Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: StriderCZ 11. 6. 2017, 09:15:59 delete
e-mail:
 
Co se týče Scorpia.
Moje situace je atypická. Hraju prakticky jen v práci (na službách, kdy trávím spoustu času čekáním na výjezd na záchrance, nebo na práci na oddělení). Proto je pro mně představa nošení klasického PC nereálná.
V současnosti hraju na dýchavičném notebooku a na netbooku.
A tak jsem uvažoval.
Nový NTB by byl tak za 20k (raději 30, v ideálním případě herní NTB s cenou 40k)
Nebo miniaturizované PC (souboj cena x výkon)

A chci si zahrát Zaklínače, Kingdom Come, Skyrim, popř. TESO... full HD na maxim. detaily.

Stran PS4 - osobní antipatie (nesouvisející s konzolí jako takovou, spíše osobní záležitost, nebudu rozebírat).

Navíc u PC sedím v práci docela dlouho, a tak mně představa hraní (zase v sedě , u stolu) tolik neláká.

Nový Xbox- tak na pět let nebudu řešit nové železo, při vstupní investici cca 12-14k.
(hry jsou o něco dražší. ale není to jako kdysi)



Jméno: JCMurphy 11. 6. 2017, 01:36:34 delete
e-mail:
 
když jsme u toho, nehrála to Yuyana sólo minotaura? já už si to nepamatuju a v síni slávy to není
Jméno: flash 11. 6. 2017, 01:02:44 delete
e-mail:
 
Zrovna hraju DS2 na ps4 Ale pokud ti jde o zprasene ovladani K+M na PC tak bych mozna zvazil koupi gamepadu. Jinak pokud konzoli a DS tak spis tu PS4. Sice prvni dil tam neni ale dvojka a trojka jo. Navic DS2 je ve vylepsene verzi oproti PS3. A jako bonus bys tam jeste mel Bloodborne
Jméno: JCMurphy 11. 6. 2017, 00:44:44 delete
e-mail:
 
tož za toho minotaura to sólo teda asi zkusím...
Jméno: Elemir 10. 6. 2017, 22:48:57 delete
e-mail:
 
A tohohle se právě bojím. Docela jsem ještě před Vánoci uvažovalo o PS4, ale jak začal tenhle hon PS4 Pro -> Scorpio, tak mě to zabrzdilo. Jsou hry, které bych si možná i rád zahrál, ale už ani na PS4 nebudou a PS5 podle mě nebude s kompatibilitou taky nijak pospíchat. Ve finále se z toho začíná stávat docela drahá legrace. Dneska jsem shodou okolností docela uvažoval nad tím, že bych možná dal Dark Souls šanci, ale jedině na konzoli.
Jméno: flash 10. 6. 2017, 22:39:55 delete
e-mail:
 
Pro me taky xbox neni zajimavej, hraju prevazne rpg a na xboxu neni jedine exluzivni. Na ps4 je cela rada japonskych rpg kvuli kterym ji hlavne mam. Jina situace byla u Xboxu 360 tam to bylo presne naopak, aspon ze zacatku. (Lost Odyssey, Blue Dragon, Fable 2 atd)
vykonejsi modely starych konzoli mi prijdou zbytecne, stejne uz by pristi rok mela byt PS5.
Jméno: Elemir 10. 6. 2017, 22:10:06 delete
e-mail:
 
Jenom takové rýpnutí ... ono má smysl Scorpio kupovat, když na to nebudou adekvátní hry, které by neběžely minimálně stejně koukatelně i jinde? Mě se snaha Microsoftu sice líbí, ale on jaksi zapomíná, že krom honby za výkonem by to chtělo taky nějaké pořádné tituly, které ta konzole zúročí. Jenomže ať přijde s čímkoliv, tak už jen v jeho případě jde o hry, které jsou rovnou spustitelné na PC a tady bych asi váhal. Pohodlí konzole pro mě není v tomto ohledu jaksi pádný argument. U PS je to jiné, tam to jistí exkluzivity, proto zvažuji k PS2 dokoupit i PS3, ale u Xboxu mě tahle potřeba nikdy nepřepadla.

