Díky všem Pro tenhle rok mám snad už vše potřebné, takže od zítřka se skutečně vracím k Beholderovi Hlavně mu budu moci věnovat plnou pozornost, protože ač se to nezdá, tak jak se včerejší den blížil, tak mi myšlenky přeci jen utíkaly jinam.
Skyrim Special Edition není až tak extra něco jiného, kdo měl předtím už HD textury, tak moc rozdílu nepocítí - u konzolí si právě moc jistý nejsem, jestli je měly nebo ne. Mě osobně na tom trošku vadil "respawn" několika původních bugů, ale je pravdou, že jsem to rozehrál v ten samý měsíc, co to vyšlo a od té doby se na to už nepodíval. Mám spíše v plánu nejprve zase po letech rozjet Morrowind a pak přeskočit rovnou na Skyrim, když už se teda TES VI nedočkal oznámení
U 4k nevím, dokážu si představit tituly s určitou grafikou, kde to půjde, ale v tomhle bych obecně pohořel i se svojí 1070, takže mi taky vrtá hlavou, jak toho chtějí dosáhnout. Bude to určit zajímavé sledovat, protože stará televize nám odešla, takže tohle by mohl být bod k dobru, abychom si rovnou pořídili něco lepšího. Jeden nikdy neví, jestli nakonec po nějaké nové generaci konzolí taky nesáhnu. |