdy nedojedu. Času není nazbyt, takže podobných vylomenin už asi zanechám Po Eye of the Beholder mě čeká Lands of Lore, takže možná někdy v důchodu  |