Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 16. 6. 2017, 21:56:55 delete
e-mail:
 
Jenom ještě dotaz k ESO, pořád nemám jasno v tom zpoplatnění a teď jsem zase našel nějakou spornou informaci. Kdybych si koupil Morrowind, budu moci normálně hrát bez nákupu čehokoliv dalšího?
Jméno: Winterson 16. 6. 2017, 21:42:18 delete
e-mail:
 
I v DLC je pěknej brajgl najít guildy. Také se hlásím, že jsem Vivec v Morrowindu nikdy neprošel. To byla horní patra, prostřední patra, stoky, gondoly a prostě jsem měl chuť bouchat hlavou do klávesnice.
Jméno: Elemir 16. 6. 2017, 20:35:59 delete
e-mail:
 
Z toho co jsem hrál, tak jsem taky pro Vivec Hledání některých postav bylo spíš o náhodě, než že bych šel cíleně. Hlavní struktura se naučit dá, ale pak dát dohromady, ve které budově co je, to je problém.
Jméno: flash 16. 6. 2017, 20:20:20 delete
e-mail:
 
Nejhorsi a nejneprehlednejsi misto v hernich dejinak je Blightown z Dark Souls
Ale je fakt ze Vivec byl taky napoprve peknej bordel
Jméno: Yuyana 16. 6. 2017, 18:25:40 delete
e-mail:
 
Zmenšit Vivec je dobrej nápad, to bylo snad nejhorší a nejnepřehlednější město v herních dějinách.
Jméno: Winterson 16. 6. 2017, 14:15:35 delete
e-mail:
 
Elemir: Seyda Neen je celkem dobře zachycená - ale okolí je o dost menší a vůbec mi nepřišlo známé. Vivec, protože se staví, je menší, ale poznal bys ho. Dál jsem se zatím nedostal, protože nemám moc času.
Jméno: Yuyana 14. 6. 2017, 23:47:21 delete
e-mail:
 
Vau, člověk si odskočí, a tady se toho řeší. Ke konzolím a Morrowindu se nebudu vyjadřovat :-D, tak pro mě zas nic.

Mimochodem, jo, hrála jsem sólo za všechno, jediný co jsem zapíchla byl drak. Už to byla nuda :-D. Minotaur byl jeden z prvních. Velmi nudná postava, velmi špatnej zabiják, hodně umíral. Klidně si to za něj zkus, ale je to opravdu pro trpělivý. Po lučištníkovi už tenhle typ trpělivosti nemám. Jsem rozmazlená.
Jméno: Elemir 14. 6. 2017, 20:59:37 delete
e-mail:
 
V té recenzi je ještě chybka ohledně té stížnosti na GUI, ESO nemá s enginem TESů nic společného, pokud si to dobře pamatuji, tak ESO běží na upraveném enginu pro KOTOR.

Spíš by mě zajímalo, jak moc věrně to Vvavenderfell zobrazuje, zda-li je tam krom Vivecu i Balmora, Seyda Neen apod.? Je tedy fakt, že recenzentovi dávám za pravdu v tom, že Morrowind by se nemusel omezovat jen na ostrov, což je zrovna v případě MMO dost dobrá šance napravit.
Jméno: flash 14. 6. 2017, 20:23:42 delete
e-mail:
 
Prosim pozor, nehazet vse do jednoho pytle.ESO vyviji Zenimax Online Studio nikoliv Bethesda Game Studio. Dneska je to pomerne rozsirene ze nekdo nadava treba na Doom a svadi to an Bethesdu, pritom ho delal ID Soft. Takze. Mame Bethesdu jako vydavatele, pak je Zenimax a pak jeste Bethesda Game Studio. Posledne jmenovana nema s ESO vubec nic spolecneho a specializuje se na vyrobu single player her ze sveta TES jako Skyrim atd.
Jméno: JCMurphy 14. 6. 2017, 20:19:37 delete
e-mail:
 
Ubisoft je ta nejzvrácenější firma a určitě jí šéfuje satan a chechtá se z devátýho kruhu pekelnýho všem retardům co si od nich něco koupí... *s16*
Jméno: Winterson 14. 6. 2017, 19:58:15 delete
e-mail:
 
Bohužel musím recenzi dát za pravdu. Kupoval jsem ho a spíš to bude jenom takový rozšíření. Je to prostě Bethesda a začíná se rovnat UbiSoftu. Pravděpodobně poslední věc co jsem do ESO koupil.
Jméno: StriderCZ 14. 6. 2017, 09:53:44 delete
e-mail:
 
Četl jsem první recenzi na nový Morrowind, a enní zrovna moc pozitivní
http://xboxweb.cz/recenze/recenze-the-elder-scroll ...
Jméno: flash 13. 6. 2017, 21:29:35 delete
e-mail:
 
Blbe jsem to napsal, myslel jsem tim ze special edice je 64bit a kdybych modoval tak bych za to byl rad.
Jméno: Elemir 13. 6. 2017, 21:09:35 delete
e-mail:
 