K MM8 ... pořád mám někde save se sólo minotaurem, ale už ho asi nikdy nedojedu. Času není nazbyt, takže podobných vylomenin už asi zanechám Po Eye of the Beholder mě čeká Lands of Lore, takže možná někdy v důchodu
Jméno: Yuyana 10. 6. 2017, 20:14:20 delete
e-mail:
 
Za předpokadu že nesóluješ, tak jednoznačně minotaur, je uplně na prd. Klerik je dobrej do party, ale na sólo neni.
Jméno: Yuyana 10. 6. 2017, 20:02:22 delete
e-mail:
 
Neee, nenuťte mě! :-D

Minotaur je dost na prd, ale samotnej klerik to má taky pěkně drsný. Pokud na toho minotaura seženeš zbraň s lifedrainem a haste (nemůže nosit zrychlovací botky), tak je to s nim docela ok.

Cokoliv jinýho je datelný.
Jméno: JCMurphy 10. 6. 2017, 19:18:34 delete
e-mail:
 
která postava by byla v M&M:VIII vlastně nejtěžší?...
Jméno: Yuyana 10. 6. 2017, 17:57:24 delete
e-mail:
 
Já to sice nikdy nesbírám, ale do toho baráku omylem lezu pořád :-D. Mě za minotaura chybí čarodějovo oko, jsem na něm těžce psychicky závislá.

(Teď mě omluvte, jdu si dát ledovou sprchu, abych zahnala potřebu opěvovat OP temný elfy.)
Jméno: StriderCZ 10. 6. 2017, 17:15:34 delete
e-mail:
 
Díky , hraju při čekání na Xbox scorpio tak trochu atypickou partu. Původně jsem hrál jen za minotaura, ale vadila mi nepřítomnost kouzla pochodeň. Pak jsem rozehrálhru za Galadriel- temnou elfku. Později jsem neodolal, a nwchal jsem ji osedlat draka a hrajeme tak ve dvou. Z logiky věci pak mám malý inventář.
Jméno: Yuyana 10. 6. 2017, 11:52:51 delete
e-mail:
 
Naproti krystalu, Ravenshore.
Jméno: StriderCZ 10. 6. 2017, 11:10:58 delete
e-mail:
 
Hledal jsem hledal, ale nenašel...
Chci se zeptat, kde prodat kůže z Nag v MM VIII.

Jinak skoukl jsem trailer z KC Deliverance- škoda, že vychází až v únoru 2018...
Jméno: Yuyana 10. 6. 2017, 08:25:19 delete
e-mail:
 
Notebook zásadně nepřeskakuju. To je nebezpečný. Už jsem ho párkrát omylem nakopla, když jsem chodila kolem něj, naštěstí je odolnej. Já se hojim, elektronika ne :-D.
Jméno: flash 10. 6. 2017, 01:12:09 delete
e-mail:
 
Tak si cti a hlavne nic nepreskakuj
Jméno: Yuyana 9. 6. 2017, 23:46:14 delete
e-mail:
 
Koukni, já jsem v pohodě, ale my dva nejsme kamarádi :-D. A smajlíci to nežehlej.

Navíc já už nějakou dobu nic nehraju, mám čtecí období :-D. Je to super, ale chodim spát s hlavou jako meloun :-p. Příští tejden budu zas WoWit, protože mám na lowlákách rested bonus na expy, ale teď jen čtu.
Jméno: flash 9. 6. 2017, 23:30:41 delete
e-mail:
 
Ja mam hlavne rad zensky co hrajou hry, tak v pohode ne?
Jméno: Yuyana 9. 6. 2017, 22:19:01 delete
e-mail:
 
Na někoho, kdo neví, že jména se píšou velkym písmenem, je ten flash nějakej drzej, ne? :-D
Jméno: Yuyana 9. 6. 2017, 22:15:39 delete
e-mail:
 
Ne, neodskáčeš, protože ty s toho máš srandu. Ty nejseš celej život terč keců typu "ženy jsou takový, dělaj tohle, a ty jsi divná". Asi jsi neměl lidi co se ti smějou do xichtu a odmítaj tě brát vážně, protože na to co říkáš máš špatný pohlavní orgány.

Heh, ale radši nebudu vypadat moc naštvaná, jinak mě lidi pošlou pro vložku a zpátky do kuchyně, nebo tak něco. A to by bylo blbý, já totiž neumim vařit a vložky nepoužívám.