Díky No povedlo, oficiálně se to dozvím během 14ti dní. V principu je to něco takového, jako když před deseti lety se v něčem kvalifikuješ, pak to deset let neděláš a najednou máš prokázat, že to pořád ještě umíš a rozumíš tomu

S tím Skyrimem si mě teď ale flashi zmátl, já právě myslel, že Special edice je 64bit. Porovnání s původní verzí je u mě složitější, mě se Skyrim líbil i předtím, pro mě HD textury jen vyřešily problém s pocukáváním obrazu na okrajích v exteriérech (AMD grafiky). Je pravdou, že ta edice by asi pro mě byla větším přínosem, kdybych mezi tím neviděl vzhled u konkurence, takhle už to moc nevnímám.
Jméno: flash 13. 6. 2017, 20:47:55 delete
e-mail:
 
taky gratuluju, sice nevim co jsi udelal a kde ale hlavne ze se to povedlo

Podle me nejvetsi zmena u Special edice Skyrimu jsou mnohem lepsi stiny, skvele implementovany TAA antialiasing ktery treba u mlhy dela docela divy a godrays efekty. Kdybych byl moder uvital bych i prechod na 64bit architekturu. Pokud bych porovnal obe edice v zakladni verzi tak tam aspon pro moje oci je nebetycnej rozdil ve prospech Special edice.
Jméno: Elemir 13. 6. 2017, 19:51:59 delete
e-mail:
 
Díky všem Pro tenhle rok mám snad už vše potřebné, takže od zítřka se skutečně vracím k Beholderovi Hlavně mu budu moci věnovat plnou pozornost, protože ač se to nezdá, tak jak se včerejší den blížil, tak mi myšlenky přeci jen utíkaly jinam.

Skyrim Special Edition není až tak extra něco jiného, kdo měl předtím už HD textury, tak moc rozdílu nepocítí - u konzolí si právě moc jistý nejsem, jestli je měly nebo ne. Mě osobně na tom trošku vadil "respawn" několika původních bugů, ale je pravdou, že jsem to rozehrál v ten samý měsíc, co to vyšlo a od té doby se na to už nepodíval. Mám spíše v plánu nejprve zase po letech rozjet Morrowind a pak přeskočit rovnou na Skyrim, když už se teda TES VI nedočkal oznámení

U 4k nevím, dokážu si představit tituly s určitou grafikou, kde to půjde, ale v tomhle bych obecně pohořel i se svojí 1070, takže mi taky vrtá hlavou, jak toho chtějí dosáhnout. Bude to určit zajímavé sledovat, protože stará televize nám odešla, takže tohle by mohl být bod k dobru, abychom si rovnou pořídili něco lepšího. Jeden nikdy neví, jestli nakonec po nějaké nové generaci konzolí taky nesáhnu.
Jméno: StriderCZ 13. 6. 2017, 17:27:51 delete
e-mail:
 
To Elemir: velká gratulace.

Dop. MOC je 13.499 kč.... uvidíme...
Sledoval jsem E3 pozorně. Co mně upřímně překvapilo, je že ikso je nejmenší ze všech Xboxů....

Moc se těším na Skyrim special edition + Fallout 4 - jak bude fungoval placená moderská scéna (dosavadní zůstane u Skyrimu zachována)

A jsem velice zvědavý jako to nakonec bude se slibovaným 4k 60fps... to se ale uvidí až v listopadu....

Jméno: Winterson 13. 6. 2017, 17:21:05 delete
e-mail:
 
Notebook coby náhražku na pařbu her nedoporučuju. I když mám základovku i7 na noťasu tak i5 na kompu je o dost silnější. Když už tak jakoukoliv konzoli.

Elemire, gratuluji!
Jméno: Richmond 13. 6. 2017, 15:34:51 delete
e-mail:
 
Gratulace! To se teď bude hrát Beholder, co?
Jméno: Elemir 13. 6. 2017, 13:43:55 delete
e-mail:
 
Jo, tak tomu rozumím, notebook bych taky nebral. Zvažoval jsem chvilku notebook domu namísto desktopu, ale kompenzace za ušetřené místo není nic moc a cena za adekvátní železo není prostě adekvátní Teď jsem koukal, že Microsoft už včera vyplivl cenu Scorpia, tak jsem zvědav, jak to bude v reálu vypadat u nás. Tipuji spíše 15k.

Jinak jsem se vrátil z Plzně a snad i úspěšně. Zkoušku jsem dal (tedy doufám ) s minimem přípravy, ale když jsem si uvědomil, že do důchodu jí budu skládat ještě 2x, tak mi veselo nebylo. A to byla jedna z těch jednodušších. Na druhou stranu jsem zjistil, že už mě jen tak nic nerozhází a ráno jsem se v pohodě najedl a večer jsem si dokonce dovolil dát pár piv